Sari la conținut

***iulia98 ***0758176908***:*:*


Vizitator iulia98

Postări Recomandate

Am fost la ea de 2 ori. O super fată! Pt. prima data notele:

ON:10

NP:10

GFE:10

DFK:10

Locație:10

A doua oară nu am mai facut NP doar un ON de 10. Te pup! De abia astept sa te revăd!

Serviciile am înțeles ca sunt de 10.

Fata cum este fizic, la figura?

Daca e tot de 10 merg sa îmi fac abonament.

Link spre comentariu
  • Oras:Dark Side
  • Oras:Dark Side

Serviciile am înțeles ca sunt de 10.

Fata cum este fizic, la figura?

Daca e tot de 10 merg sa îmi fac abonament.

E adevarat ca trebuia sa scrie putin mai mult, macar de servicii dar intrebarea despre fata nu cred ca isi are rostul, sunt destule poze cu ea.

Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Recenzie:

Contact whatsapp, cam a 4 a oară cu succes, locatie Rin, apartament curat, spațios, se fuma in living, m am dus cu 3 beri așa cum am vb, tipa era bine dispusă, este o tipa frumoasa, care arată decent, m a aștept in lenjerie dacă îmi amintesc bine ca nu am fost o singura data, după igienizare am intrat in dormitor, unde a început un oral nep bun, spre foarte bun, continuat așa câteva minute după care ne-am mutat in living, unde m am Așezat pe canapea și mi am aprins o Țigara, turnat bere pe instrument ( strongbow) și domnisoara a continuat cu oralul, după care s a Așezat pe mine, o imagine superba, am luat-o in brate și am continuat in dormitor, o experienta excelenta.

Note:

On 9(fără cim)

Np 9

Corp 9( fund mic și putina burta care nu deranjează)

Fata 9,5

Sâni 9( tari, erectili, micuți)

Plătit 400 pentru aproximativ 45 de minute, recomand pentru cei ce vor o tipa frumoasa, slim, cu servicii bune

Link spre comentariu
Vizitator dzomba
Reputație: 0

Recenzie:

Contact whatsapp, cam a 4 a oară cu succes, locatie Rin, apartament curat, spațios, se fuma in living, m am dus cu 3 beri așa cum am vb, tipa era bine dispusă, este o tipa frumoasa, care arată decent, m a aștept in lenjerie dacă îmi amintesc bine ca nu am fost o singura data, după igienizare am intrat in dormitor, unde a început un oral nep bun, spre foarte bun, continuat așa câteva minute după care ne-am mutat in living, unde m am Așezat pe canapea și mi am aprins o Țigara, turnat bere pe instrument ( strongbow) și domnisoara a continuat cu oralul, după care s a Așezat pe mine, o imagine superba, am luat-o in brate și am continuat in dormitor, o experienta excelenta.

Note:

On 9(fără cim)

Np 9

Corp 9( fund mic și putina burta care nu deranjează)

Fata 9,5

Sâni 9( tari, erectili, micuți)

Plătit 400 pentru aproximativ 45 de minute, recomand pentru cei ce vor o tipa frumoasa, slim, cu servicii bune

deci a urcat tarifu la 400 iar ? :D

Link spre comentariu
Vizitator iulia98
Reputație: 0

Ca sa înțeleagă ,, toată lumea ,. Nu am scăzut prețul ca sa îl urc înapoi ! Am specificat clar ca este pe o perioada scurta pana la sfârșitul lunii trecute ! Ceea ce le a prins bine multor persoane dintre voi și care s au bucurat ! Prețul in momentul

Asta este l fel

200 -30 min

400-h

:*

Link spre comentariu
Vizitator iulia98
Reputație: 0

Recenzie:

Contact whatsapp, cam a 4 a oară cu succes, locatie Rin, apartament curat, spațios, se fuma in living, m am dus cu 3 beri așa cum am vb, tipa era bine dispusă, este o tipa frumoasa, care arată decent, m a aștept in lenjerie dacă îmi amintesc bine ca nu am fost o singura data, după igienizare am intrat in dormitor, unde a început un oral nep bun, spre foarte bun, continuat așa câteva minute după care ne-am mutat in living, unde m am Așezat pe canapea și mi am aprins o Țigara, turnat bere pe instrument ( strongbow) și domnisoara a continuat cu oralul, după care s a Așezat pe mine, o imagine superba, am luat-o in brate și am continuat in dormitor, o experienta excelenta.

Note:

On 9(fără cim)

Np 9

Corp 9( fund mic și putina burta care nu deranjează)

Fata 9,5

Sâni 9( tari, erectili, micuți)

Plătit 400 pentru aproximativ 45 de minute, recomand pentru cei ce vor o tipa frumoasa, slim, cu servicii bune

Mulțumesc , puup :*

Link spre comentariu

Ca sa înțeleagă ,, toată lumea ,. Nu am scăzut prețul ca sa îl urc înapoi ! Am specificat clar ca este pe o perioada scurta pana la sfârșitul lunii trecute ! Ceea ce le a prins bine multor persoane dintre voi și care s au bucurat ! Prețul in momentul

Asta este l fel

200 -30 min

400-h

:*

Of, bine că ai revenit la 400. De multe ori bancomatul dă hârtii  doar de 200. E mai simplu, fără rest  :giggle:  

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...