Sari la conținut

Blonda str.transilvaniei 0758634882


george44

Postări Recomandate

  • Telefon: 0758290800
  • Oras:Oradea
  • Telefon: 0758290800
  • Oras:Oradea

era o moldoveanca blonda pe nume natasha asa-i ? cea de aici https://nimfomane.com/forum/topic/69422-natasha-0752658859/ ?

si eu am nimerit la ea acum cativa ani in prima zi de paste

Natasha este sau era o fast fuckista,tot in Prima era,dar nu este aceeasi persoana.Despre cine vorbim noi este o unguroaica,ce se trage de prin Satu Mare,avea sau are mai multe anunturi,iar terminatiile de la numerele de tel sunt ..882 si ..982
Link spre comentariu
  • Telefon: 0758290800
  • Oras:Oradea
  • Telefon: 0758290800
  • Oras:Oradea

Protagonista din poze sunt sigur ca este din Oradea nu din Satu Mare.Ca si descriere era blonda cu ochi albastri, 1,60-165, inaltimea,sani micuti si fund fain. si cred ca o chema Cristina dar nu sunt sigur.

mie mi-a zis ca e din SM,fie din Oradea ca nu ne intereseaza.Ideea e ca pt o golire este ok..
Link spre comentariu
  • Oras:Oradea
  • Oras:Oradea
41 minutes ago, Mihai390 said:

Buna ziua.

Mai stiti ceva de fatuca asta mai lucreaza ca nu mai stiu nimic de ea.

Dintre atatea topicuri la zi, multe cu o gramada de recomandari, tu ti-ai gasit sa dezgropi unul care nu a mai avut activitate de mai bine de 2 ani ?🤔

Las-o nene si bucura-te de ce-ti ofera prima pagina, nu merge mai departe. 

Link spre comentariu
Vizitator Mihai390
Reputație: 0

Chesyia este ca am fost la es de mai multe ori si avea ceva special pentru m8ne.Din pacate am fost plecat cu lucru in alt oras si nu am mai avut ocazia sa merg la ea.Si ziceam sa incerc norocul ca poate se arata ceva.

Link spre comentariu
  • Oras:Oradea
  • Oras:Oradea
3 hours ago, Mihai390 said:

Chesyia este ca am fost la es de mai multe ori si avea ceva special pentru m8ne.Din pacate am fost plecat cu lucru in alt oras si nu am mai avut ocazia sa merg la ea.Si ziceam sa incerc norocul ca poate se arata ceva.

Cauta dupa numarul de telefon. Eu am vazut mai multe topicuri cu numarul acela, majoritatea avand in titlu "poze false sau furate". Foarte posibil sa nu fie ceea ce cauti tu. 

Link spre comentariu
  • Oras:Oradea
  • Oras:Oradea

Blonda din imagini a mai activat în urma cu ceva timp și era o tepara. Activa pe str. Lăpușului vis-a-vis de 3G . Am sunat pentru programare, nu a mai răspuns. 

Din câte știu alt coleg a ajuns la ea dar nu este cea din poze.

Link spre comentariu

Vizitator Mihai390
Reputație: 0

Eu am fost la tipa asta.de mai multe ori dar foarte demult.Si intradevar doamna de pe Lapusului ia furat pozele.

Tipa din poze este o unguroaica foarte finuta si de treaba.Avea servicii foarte bune.Adica cu mine a fost de nota 10.intre noi a fost ceva mai special.Mica de statura ,sanii nicuti dar ok, fund bestial si avea ochii albastri.Purta si ochelari cateodata.

Nu presta tot timpul o prindeam foarte greu ca avea servici si familie din cate mi-a spus.

Si numa nu mai dau de ea.

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...