Sari la conținut

***iulia98 ***0758176908***:*:*


Vizitator iulia98

Postări Recomandate

  • Oras:moreni
  • Oras:moreni

Servicii:

 

Oral P/N

Normal protejat

Saruturi in functie de igiena

Finalizare corporala sau faciala

Footjob,Handjob

Diverse fantezi

Girlfriendexperience

Masaj erotic sau de relaxare

 

 

200 LEI- 30 MINUTE

400 LEI- 60 minute !

 

Sector 3

*:

Oferta de revenire?

Link spre comentariu
Vizitator iulia98
Reputație: 0

Bună dragilor, zilele ce urmează voi posta poze noi, nu m am îngrășat în carantina :)), sunt okay! Astăzi sunt disponibila :*

Link spre comentariu
  • Membru Premium
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Va salut.

In ultimele 4 luni , cred ca am vreo 7 vizite la Iulia.

Fata este de un bun simt absolut deosebit. Mereu joviala si cu zâmbetul pe buze.

Pentru mine personal , este o incantare compania ei.

Nu stiu de de, probabil ca exista o chimie intre noi , dar imi place foarte, foarte mult.

Extrem de implicata de fiecare data, la fiecare intalnire.

Absolut superba ( părere strict personala ) , cu mult mai frumoasa decat in poze.

Am vazut recent un film cu Olga Kurilenko si pot spune ca seamănă mult cu ea la fata ( iarasi parere stricta a mea ).

Nu detaliez , insa cine știe ce si cum imi place , isi poate face o idee.

Evident ca voi reveni de fiecare data cu mare placere la Iulia.

Note - maxime din punctul meu de vedere pentru tot :

- programare facila si respectata intru totul fara probleme

- locatia curata , discreta , pisicuta simpatica foc 😊

- aspect , perfect pentru gustul meu

- oral - nepro, excelent.

- normal - pro , foarte implicat

- igiena - impecabila de fiecare data dus si inainte si in pauza

- gfe - maxim , cel puțin in cazul meu.

Cadoul - 200 o finalizare, sau 400 RON 1 ora, fara pic de graba.

O zi buna va doresc !

  • Like 11
Link spre comentariu

Va salut.

In ultimele 4 luni , cred ca am vreo 7 vizite la Iulia.

Fata este de un bun simt absolut deosebit. Mereu joviala si cu zâmbetul pe buze.

Pentru mine personal , este o incantare compania ei.

Nu stiu de de, probabil ca exista o chimie intre noi , dar imi place foarte, foarte mult.

Extrem de implicata de fiecare data, la fiecare intalnire.

Absolut superba ( părere strict personala ) , cu mult mai frumoasa decat in poze.

Am vazut recent un film cu Olga Kurilenko si pot spune ca seamănă mult cu ea la fata ( iarasi parere stricta a mea ).

Nu detaliez , insa cine știe ce si cum imi place , isi poate face o idee.

Evident ca voi reveni de fiecare data cu mare placere la Iulia.

Note - maxime din punctul meu de vedere pentru tot :

- programare facila si respectata intru totul fara probleme

- locatia curata , discreta , pisicuta simpatica foc

- aspect , perfect pentru gustul meu

- oral - nepro, excelent.

- normal - pro , foarte implicat

- igiena - impecabila de fiecare data dus si inainte si in pauza

- gfe - maxim , cel puțin in cazul meu.

Cadoul - 200 o finalizare, sau 400 RON 1 ora, fara pic de graba.

O zi buna va doresc !

Uite așa ne dai calculele peste cap!

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Doamne, ce bunaciune!

 

Tocmai ce am ieșit din purgatoriu și încă mă simt păcătos!

Ca atare, recenzie.

O să încep cu o finalizare: Iulia e ce trebe. Tipa e exact ceea ce un om cu dorințe asa zis normale are nevoie: suge pasional, te fute de te rupe și la final te iubește

Perfectă după gusturile mele.

Încheiat recenzia.

Totuși ca să fie si exemplificativa pentru colegi o să detaliez pe scurt.

Contact: pe WA, respectată. Locația între Vitan și Salajan, cel mai bine solicitați să o trimită și mergeți cu Waze.

Locația: 8 pentru zonă că nu mi-e la îndemână, dar are tot ce trebe pentru futai. Mergeți cu mașina.

