Sari la conținut

0731741225 fata nonconformista - Titan


Postări Recomandate

  • Oras:bucuresti
  • Oras:bucuresti

Să vă relatez întîlnirea cu Cristina ! Programare făcută prin sms şi confirmată de Cristina . Cînd am ajuns a spus că durează 5 min , a inchis telefonul şi timp de o oră cît am asteptat nu am primit nici sms nici apel tel ! Țeapă.doar să recunoască aici , în scris !

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Asa e...am vizitat-o si eu zilele trecute.

Surprinzator nu am avut probleme cu programarea facuta cu 40 minute inainte.

Locatia este insa groaznica...cu indulgenta i as putea da un 4...o mizerie de nedescris.

Cristina arata binisor, exceptand fata care o trage in jos...8 la corp si 6 pentru fata.

Un oral neprotejat cam de nota 7, fara atentie la vecinatati, incheiat cu un semi CIM...nu a colectat tot si s a cam grabit sa plece sa decarteze incarcatura.

La numarul 2 acelasi oral destul de bun, urmat de normal protejat in pozitia capra, unde ii iese destul de bine in evidenta fundul frumos, pe care l am framantat si palmuit dupa bunul plac...8 pentru normal.

La sfarsit mi a zis ca urmeaza sa schimbe atat locatia cat si preturile.

La plecare m am intalnit in fata liftului cu urmatorul futac...deci clar nu a avut timp sa se igienizeze ( poate a facut o in prezenta lui)

Halatul- 100 lei pt 2 finalizari, foarte bun daca poti trece cu vederea locatia si senzatia de fast fuck.

De revenit? Eu nu, cel putin in conditiile actuale.

  • Like 18
Link spre comentariu
  • Oras:Toată Romania
  • Oras:Toată Romania

Asa e...am vizitat-o si eu zilele trecute.

Surprinzator nu am avut probleme cu programarea facuta cu 40 minute inainte.

Locatia este insa groaznica...cu indulgenta i as putea da un 4...o mizerie de nedescris.

Cristina arata binisor, exceptand fata care o trage in jos...8 la corp si 6 pentru fata.

Un oral neprotejat cam de nota 7, fara atentie la vecinatati, incheiat cu un semi CIM...nu a colectat tot si s a cam grabit sa plece sa decarteze incarcatura.

La numarul 2 acelasi oral destul de bun, urmat de normal protejat in pozitia capra, unde ii iese destul de bine in evidenta fundul frumos, pe care l am framantat si palmuit dupa bunul plac...8 pentru normal.

La sfarsit mi a zis ca urmeaza sa schimbe atat locatia cat si preturile.

La plecare m am intalnit in fata liftului cu urmatorul futac...deci clar nu a avut timp sa se igienizeze ( poate a facut o in prezenta lui)

Halatul- 100 lei pt 2 finalizari, foarte bun daca poti trece cu vederea locatia si senzatia de fast fuck.

De revenit? Eu nu, cel putin in conditiile actuale.

ðŸ˜

  • Like 2
  • Inimioara 1
Link spre comentariu
  • Oras:Tennessee
  • Oras:Tennessee

Asa e...am vizitat-o si eu zilele trecute.

Surprinzator nu am avut probleme cu programarea facuta cu 40 minute inainte.

Locatia este insa groaznica...cu indulgenta i as putea da un 4...o mizerie de nedescris.

Cristina arata binisor, exceptand fata care o trage in jos...8 la corp si 6 pentru fata.

Un oral neprotejat cam de nota 7, fara atentie la vecinatati, incheiat cu un semi CIM...nu a colectat tot si s a cam grabit sa plece sa decarteze incarcatura.

La numarul 2 acelasi oral destul de bun, urmat de normal protejat in pozitia capra, unde ii iese destul de bine in evidenta fundul frumos, pe care l am framantat si palmuit dupa bunul plac...8 pentru normal.

La sfarsit mi a zis ca urmeaza sa schimbe atat locatia cat si preturile.

La plecare m am intalnit in fata liftului cu urmatorul futac...deci clar nu a avut timp sa se igienizeze ( poate a facut o in prezenta lui)

Halatul- 100 lei pt 2 finalizari, foarte bun daca poti trece cu vederea locatia si senzatia de fast fuck.

De revenit? Eu nu, cel putin in conditiile actuale.

la prima vizita am fost placut impresionat si de un corp cum imi doream ...a fost si o prestatie ok ! am mai trecut de 2x ...pozele sunt facute de mine ...atunci am realizat cat de deprimanta este locatia -practic nu gaseam un loc unde sa iasa cat de cat ok !fata mai sta prost si cu programarile...iar prestatiile in loc sa mearga spre mai bine , o iau in jos !!! scuze pt recenzia entuziasmanta cu care am deschis topicul !la 50fin insa merita sa treceti pe-acolo !!!

  • Like 7
Link spre comentariu
  • Membru Premium
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Frate nu contest ce zici tu , iar fata chiar arata bine.

Dar scuza-ma te rog , la 50 de lei finalizarea, iti dai seama cam ce trafic e pe acolo ?? Ca sa nu mai zic ce fauna . Vreau sa zic ca in afara de oameni de calitate si ok , pot aparea tot soiul de indivizi.

