Sari la conținut

***iulia98 ***0758176908***:*:*


Vizitator iulia98

Postări Recomandate

Vizitator iulia98
Reputație: 0

Servicii:

 

Oral P/N

Normal protejat

Saruturi in functie de igiena

Finalizare corporala sau faciala

Footjob,Handjob

Diverse fantezi

Girlfriendexperience

Masaj erotic sau de relaxare

 

 

200 LEI- 30 MINUTE

400 LEI- 60 minute !

Link spre comentariu

Vis frumos de iarna!

 

Printr-o intamplare ciudata si o coincidenta incredibila, am cunoscut-o pe Iulia â¤ï¸... o incantare a sufletului si a privirii! Si pentru ca perfectiunea nu exista, mi-a lipsit timpul de a petrece mai multe clipe langa Iulia 😞😢... in rest, nu a lipsit nimic.

 

Orice clipa in bratele Iuliei poate fi descrisa in 1000 de cuvinte, orice zambet al ei iti poate rupe inima in 1000 de bucati, orice privire a ei iti taie respiratia si orice atingere a ei iti poate face corpul sa tremure de bucurie! Oricare 1000 cele mai frumoase cuvinte ... nu pot descrie felul in care m-am simtit la fiecare atingere a minunatei Iulia !

 

Ar fi pacat sa fac doar o recenzie regulamentara ... toate informatiile sunt deja pe topic ... iar actiunea nu o pot descrie conform felului in care m-am simtit.

 

Esti o dulce si iti multumesc Iulia pentru ca ai raspuns afirmativ la toate detaliile fanteziilor mele, iti multumesc ca ai fost prietena mea de-a lungul a 1000 de imbratisari si iti multumesc ca ai fost continuarea visului meu! Esti eroina mea ... Astept cu nerabdare revenireaðŸ˜

  • Like 2
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...