Sari la conținut

0731741225 fata nonconformista - Titan


Postări Recomandate

Este este, doar atat stie sa faca. In schimb dupa infatisare, vad ca a luat o rau de tot iar pe injectabile. Saraca Murariu, dupa ce ca e bolnava si pe ultima suta de metri a intrat pe rezerva. La cum arata ii mai dau 2 ani pana intra la 3 m sub pamant. Ti am mai spus alinut, femeia e bolnava de sida si hepatita si dependenta de heroina asa ca las o sa fie cat va mai fi :)

Link spre comentariu
Vizitator alinnut
Reputație: 0

Este o minciuna ca este bolnava,ea numai activeaza pe site-uri frecventate de noi.

 

Este este, doar atat stie sa faca. In schimb dupa infatisare, vad ca a luat o rau de tot iar pe injectabile. Saraca Murariu, dupa ce ca e bolnava si pe ultima suta de metri a intrat pe rezerva. La cum arata ii mai dau 2 ani pana intra la 3 m sub pamant. Ti am mai spus alinut, femeia e bolnava de sida si hepatita si dependenta de heroina asa ca las o sa fie cat va mai fi :)

Link spre comentariu

Alinut alinut baiatu meu de la tara semianalfabet:), fata asta pe care tu o iubesti asa tare e mancata de boala pe dinauntru, si pe langa boala se si inteapa cu acu ma alinute ma .. si de curiozitate, ai luat tu legatura cu ea? La cum arata in pozele alea si cum tine gura aia stramba nu sunt sigur ca ar fi in stare sa mai vorbeasca cu cineva :))

Link spre comentariu
Vizitator alinnut
Reputație: 0

Alinut alinut baiatu meu de la tara semianalfabet:), fata asta pe care tu o iubesti asa tare e mancata de boala pe dinauntru, si pe langa boala se si inteapa cu acu ma alinute ma .. si de curiozitate, ai luat tu legatura cu ea? La cum arata in pozele alea si cum tine gura aia stramba nu sunt sigur ca ar fi in stare sa mai vorbeasca cu cineva :))

Nu conteaza ca am facut greseli gramaticale,dormi incontinuare si nu mai deranja pe alti

Link spre comentariu

Nu are rost sa ma contrazic cu tine pentru o curva penala bolnava, ii poti lua apararea, ba din contra ia o de nevasta daca vrei. Dar am zis sa fiu baiat si sa anunt lumea de aici tinand cont ca eu am vazut acele analize in urma cu 3-4 luni. Sau mai bine facem altceva, iti vand un pont. Du te pe strada Ocolului 20, e acolo un institut ce ofera drogatilor o alternativa(metadona) si intreaba de Murariu Raluca, ei iti vor confirma ce am spus eu despre acest specimen bolnav. Ramai adevarat alinut, lumea are nevoie de tine ;)

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...