Sari la conținut

Noua in orașul tau 0747493281


daniela98

Postări Recomandate

  • Oras:Romania
  • Oras:Romania

Wd 40

Capete bara

Capac culbutori/tacheti

17,5/20,5

Caius -> Nicu

 

Salutare colegi,

Ieri uitandu-ma printre recenzii am zis sa ii fac si eu o vizita domnisoarei, sunat cu 10-15 min inainte, gasit locatia foarte usor, domnisoara ma astepta in fata blocului. Tinerica, frunusica, aspect placut, corp frumos, numai cuvinte de lauda. Am mers inauntru, apartament frumos, spatios, curat. Stat putin la o poveste, o pipa dupa care mers in dormitor unde am inceput cu un ON ( tin sa precizez ca am fost intrebat cum doresc oralul si am lasat la latitudinea domnisoarei sa aleaga si am ramas uimit placut, din propria experienta foarte putine domnisoare aleg ON daca decizia e la ele). Oralul a fost super ok fara graba, fara dinti si fara sa traga ca de guma. Avut grija si de oo dar nu prea mult. Pus “ambalajul” si trecut la NP care a fost ok, putin cam stramta ( pentru mine ) schimbat doar o pozitie (nu am vrut eu mai multe pozitii) si finalizat CIM. Platit 100 pentru o finalizare.

 

Note:

 

ON: 9 +

NP: 9 +

Locatie: 10

GFE: 10

 

Per total e super, merita toti banii. De revenit, categoric! De facut abonament cu siguranta!

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Wd 40

Capete bara

Capac culbutori/tacheti

17,5/20,5

Caius -> Nicu

 

Salutare colegi,

Ieri uitandu-ma printre recenzii am zis sa ii fac si eu o vizita domnisoarei, sunat cu 10-15 min inainte, gasit locatia foarte usor, domnisoara ma astepta in fata blocului. Tinerica, frunusica, aspect placut, corp frumos, numai cuvinte de lauda. Am mers inauntru, apartament frumos, spatios, curat. Stat putin la o poveste, o pipa dupa care mers in dormitor unde am inceput cu un ON ( tin sa precizez ca am fost intrebat cum doresc oralul si am lasat la latitudinea domnisoarei sa aleaga si am ramas uimit placut, din propria experienta foarte putine domnisoare aleg ON daca decizia e la ele). Oralul a fost super ok fara graba, fara dinti si fara sa traga ca de guma. Avut grija si de oo dar nu prea mult. Pus “ambalajul” si trecut la NP care a fost ok, putin cam stramta ( pentru mine ) schimbat doar o pozitie (nu am vrut eu mai multe pozitii) si finalizat CIM. Platit 100 pentru o finalizare.

 

Note:

 

ON: 9 +

NP: 9 +

Locatie: 10

GFE: 10

 

Per total e super, merita toti banii. De revenit, categoric! De facut abonament cu siguranta!

Mulțumesc pentru vizita făcută

Te pupic și te mai aștept cu drag :)

Link spre comentariu
  • Oras:Sibiu
  • Oras:Sibiu

Vă salut. Am bifat și eu 2 vizite la domnișoara și nu am nimic de reproșat. Programare pe WhatsApp cu indicațiile necesare, respectată la minut. Apartament curat, lenjeria la fel. La baie nu am fost pentru că am mers pregătit. E foarte drăguță, bine proporționată, piersicuța aromată, se implică în ceea ce face. Oral nu am vrut eu, iar în rest a fost senzațional. Deși am gafat de câteva ori nu a reacționat urât. 2x 200 de lei dar a meritat.

Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Vă salut. Am bifat și eu 2 vizite la domnișoara și nu am nimic de reproșat. Programare pe WhatsApp cu indicațiile necesare, respectată la minut. Apartament curat, lenjeria la fel. La baie nu am fost pentru că am mers pregătit. E foarte drăguță, bine proporționată, piersicuța aromată, se implică în ceea ce face. Oral nu am vrut eu, iar în rest a fost senzațional. Deși am gafat de câteva ori nu a reacționat urât. 2x 200 de lei dar a meritat.

Mulțumesc pentru vizita și cu mare drag și alta data

Te pupic :)

Link spre comentariu
  • Oras:Sibiu
  • Oras:Sibiu

Vă salut confrați curvari! Cu toate că mi-am dat bugetul peste cap, a fost musai s-o mai vizitez o dată pe Daniela și nu regret. Fata chiar știe să-și facă treaba.

Sunt prea începător în domeniu pentru a da note, însă nu am nimic de reproșat, pe nici un plan.

Locația și prețurile sunt aceleași, eu am optat pentru o oră, halatul a fost 200 de lei.

Cu speranța că nu voi fi acuzat de plagiat vă urez ciocane tari!

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Vă salut confrați curvari! Cu toate că mi-am dat bugetul peste cap, a fost musai s-o mai vizitez o dată pe Daniela și nu regret. Fata chiar știe să-și facă treaba.

Sunt prea începător în domeniu pentru a da note, însă nu am nimic de reproșat, pe nici un plan.

Locația și prețurile sunt aceleași, eu am optat pentru o oră, halatul a fost 200 de lei.

Cu speranța că nu voi fi acuzat de plagiat vă urez ciocane tari!

Te pup și cu drag și data viitoare

Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Toate bune dacă nu s ar grăbi. Nu îmi place graba deși poate fi restul de nota 11.

Când m-am grăbit? Genul meu este sa nu grăbesc persoana care îmi intra pe usa chiar dacă se trece peste timpul alocat

Poate nu mi-am dat seama și sa lăsat de inteles ca as grăbi dar nu este așa și pentru lucrul acesta îmi cer scuze

  • Like 3
Link spre comentariu
  • Oras:Sibiu
  • Oras:Sibiu

Dintre toți care au făcut recenzii nici unul nu a zis asta, nu înțeleg cum de cu tine s-a întâmplat. Și eu am fost, nu o dată, și dimpotrivă, eu am zis hai că îmi expiră ora.

@ Daniela - nu te pune cu prostul căci te coboară la nivelul lui și te bate cu experiența.

  • Like 1
Link spre comentariu
Vizitator cinik 80
Reputație: 0

Dintre toți care au făcut recenzii nici unul nu a zis asta, nu înțeleg cum de cu tine s-a întâmplat. Și eu am fost, nu o dată, și dimpotrivă, eu am zis hai că îmi expiră ora.

@ Daniela - nu te pune cu prostul căci te coboară la nivelul lui și te bate cu experiența.

Nu știu Cum poți sa faci pe cineva prost ca nu ai tu școla ca mine niciodată.Cel mult mincinos,Da nu e cazul sa te țină pe tine 3 ore😅😅😅.Fiecare vine și vede ce atâtea vorbe.
Link spre comentariu
Vizitator adrian696
Reputație: 0
Buna numele meu este Daniela am vârsta de 20 de ani și astăzi am ajuns in orașul tau ! Te pup și te buna , faci și anal ?
Buna! 100 finalizarea 200 ora ca servici oral normal diferite poziții
. Anal faci ?
Link spre comentariu

Vizitator adrian696
Reputație: 0

Buna numele meu este Daniela am vârsta de 20 de ani și astăzi am ajuns in orașul tau ! Te pup și te aștept in locația mea unde igiena și discretia sunt pe primul loc ! Pentru detalii sau programări ma puteți suna la nr 0744827639 sau pe wapp

. Buna , mai activezi pe la Sibiu ?
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...