Sari la conținut

0731741225 fata nonconformista - Titan


Postări Recomandate

Fiule,atunci cand dai bani cu împrumut la prostituate,te numești papagal flausat

Lasa fututul in cur ca esti doar un prost

Antonia Vogue a prostit multi curvari vechi pe forum, de ce crezi ca e pe circuit inchis ? Sa nu dea ochii cu datornicii. 10 mil de la unul, 20 mil de la altul si tot asa. Asta inseamna sa fii japita ordinara sa prostesti si sa profiti de bunatatea altora. Crezi ca nu le-a vandut povesti lacrimogene ? cum a facut Antonia de la Vogue ca ii moare mama si ea si-a bagat silicoane desi nu avea nevoie.
Link spre comentariu
  • Oras:FALASTOACA
  • Oras:FALASTOACA

Antonia Vogue a prostit multi curvari vechi pe forum, de ce crezi ca e pe circuit inchis ? Sa nu dea ochii cu datornicii. 10 mil de la unul, 20 mil de la altul si tot asa. Asta inseamna sa fii japita ordinara sa prostesti si sa profiti de bunatatea altora. Crezi ca nu le-a vandut povesti lacrimogene ? cum a facut Antonia de la Vogue ca ii moare mama si ea si-a bagat silicoane desi nu avea nevoie.

Oamenii se împart in doua categorii,prădători si limburici.Cine da bani la prostituate cu imprumut isi merita soarta,PUNCT

Si printre curvarii vechi sunt multi limburici,foarte multi.

Link spre comentariu

Despe orice vorbiti numai de Cristina nu vorbiti. :laugh2 .

Hai sa vorbim despre "Cristina"atunci. Dependenta de heroina in trecut, acum a trecut pe injectat metadona la greu, bolnava de hepatita C,HPV,mai mult ca sigur sifilis si sida, tare-n clanta, profitoare si neplatitoare. Deci?

  • Like 1
Link spre comentariu

Ești sigur când spui asta, mai ales partea cu sida și dependența ? Fata părea destul de serioasă, deși unele cuiburi in care a lucrat erau cam penale. In general nu cred că îi plăcea ce făcea și aveam impresia că vrea să se lase.

Link spre comentariu
Vizitator alinnut
Reputație: 0

Hai sa vorbim despre "Cristina"atunci. Dependenta de heroina in trecut, acum a trecut pe injectat metadona la greu, bolnava de hepatita C,HPV,mai mult ca sigur sifilis si sida, tare-n clanta, profitoare si neplatitoare. Deci?

De unde sti asemenea informatii?

Ea cand era activa in domeniul de prestari servici sexuale si eu am fost la ea nu am observat nimic din ce zici tu in privinta drogurilor,iar de boli eu mi-am facut recent analize nu a rezultat ca sunt contaminat.nu trimite informati false.

Link spre comentariu

Uite ca stiu eu, ca eu i am dat bani pentru analize si multe alte lucruri,inclusiv bani sa si ia metadoane ca fara ele se sinucide. Asa ca nepoate mai lasa ma cu informatiile false

Si vezi ca "sti" se scrie de fapt stii, am mai vazut ca faci greseli din astea complicate de ortografie, pune mana pe o carte doua si nu ma mai certa tu pe mine ;))

Link spre comentariu
Vizitator alinnut
Reputație: 0

doar oral fara protectie,normal cu protectie,si sarutari pe buze,daca era virusata imi dadea si mie,nu avea in perioada aceea respectiv virusi.

Link spre comentariu
  • Oras:București
  • Oras:București

Cristina asteptam un raspuns din pareata in ce priveste informatiile despre virusare ta cu boli.

Ce tare, zici că ești la Vox Populi sau Las Fierbinți.

Alinuț spune lucruri trăsnite.

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...