Iulia: 10 ++, God, cu ce am greșit de n-am ajuns până acum la ea: frumoasă, corp tonifiat, slim, sâni mișto, sfarcuri erectile, fața si privirea: Olga Kurylenko. Are una din cele mai sexy priviri din ce am testat eu până acum. M-au omorât ochii ei. M-am pierdut cu tot cu Waze.

GFE: 10, FK din prima, luat în brațe, limbi, pupaturi, e cu tine, povestește chestii râde, e wow. Iubita perfectă. Are un vibe bun. Asta caut eu când vin la fete. Eu am nevoie și de atmosferă ca să fac sex.

Acțiunea: ON: 10++ O suge, o linge, are grijă de sateliți, o scuipă fin, o lovește de limbă și se simte pierce-ul, o ia deep, o înghite fărăsăse inece. La mine permite. Profesionalism total.

NP: 3 poziții parcă, Lot reverse, misionar.

Se fute mișto și te fute. O ia pe toată, știe cum să se poziționeze.

Ne-am mutat din pat în camera de relaxare și ne-am relaxat iarăși cu un oral până am izbucnit COF.

Pauză de țigară, duș ambii și apoi puțin teasing cu ulei de masaj cu aloe si un pic oral de la revedere.

Asta a fost tot, cadou binemeritat 400, pupat și promis revederea in August dar mai lungă, mie nu mi-a ajuns o oră cu Iulia. E prea buna.

Mulțumesc, Iulia. Poop. Mai vreau.

 

  • Like 8
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Eu cand v-am spus , nu m-ati crezut .

Să știi frate pupparo că voiam să-ți mulțumesc in privat pentru recomandare. Mi-au și dispărut toti smiley-ii din recenzie, s-au dus și ăștia dracului cu mine împreună. Merci încă o dată, ai gusturi foarte bune într-adevăr.

  • Like 2
Link spre comentariu

Vizitator iulia98
Reputație: 0

Doamne, ce bunaciune!

 

Tocmai ce am ieșit din purgatoriu și încă mă simt păcătos!

Ca atare, recenzie.

O să încep cu o finalizare: Iulia e ce trebe. Tipa e exact ceea ce un om cu dorințe asa zis normale are nevoie: suge pasional, te fute de te rupe și la final te iubește

Perfectă după gusturile mele.

Încheiat recenzia.

Totuși ca să fie si exemplificativa pentru colegi o să detaliez pe scurt.

Contact: pe WA, respectată. Locația între Vitan și Salajan, cel mai bine solicitați să o trimită și mergeți cu Waze.

Locația: 8 pentru zonă că nu mi-e la îndemână, dar are tot ce trebe pentru futai. Mergeți cu mașina.

Iulia: 10 ++, God, cu ce am greșit de n-am ajuns până acum la ea: frumoasă, corp tonifiat, slim, sâni mișto, sfarcuri erectile, fața si privirea: Olga Kurylenko. Are una din cele mai sexy priviri din ce am testat eu până acum. M-au omorât ochii ei. M-am pierdut cu tot cu Waze.

GFE: 10, FK din prima, luat în brațe, limbi, pupaturi, e cu tine, povestește chestii râde, e wow. Iubita perfectă. Are un vibe bun. Asta caut eu când vin la fete. Eu am nevoie și de atmosferă ca să fac sex.

Acțiunea: ON: 10++ O suge, o linge, are grijă de sateliți, o scuipă fin, o lovește de limbă și se simte pierce-ul, o ia deep, o înghite fărăsăse inece. La mine permite. Profesionalism total.

NP: 3 poziții parcă, Lot reverse, misionar.

Se fute mișto și te fute. O ia pe toată, știe cum să se poziționeze.

Ne-am mutat din pat în camera de relaxare și ne-am relaxat iarăși cu un oral până am izbucnit COF.

Pauză de țigară, duș ambii și apoi puțin teasing cu ulei de masaj cu aloe si un pic oral de la revedere.

Asta a fost tot, cadou binemeritat 400, pupat și promis revederea in August dar mai lungă, mie nu mi-a ajuns o oră cu Iulia. E prea buna.

Mulțumesc, Iulia. Poop. Mai vreau.

 

Mulțumesc pentru doza de energie la prima ora :* te aștept cu drag si cu idei noi :)

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...