Sari la conținut

Beatrice blonda senzuala 0757966634


Postări Recomandate

  • Oras:oriunde
  • Oras:oriunde

Vreau sa va intreb cate profile reale sunt in Brasov ???

Si altceva cum as putea blura pozele cand eu am tatuaje pe o suprafață mare de corp ce ati mai putea vedea ? Te intreb asa pt o prietena ??

Banuiesc ca mie mi-ai adresat intrebarea, asa ca o sa iti raspund:

Toate fetele pe care le-am vizitat, au poze reale!!

Iti poti masca tatuajele, dar trebuie sa vrei, poti folosi o costumatie mulata..etc

Daca vrei sa gasesti scuze, gasesti, dar pozele fake, tot fake sunt, ca se aseamana 90% sau 10%.

  • Like 5
Link spre comentariu
  • Oras:Intre munti si vai si dealuri
  • Oras:Intre munti si vai si dealuri

.... cand eu am tatuaje pe o suprafață mare de corp ce ati mai putea vedea ...

 

Pfff...

Inca o contradictie si mai mare versus pozele de la inceputul topicului, unde fata aia, cine o fi... nu are NICIUNUL !

 

Tu realizezi ca exista oameni care nu suporta tatuajele ? Sau altii care nu mai pot dupa ele.

 
O tii inainte din minciuna in minciuna...
Daca nu esti in stare sa te prezinti ASA CUM ESTI, lasa-te naibii de meseria asta !
 
Sau, alta sugestie, mergi in alt oras undeva unde nu exista nici o sansa sa te recunoasca ceva, si gata, problema rezolvata !
  • Like 5
Link spre comentariu

Sa intelegem ca te si cunosti cu fata ce are aceleasi poze ca tine la anunt ? De zici ca 90% ea nu seamana si tu semeni aproape in totalitate, esti si blonda...etc

E bine cel putin ca s-a lamurit acum, tu esti la gemenii iar sosia ta pe iuliu maniu mai nou.

Link spre comentariu
  • Oras:Brasov
  • Oras:Brasov

Salutare oameni buni! Am bifat inca o vizita la aceasta minunata dameza si am savurat fiecare moment! Dupa ce mi-a fost deschisa usa am fost intampinat de aceeasi prezenta cu sani mari si un corp traznet! Am fost rasfatat cu un numar cu un OP bine executat, schimbat cateva pozitii si finalizat prin oral! Cu mine s-a purtat profi, a avut initiativa si chiar mi-a ascultat si dorintele! Lasati polemicile si bucurati-va de ea cat o mai puteti, pt ca am inteles ca mai este doar cateva zile in Brasov.

Link spre comentariu
  • Oras:Intre munti si vai si dealuri
  • Oras:Intre munti si vai si dealuri

Salutare oameni buni! Am bifat inca o vizita la aceasta minunata dameza si am savurat fiecare moment! Dupa ce mi-a fost deschisa usa am fost intampinat de aceeasi prezenta cu sani mari si un corp traznet! Am fost rasfatat cu un numar cu un OP bine executat, schimbat cateva pozitii si finalizat prin oral! Cu mine s-a purtat profi, a avut initiativa si chiar mi-a ascultat si dorintele! Lasati polemicile si bucurati-va de ea cat o mai puteti, pt ca am inteles ca mai este doar cateva zile in Brasov.

:fish12 Hai mars inapoi in ocean rechinule :fish12

Numa tu postezi recenziile astea "fabuloase". Aceeasi poveste afumata cu "mai este doar cateva zile in Brasov." si pe 24 ianuarie. Vraja ieftina.

 

https://nimfomane.com/forum/topic/127650-beatrice-blonda-senzuala-0757966634/?p=5418035

"Din pacate, e foarte posibil sa mai stea doar o săptămână, deci profitati!"

Link spre comentariu
  • Oras:pitesti
  • Oras:pitesti

A zis ca pleaca definitiv din brasov si nu mai revine. Eu zic ca e pacat, am fost de vreo 4 ori si de fiecare data am plecat multumit.

A fost o perioada buna in Brasov in ultima vreme, multe fete ok: beatrice, ines, tiffany, sasha, bruneta de la top, si desigur sabrina si restul pe care poate nu le stiu. Pacat ca s-a incheiat...

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...