Sari la conținut

***iulia98 ***0758176908***:*:*


Vizitator iulia98

Postări Recomandate

  • Membru Premium
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Poza asta o fi răspunsul la întrebarea de mai sus ?

Aparent analul a fost scos de pe lista de extra-optiuni, cel putin pentru marele public - posibil raspunsul sa fie afirmativ/negativ in functie de client (practica dealtfel destul de comuna) - cel mai bine cred ca raspunde direct Iulia. Oricum este trecuta la mine pe lista, doar sa-mi fac un drum special pe acolo.

Link spre comentariu

brett iar ai baut ?

Ce ai patit cocosel?

Nu ti-a zis Cristina Baclea despre labagiul asta care o hartuia pe carina dupa ce a lua sculament de la o centurista, probabil aceasi de la care a luat si Denis Comstantinescu?

Avea poze cu el, si ala tot un labagiu slabanog psihopat cu o singura spranceana si urat ca dracu, la fel ca Denis, care mai nou se dadea mufangiu si hartuitor de curve, de a trebuit Cristinuka sa ii scrie carinei sa il ia la pachet pe labagiu obsedat de wresling si sa o lase an pace.

Sau nu o stiai pe asta? Ca labaru brett nu e acelasi cu labaru obsedat de wresling si curve, care a mai activat si cu nikul kevin owens?

Link spre comentariu
Vizitator iulia98
Reputație: 0

Mulțumesc ca mi ai arătat , nu este contul meu , nu o sa activez niciodată in Constanța , sunt decât 2 poze iar a treia este fake !

Oameni lipsiți de ocupație ! Ce pot sa zic despre cine folosește 2 poze, măcar sa ia altele mai drăguțe ! :))))))))

Link spre comentariu
Vizitator burlacu1
Reputație: 0

Disponibilă ❤️

Esti superba Iulia si scuze ca raspund tocmai acum,multumesc pentru momentele frumoase pe care le-am petrecut cu tine. 

Link spre comentariu

proaspat venit de la iulia â¤ï¸am zis ca trebuie sa i acord cateva cuvinte de lauda. dupa ce ca abia am inteles unde trebuie sa urc (acum sigur nu mai am nevoie sa mi se spuna😅) am ras putin de situatie. M a facut sa ma simt ca si acasa, am povestit putin despre una alta, vitamine si pisici.😀

Apoi a urmat partea care o asteptam de cand am intrat pe usa, ca abia imi puteam lua ochii de pe ea intr o lenjerie rosie, din cand in cand scapand cate un san pe afara. presupun ca abia asteptau si ei sa ne jucam. O piele fina de zici ca esti imbratisat de nori.

Per total o intalnire bogata in emotii dar si putin perversa ðŸ˜

De revenit? cu prima ocazie. mi a fost greu sa plec, simteam ca as fi stat cateva zile cel putin😅

Te am pupat, o seara faina sa ai Sofi

  • Minus 1
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...