Sari la conținut

De maine aveti pasarica


Postări Recomandate

  • Oras:Sfantu Gheorghe (CV)
  • Oras:Sfantu Gheorghe (CV)

Bun asa, si invers..daca as fi barbat pentru o zi :) sigur m-as grabi direct a fetite.. vreau sa stiu si eu cum e, sa fii stimulat cu penetrare direct pe punctul cel mai sensibil, nu doar asa indirect ca a noi :D

Link spre comentariu

vazand recenziile si in general postarile si atitudinea din ultima vreme de pe forum a majoritatii utilizatorilor activi, eu m-as intreba altceva: "Ce ati face daca de maine ati avea COAIE?"

 

in alta ordine de idei, Cassy, de mult vreau sa iti spun chestia urmatoare: nu stiu ce parare ai tu sau ce te-a mintit lumea, dar poza ta NU este sexy, mai mult decat atat este chiar.....neatragatoare (ca sa ma exprim politicos)

Link spre comentariu
  • Oras:Amsterdam
  • Oras:Amsterdam

Interesant...bineinteles ca as merge la fetite sa fac toate nebuniile.As risca o lovitura in "kindere" sa vad ce e asa mare durere.M-as masturba sa vad cat de departe poate tasni sperma...Dar totusi...sa mergi/alergi si sa-ti balangane ceva intre picioare...Sau sa-ti intre in erectie in cel mai nepotrivit moment...hmmm!!! 

Link spre comentariu
  • Oras:Amsterdam
  • Oras:Amsterdam

M-as duce la banca de sperma unde am donat cand am fost barbat si as incerca sa raman gravida cu mine insumi, de unde sper ca ar rezulta un fel de copil semi-zeu, cu care as putea pune stapanire pe planeta (*insert evil laugh here*). Sau varianta 2, in care s-ar sfarsii universul (din ciclul sa nu imparti niciodata la 0). 

 

Nominalizari pentru most fucked up answer?

Probabil din cauza ADN'ului similar ar iesi vreun mutant ceva(nu ca ai fii vreun urat sau ceva)...Stiintific vorbind...

Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Dar totusi...sa mergi/alergi si sa-ti balangane ceva intre picioare...

Pai si fetele cu doi pepeni in brate, e mai ok? Desi sunt multi pescari, pana acum n-am auzit sa se vaite vreunul ca i-a dat organul dureri de spate.
Link spre comentariu
  • Oras:Amsterdam
  • Oras:Amsterdam

Pai si fetele cu doi pepeni in brate, e mai ok? Desi sunt multi pescari, pana acum n-am auzit sa se vaite vreunul ca i-a dat organul dureri de spate.

:)...Barbati cu anaconde in pantaloni inca nu am vazut...asa de mari incat sa-ti dea dureri de spate.Dar femei cu sani enormi,am vazut...Ideea este mai bine inteleasa de fete...;)...

Link spre comentariu

Si ca sa fiu in ton cu Cassy & Blondinekiss, dar vorbind la modul cel mai serios in acelasi timp, sa fiu purtatoare de cocosel, i-as lua pe toti de mai sus la ...sula, dupa care le-asi face recenzia cuvenita :laugh2  in cel mai obiectiv mod posibil :slap2 si atunci sa vezi... :rockettes-1

Link spre comentariu
  • Telefon: sofisticatu73
  • Oras:insulele virgine
  • Telefon: sofisticatu73
  • Oras:insulele virgine

Eu daca as avea pasarica, l-as contacta degraba pe Afriq. Stiti si voi (si stie si el) de ce :laugh2.

 

Nu ai nici cea mai mica sansa de castig in fata africanului daca mama natura nu te-a dotat pe masura lui :laugh2

Anonnoooooooooo...omul facea referire la o oareshcare placere,nicidecum la vreo competitie...are dreptate Nellu,e greu...prietenii chiar ca stiu de ce :laugh2  :laugh2  :laugh2

 

post-70833-0-43550900-1370189977_thumb.jpg  

Link spre comentariu

Anonnoooooooooo...omul facea referire la o oareshcare placere,nicidecum la vreo competitie...are dreptate Nellu,e greu...prietenii chiar ca stiu de ce :laugh2  :laugh2  :laugh2

 

attachicon.gifpapua_69059300.jpg  

Eu nu faceam referire la vreo competitie ceva ... ci doar la gusturile africanului la femei :slap2 ...cand veti invata vreodata sa nu mai cititi pe fuga? am precizat clar ca natura mama trebuie sa fie darnica cu formele femeii ... in cazul nostru :boob  daca nelutzu ar avea "gaurica" :rax2 :rax2 :rax2 :atm :atm

Link spre comentariu
  • Oras:In tara tuturor posibilitatilor
  • Oras:In tara tuturor posibilitatilor

Frate Sofisticatu, surioara anonna, m-am hotarat:NU MAI VREAU PASARICA! Sub nicio forma. Iar pe Afriq, ma fac ca nu-l cunosc(ha,ha,ha). Cat despre competitia cu Afriq, la un singur concurs m-as baga cu el: cine fumeaza mai mult. Cred ca-l bat. Nu stiu daca-l bat pe tepos. Nu de alta, dar el e tot timpul cu tigara-n gura.

Link spre comentariu

vazand recenziile si in general postarile si atitudinea din ultima vreme de pe forum a majoritatii utilizatorilor activi, eu m-as intreba altceva: "Ce ati face daca de maine ati avea COAIE?"

 

in alta ordine de idei, Cassy, de mult vreau sa iti spun chestia urmatoare: nu stiu ce parare ai tu sau ce te-a mintit lumea, dar poza ta NU este sexy, mai mult decat atat este chiar.....neatragatoare (ca sa ma exprim politicos)

Moxule, sunt tare curioasa daca poti f--te o poza ... si revenim, nu pozele sunt relevante, gusturile nu se discuta ... Eu cunosc barbati care adora sa puna mana pe carne multa ... sa se joace cu ea, sa o vada frematand in palmele lor ... Femeile plinute sunt cele mai avantajate de desuurile cu dantele si volanase... hmmmm ...sunt la fel de gratioase ca si balerinele :).... daca nu va plac, asta nu inseamna ca nu sunt fermecatoare

Link spre comentariu

Frate Sofisticatu, surioara anonna, m-am hotarat:NU MAI VREAU PASARICA! Sub nicio forma. Iar pe Afriq, ma fac ca nu-l cunosc(ha,ha,ha). Cat despre competitia cu Afriq, la un singur concurs m-as baga cu el: cine fumeaza mai mult. Cred ca-l bat. Nu stiu daca-l bat pe tepos. Nu de alta, dar el e tot timpul cu tigara-n gura.

Prea tarziu nelutzule, eu te-am prins la cotitura ... ti-am dat-o =))

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...