Sari la conținut

***iulia98 ***0758176908***:*:*


Vizitator iulia98

Postări Recomandate

  • Oras:București
  • Oras:București

Revin cu o recenzie mai veche.

Am fost la domnisoara acum 3 săptămâni aproape o lună, locație Rin Grand Hotel, zona de apartamente, dar cu intrare prin hotel. Tipa este reală. Frumoasa la fața si corp.Ma așteptat cu o pereche de ochelari, dând impresia de o secretara ascultatoare.

După dus,invitat in camera de lucru,unde muzica era cam tare, fapt pentru care am si rugat.o sa o dea mai incet😂,acțiunea a început cu un oral neprotejat bun, dar fără atenție la zonele adiacente, iar apoi un normal in care am schimbat mai multe poziții, întreținut cu fk. Fata se implică, se vede ca ii place.

Note:

Locatie:10

Oral:8

Gf:10

Normal:9

 

Halat: 200 (o finalizare, decartati la inceput)

 

De revenit, eu cel putin o sa mai revin cand am ocazia.

  • Like 1
Link spre comentariu
Vizitator iulia98
Reputație: 0

Revin cu o recenzie mai veche.

Am fost la domnisoara acum 3 săptămâni aproape o lună, locație Rin Grand Hotel, zona de apartamente, dar cu intrare prin hotel. Tipa este reală. Frumoasa la fața si corp.Ma așteptat cu o pereche de ochelari, dând impresia de o secretara ascultatoare.

După dus,invitat in camera de lucru,unde muzica era cam tare, fapt pentru care am si rugat.o sa o dea mai incet,acțiunea a început cu un oral neprotejat bun, dar fără atenție la zonele adiacente, iar apoi un normal in care am schimbat mai multe poziții, întreținut cu fk. Fata se implică, se vede ca ii place.

Note:

Locatie:10

Oral:8

Gf:10

Normal:9

 

Halat: 200 (o finalizare, decartati la inceput)

 

De revenit, eu cel putin o sa mai revin cand am ocazia.

❤❤❤
Link spre comentariu
Vizitator batranul george
Reputație: 0

Am ajuns si eu aseara la Iulia pentru o descarcare rapida si am facut o alegere buna.

 

Exact acesta este modelul de curva standard pe care cred ca majoritatea si-l doreste, mai ales daca mergeti strict pentru actiune, nu si pentru povesti si indragosteala.

Din start o notez cu 10 pentru profesionalism.Programare usor facuta si respectata la minut, indicatii bune pentru a ajunge unde trebuie, incaltata si imbracata corespunzator, ce scrie si spune ca face chiar face, locatie corespunzatoare activitatii, parfumata si usor machiata, nici o urma de graba desi am fost doar pentru o finalizare.Multe dintre fete au tendinta sa ofere mai putin cand vine vorba de doar o finalizare, decat atunci cand alegi ora.Nu am simtit acest rabat de calitate din partea Iuliei, am stat fix 30 de minute si am platit 200 de lei.

 

Actiunea a constat in fk de buna calitate, preludiu cu sarutari pe corp si oral de ambele parti.Normal nu am facut inca, ramane pe data viitoare, a fost o chestie de optiune din partea mea.Finalizarea a fost pe fata cu Iulia intinsa pe pat, cumva  in afara patului cu capul, iar eu in picioare.Imaginea Iuliei cu sperma pe fata a fost priceless, ochii fusesera acoperiti asa ca mi-a cerut un servetel ca sa poata sa isi lumineze calea spre baie.

 

I-am multumit si i-am promis ca revin sa o fut si nu numai.

 

Singurul minus pe care l-am gasit nu tine de atitudine sau tehnica, ci de aspect.Nu prea are fund si talie, deci bazinul e ingust, nu exista acea forma de clepsidra.in rest arata ok, piele fina, simpatica fara sa fie o frumusete rapitoare.

 

Note:

 

locatie 9, Complex Rin Grand, apartament cu tot ce trebuie, doar din cauza pozitiei dau 9

aspect 8,5

oral 8,5 tehnica de 8, dar faptul ca accepta cof creste nota

GFE 9, FK de nota 10, dfk cum ii place lu' pupparo, atitudine ok

igiena 10

 

De revenit? Da

De recomandat? Da desigur, atitudine profi, dar acea latura profi la care nu simti ca face meseria asta cu sila sau de nevoie.Esti tratat ca un om, nu ca un portofel, apropierea fizica pare ca e facuta cu placere.

  • Like 17
Link spre comentariu
  • Membru Premium
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Felicitări frate George pentru recenzia mai mult decât edificatoare.

Si eu sunt tentat de mult de Iulia si sper sa ajung cat de curand in ciuda faptului ca locatia imi este dificil de accesat.

  • Like 2
Link spre comentariu
Vizitator iulia98
Reputație: 0

Am ajuns si eu aseara la Iulia pentru o descarcare rapida si am facut o alegere buna.

 

Exact acesta este modelul de curva standard pe care cred ca majoritatea si-l doreste, mai ales daca mergeti strict pentru actiune, nu si pentru povesti si indragosteala.

Din start o notez cu 10 pentru profesionalism.Programare usor facuta si respectata la minut, indicatii bune pentru a ajunge unde trebuie, incaltata si imbracata corespunzator, ce scrie si spune ca face chiar face, locatie corespunzatoare activitatii, parfumata si usor machiata, nici o urma de graba desi am fost doar pentru o finalizare.Multe dintre fete au tendinta sa ofere mai putin cand vine vorba de doar o finalizare, decat atunci cand alegi ora.Nu am simtit acest rabat de calitate din partea Iuliei, am stat fix 30 de minute si am platit 200 de lei.

 

Actiunea a constat in fk de buna calitate, preludiu cu sarutari pe corp si oral de ambele parti.Normal nu am facut inca, ramane pe data viitoare, a fost o chestie de optiune din partea mea.Finalizarea a fost pe fata cu Iulia intinsa pe pat, cumva  in afara patului cu capul, iar eu in picioare.Imaginea Iuliei cu sperma pe fata a fost priceless, ochii fusesera acoperiti asa ca mi-a cerut un servetel ca sa poata sa isi lumineze calea spre baie.

 

I-am multumit si i-am promis ca revin sa o fut si nu numai.

 

Singurul minus pe care l-am gasit nu tine de atitudine sau tehnica, ci de aspect.Nu prea are fund si talie, deci bazinul e ingust, nu exista acea forma de clepsidra.in rest arata ok, piele fina, simpatica fara sa fie o frumusete rapitoare.

 

Note:

 

locatie 9, Complex Rin Grand, apartament cu tot ce trebuie, doar din cauza pozitiei dau 9

aspect 8,5

oral 8,5 tehnica de 8, dar faptul ca accepta cof creste nota

GFE 9, FK de nota 10, dfk cum ii place lu' pupparo, atitudine ok

igiena 10

 

De revenit? Da

De recomandat? Da desigur, atitudine profi, dar acea latura profi la care nu simti ca face meseria asta cu sila sau de nevoie.Esti tratat ca un om, nu ca un portofel, apropierea fizica pare ca e facuta cu placere.

A fost o plăcere !!Te aștept sa revii ❤ Sa nu aștept prea mult pentru acel fuck pentru care am insistat puțin !!

Link spre comentariu
Vizitator batranul george
Reputație: 0

A fost o plăcere !!Te aștept sa revii ❤ Sa nu aștept prea mult pentru acel fuck pentru care am insistat puțin !!

 

Dupa Paste ca saptamana viitoare nu ma ating de carne.

  • Like 2
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...