Sari la conținut

***iulia98 ***0758176908***:*:*


Vizitator iulia98

Postări Recomandate

futemas pe rebrandingu din ala care s-a gandit ca noi toti suntem prosti si credem ca si-a pierdut contu pe care-l foloseste urata ailanta sa-si dea up la topic si de asta si-a facut cont nou

 

da nu puteai fa sa-ti faci cont cu ruxandra21 ?

Tu chiar ești prost nu glumă, am crezut ca e un zvon, dar vad ca te bate secolul asta...
  • Like 2
Link spre comentariu
Vizitator iulia98
Reputație: 0

Hmm... de ce o fi dat-o afara Andreea din cuibul de pe Balcescu.

Știi tu personal ca ma dat afară, sau trebuia sa stau acolo 10 ani sa te simți tu bine :)))

Link spre comentariu

Am fost azi la aceasta fata pe nume iulia la ora 21:30, si nu am ce sa zic ,este o fata exact asa cum mi-am dorit nu am nimic de reprosat ,este curata ,ingrijita ,respectuasa , dulce stie cum sa se comporte si sa faca un client sa se simpta ca intr-un vis in care nu ai vrea sa te mai trezesti pentru multa vremeâ¤ï¸Cum a deschis usa si am privito m-a cucerit cu frumusetea ei in toata splenoarea, eu am stat 2 ore dar parca nu as mai fi plecat ,dar din cauza ca avea multe programari dupa mine nu am mai putut ramane😞 dabia astept revenirea cu mult drag la iulia pentru ca ma facut sa ma simt ca si cum m-am nascut pentru a doua oara,nu am ce nota sa ii dau pentru serviciile pe care mi-a oferit .Daca ar fi existat o nota peste 10 i-as oferio cu drag asa ca ramane 10 😘😘😘

  • Like 1
  • Minus 2
Link spre comentariu
  • Oras:Oradea
  • Oras:Oradea

Am observat că atunci când își recenzează fetele toți peștii sunt grăbiți, toți stau puțin, deși sunt încântați și revin cu siguranță. Astfel ei se simt bine dar au grijă să lase cât mai repede și pe următorul, adică îmbină utilul cu plăcutul :)

 

A și tipa a mai avut un topic cu aceleași poze acum câteva luni.

Pestii sunt oameni cinstiti, onesti si sinceri, baza societatii moderne. Ei nu pot sta mult timp sa-si testeze marfa, nu este productiv...sa ne gandim cum ar fi ca dealerul de coca sa-si prizeze propria marfa sau la carmangerie macelarul sa faca  gratar zi de zi din cel mai fin muschiulet, in loc sa-l vanda...

 

 

Pestii sunt  excelenti strategi, au studii de marketing la universitati prestigioase, promovarea fetei fiind facuta cu ajutorul unei echipe de corporatisti curvari.

 

Sunt fotografi renumiti, atat de buni incat toate fotografiile lor sunt reale, nu imaginare.

 

Excelenti artisti tatuatori, aleg ca numele lor sa fie primul prezent pe pielea fetei, intr-un loc vizibil. Multi au inceput cu grafitti.

 

Pestii pot fi recunoscuti usor datorita obiceiului lor de a petrece mult timp in bucatarii, acolo unde stau ascunsi si fumeaza. Orice barbat care sta prea mult intr-o bucatarie este suspect de a fi peste.

 

Pestii NU sunt buni ceasornicari, majoritatea pestilor sunt picati dintr-o alta dimensiune, unde timpul curge cu muuuult mai repede.

 

Pestii sunt specializati in actiuni de gherila si intimidare, invatate in ani buni la Sindicatul Pestilor.

 

Pestii au ochi si urechi mai mari decat majoritatea oamenilor obisnuiti.

 

Pestii isi aleg singuri perdelele in casa, doar modele groase, in spatele carora se pot ascunde.

 

Pestii poarta mereu adidasi, ca sa poata alerga usor clientii.

  • Like 10
Link spre comentariu
  • Oras:B.
  • Oras:B.

Am fost azi la aceasta fata pe nume iulia la ora 21:30, si nu am ce sa zic ,este o fata exact asa cum mi-am dorit nu am nimic de reprosat ,este curata ,ingrijita ,respectuasa , dulce stie cum sa se comporte si sa faca un client sa se simpta ca intr-un vis in care nu ai vrea sa te mai trezesti pentru multa vreme❤Cum a deschis usa si am privito m-a cucerit cu frumusetea ei in toata splenoarea, eu am stat 2 ore dar parca nu as mai fi plecat ,dar din cauza ca avea multe programari dupa mine nu am mai putut ramane dabia astept revenirea cu mult drag la iulia pentru ca ma facut sa ma simt ca si cum m-am nascut pentru a doua oara,nu am ce nota sa ii dau pentru serviciile pe care mi-a oferit .Daca ar fi existat o nota peste 10 i-as oferio cu drag asa ca ramane 10

incredibil; atat de incredibil ca si plusul pe care l-am dat

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:-
  • Oras:-

Gfe și FK inclus? Am înțeles bine eu ca e cazată la hotel?

 

FK si GFE inclus. Sau na, cu mine a facut, dar nu-s eu vreun Don Juan.

E cazata la Rin Grand Residence (apartamentele de locuit lipite de Rin Grand Hotel). Poti intra si pe la receptia hotelului, dar si prin intrarea dedicata apartamentelor.

Link spre comentariu

Am văzut o din Decembrie pe Ruxandra sau ma rog Iulia cum își zice acum si in sfârșit reusesc sa o sun ieri, sperând să dau peste vreo Natalia Bd. Magheru(cunoscătorii știu ce vorbesc). Vorbim ziua după 14 si agreem o ora fixa, seara. Înainte cu ora de ora stabilita pt intalnire o sun ca sa-i confirm...cand colo imi spune ca nu se mai poate ca are pe cineva care vrea sa stea in plus. A fost bine ca nu m-a pus pe drumuri ca altele...

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...