Sari la conținut

Hotel timisoara


Postări Recomandate

  • Oras:Timisoara
  • Oras:Timisoara

Salutari, in curand ajung in timisoara si trebuie sa ma cazez cateva zile la un hotel... vreau unul mai discret unde pot sa chem pe cineva fara batai de cap :D mai am ceva cunostinte prin tm si trebuie sa fie cat mai discret dar si ok, as prefera 4-5 stele... daca imi poate recomanda cineva raman dator :D am gasit tresor le palais care banuiesc ca nu merge asa multa lume... ceva recomandari ? Mersi

Link spre comentariu
  • Oras:Timisoara
  • Oras:Timisoara

cica 4-5 stele =)) 2 margarete cum esti obisnuit nu-ti mai place ??

 

imi place si cu 2 :D dar aia prefer... dar oricum mai important e sa fie cat mai retras hotelul si parcarea... decat margaretele :D

Link spre comentariu
  • Membru Premium
  • Oras:Timisoara
  • Oras:Timisoara

Poti incerca Hotel Delpack. E de 4 stele, ai locuri de parcare, e aproape de centru si baietii de la receptie sunt OK.

Ai aici adresa si telefonul: Strada Glad 53, telefon 0256 406 080

 

P.S. L-am recomandat pentru ca ma leaga niste intalniri memorabile de acest hotel :laugh2.

  • Like 2
Link spre comentariu

  • Oras:Timisoara
  • Oras:Timisoara

Poti incerca Hotel Delpack. E de 4 stele, ai locuri de parcare, e aproape de centru si baietii de la receptie sunt OK.

Ai aici adresa si telefonul: Strada Glad 53, telefon 0256 406 080

 

P.S. L-am recomandat pentru ca ma leaga niste intalniri memorabile de acest hotel :laugh2.

 

Hotel Baron ( Le Baron ).

E departe de 5 stele, dar este intr-o zona destul de retrasa + ca ai in jurul hotelului o parcare de te doare capu.

 

Mersi !

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...