In fine , fiecare este liber sa aleaga unde merge.

  • Like 11
Link spre comentariu
  • Oras:In your mouth with my dick
  • Oras:In your mouth with my dick

Fast Fuck + operator telefonie mobila in actiune ! 


 




Am tot observat ca lumea o tot lauda tropical17, “Este o fata fara aere si fite, genul Diana Renata, si se fute cu mare drag, geme”. Este o jignire la adresa Dianei Renata, sincer rau de tot, comparatia este uriasa.




Programat telefonic si plecat spre locatie. Spre suprinderea mea nu a trebuit sa astept in magazin Kaufland .  Cu gandul spre ea, la 1 ora eram dispus sa stau dar am avut un filling si am zis sa vad primele 30 de minute si apoi poate marim timpul. 


 




Locația : 6, o baie un pic cam murdara , cada era cam neagrarestul dezordine totala 


 




Corp/față: 6.5, o fata care nu te atrage pt sex dar corpul este frumos 


 




Oral : 4 aici am facut o medie. Nota 7 pt tehnica care este una ok,  poate lasa gura incet si mai jos pre un micut deep. Dupa 1-2 minute de oral scoate prezervativul si il pune pe micut… nota 1. 


 




Anilingus : Nu 


 




Normal : 5 Am incercat cateva pozitii la care domnisoara a luat lejer nota 4-5. In misionar  am zis ca fut o bucata de lemn la inceput, apoi parca a inceput sa miste un pic… un pic, adica 1 minute . Dupa 12-14 minute de sex o trec In dogystyle unde imi zice sa ne pregatim sa terminam… M-am facut ca nu o aud pt ca deja imi stricase tot cheful de la sex oral. Dupa cateva minute am scos prezervativul si am lasat-o inca un pic pt oral. Dar vai ce varza a fost, nota 2 acum, asa ca m-am incapatanat si am zis sa trecem la finalizare facialadaca tot e asa varza atunci lasa ca termin eu” . 


 




Anal : Nu  


 




Gfe : 2 pt ca macar am facut prezentarile dupa ce a deschis usa 


 




Atitudine : 1, intru in garsoniera si stau 1 minut de vorba cu ea si supriza ii suna telefonu si raspunde la el. Cat am fost la dus a mai preluat vreo 4 telefoane. Dupa ce am terminata a mai preluat vreo 3 parca…. Culmea am auzit foarte multe conversatii intre client si ea, practic auzeam vocea clientului . 


 




Bețe de chibrit : 50 de bete chibrit 


 




De revenit/recomandat NU/NU. Servicii extrem de proaste pe care nu vi le recomand. Cine mai zicea parca ca la 50 ce vrei. Pai eu la 50 lei am fost la Anca Zepter, si nu am fost grabit delocchiar 30-35 minute fara probleme.


  • Like 15
Link spre comentariu
  • Oras:In your mouth with my dick
  • Oras:In your mouth with my dick

Anal: nu

Analingus: nu

 

Serios, chiar vrei la 50 lei asa ceva?

Eu as vrea :) de ce nu ?

Pur si simplu asa am eu predefinit la recenzie :) " scripting-ul ". Iti dai seama ca nu ma asteptam la asa ceva.

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Salutare,am ajuns și eu la " pomul lăudat " de confratele manivela 15. Am optat pentru o fin. Mulțumesc confraților fxlx ai cristiano 29,că m-am dus dusat și cu șervețele umede. In locatie o mizerie de nedescris. Cum plm sa te speli in locația aia? Am optat pentru o fin din picioare, oral protejat, bunicel soft cu tendințe de Deep,dar fără alte atenții la ooo. Terminat, șters cu servetele achitat 50 de lei și dus am fost. Nu revin și nu recomand decât doar celor care vor o descărcare rapida, e pe facefuck, primul venit , primul servit. Am așteptat 15 min . Locatie-4 , mizerie, dezordine, va recomand dus de acasă. Aspect fata-6 , corp-7,5. Oral -6, doar pentru tendința de deep și soft , in rest se ajuta cu mana sa termini repede, fara atenție la ooo. Normal - nu. Gfe-4 . Nu există. Halat 50 de lei. De revenit eu nu. Manivela 15, când ai de când sa mai faci o recenzie, fără note de 10 și 9. Când o să mai văd 10 la tine , înseamnă că e de 1. Restul confraților , bravo pentru obiectivitate. Am știut la ce sa mă aștept. Bafta și ciocane tari.

  • Like 14
Link spre comentariu

Salut baieti, am incercat ca e ieftin, dar mai bine aruncam banii la buda, e pe grama mare fata, cel putin cum mine asa a fost. In plus, mereu pe telefoane, era sa zic ca o ajut si raspunde ea iar ea sa aiba sa se ocupa de junior daca tot am platit.

 

Gfe la ea inseamna ca-ti da buna ziua si nu te sictireste, dar cam atat, asta ii poti spune si femeii de la ghiseu care iti incaseaza impozitele. De acolo, junioru s-a cam facut virgulita si asa a ramas pana la finalul intalnirii.

  • Like 4
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...