Sari la conținut

***iulia98 ***0758176908***:*:*


Vizitator iulia98

Postări Recomandate

Este bine ca te-a anuntat, sa nu faci drumul degeaba.

Bine că l-a anunțat, dar depinde de timp și depinde cum l-a „păcălit” primele două dăți

Chiar dacă nu am bătut drumul, poate plecase.

Uite, de exemplu mai sunt unii care se pregătesc înainte și fac anumite ritualuri.

 

E urât să te pregătești pentru o chestie (orice), și să se anuleze din orice motiv. Spre exemplu chiar și să te-mbraci să te duci până jos la magazin și aflii că nu ai cardul sau cash (depinde de caz), și tu ești la magazin și afli abia când îți spune vânzătoarea prețul.

 

Sau mai rău, te duci la restaurant, consumi, și nota vine la final și aflii că ți-ai uitat/pierdut portofelul, etc.

Link spre comentariu
Vizitator iulia98
Reputație: 0

:*

 

Oral P/N

Normal protejat

Saruturi in functie de igiena

Finalizare corporala sau faciala

Footjob,Handjob

Diverse fantezi

Girlfriendexperience

Masaj erotic sau de relaxare

 

 

200 LEI- 30 MINUTE

400 LEI- 60 minute !

 

Sector 3 (Vitan )

Link spre comentariu
Vizitator iulia98
Reputație: 0

Mai oameni buni , teapa insemana sa ajungi la programare și sa nu te mai primesc sau sa îți răspund , când te las pana ajungi și îmi închid telefonul sau chestii de genul , nu când va pun 2 ore la dispoziție pentru confirmare din ambele părți , la fel cum și vouă vi se întâmpla sa intervină ceva și sa numai primesc niciun semn de la voi și la mine pot apărea diverse chestii și sa numai confirm întâlnirea , asta in cazuri extreme și foarte rare , dar nu a ajuns nimeni pana la locație și nu a fost primit , pentru ca văd ca unii din voi va ofensați foarte mult pe tema aceasta țin sa va anunț ca numai iau programări de pe o zi pe alta ,o sa iau doar in ziua in curs..asta pentru persoanele noi care nu ma cunosc , restul care știu ca nu sunt vreo țepara și ma cunosc de atâta timp procedați la fel ca și pana acum ! După cum ați văzut nu am mai lucrat o perioada de timp din cauza pandemiei și mi am ocupat timpul cu alte chestii , momentan nu am un program stabil , sau un orar anume  etc.. nu am lucrat niciodată mecanic sau 12/24... îmi anunț disponibilitatea aici când lucrez ca de fiecare data ! 💋💋💋

Link spre comentariu
Vizitator iulia98
Reputație: 0

🤗🤗🤗

Oral P/N
Normal protejat
Saruturi in functie de igiena 
Finalizare corporala sau faciala 
Footjob,Handjob
Diverse fantezi
Girlfriendexperience 
Masaj erotic sau de relaxare


200 LEI- 30 MINUTE
400 LEI- 60 MINUTE
  Vitan 🤗🤗🤗

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...