Sari la conținut

Maya dulce si jucausa 0731533956


Postări Recomandate

  • Telefon: 0731533956
  • Oras:Romania
  • Disponibila
  • Telefon: 0731533956
  • Oras:Romania
  • Disponibila

Buna!Ma numesc MAYA,am 27 ani,ochi verzi ,sani mari...exact cum ma vezi in poze,fara nici o surpriza neplacuta!Dulce,sociabila si jucausa !Daca ceea ce cauti este o fata draguta cu care poti da frau liber dorintelor tale,dar si o prietena cu care poti discuta orice,atunci eu sunt persoana potrivita!Cer si ofer discretie si igiena maxima!

 

Serviciile mele sunt:

 

--150 ron / 30 min(o finalizare) -oral protejat,normal protejat,diverse pozitii ,69 ,fk,atingeri ,fantazii etc 

*pentru ca la telefon sau prin whatssapp nu am de unde sa stiu cine ma suna,in functie de igiena si de persoana in sine,de feelingul creat,(sa nu ma considerati rautacioasa :P) oralul neprotejat este discutabil  cu un extra de 50 ron (200 ron /30 min )

**nu fac sex anal sub nici o forma ,suma sau etc...

 

--250 ron / 1h -- oral protejat ,normal protejat,pozitii diverse,69,fk,fantezii....(cum am spus oralul neprotejat este discutabil cand ne vedem cu un extra de 50 ron )

 

Te astept sa ne cunoastem!imi poti scrie un mesaj pe telefon la nr 0743595475 ,sau pe whatsapp!

 

pozele sunt absolut reale si recente,confirma fata si tatuajele  :girly

post-283809-0-03820100-1548325129_thumb.gif

post-283809-0-97620200-1548325143_thumb.jpg

post-283809-0-83867600-1548325164_thumb.jpg

post-283809-0-02669000-1548325175_thumb.jpg

post-283809-0-54915000-1548325206_thumb.jpg

post-283809-0-83564600-1548325298_thumb.jpg

  • Like 11
Link spre comentariu
  • Telefon: 0731533956
  • Oras:Romania
  • Disponibila
  • Telefon: 0731533956
  • Oras:Romania
  • Disponibila

D'osoara, acest anunt il deshideti la intrebari si raspunsuri. Vedem pe parcurs daca va fi mutat aici.

salut !imi pare rau atunci daca am gresit categoria.dar din ce am observat nu cred ca sunt singura care a publicat aici..daca nu este ok rog un moderator sau cine se ocupa de asta sa il mute in sectiunea adecvata!;) pupici

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Ardeal
  • Oras:Ardeal

Am fost la domnisoara astazi locatia pe panait istrati locatie destul de ok cu tot ce e nevoie.

Domnisoara este foarte inalta.. asta ca prima impresie.. sanii mari si fata draguta.. ochii verzi.. nu stiu mia dat impresia ca e foarte puternica fizic.. nu stiu de ce..

Ca si Gfe e 10 cu steluta:  fk, imbratisari, de cum intri, se vede ca a lucrat in afara..nu te grabeste nu are "ceas" e super ok..

Oralul a fost neprotejat cred ca printre cele mai bune orale.. lins scuipat, deep tot ce trebe..te lucreaza foarte bine..

Ca si normal am facut doar doua pozitii, se misca bine isi da tot interesul sa te simti bine..

Mi-a placut ca sta sa te asculte si iti pune intrebari e foarte friendly, am stat la diferite povesti.. Nici nu simti cum trece timpul..

Am achitat 200 lei meritati pe deplin eu zic ca a fost o experienta foarte buna . Merita incercata

  • Like 5
Link spre comentariu
  • Telefon: 0731533956
  • Oras:Romania
  • Disponibila
  • Telefon: 0731533956
  • Oras:Romania
  • Disponibila

Buna!din pacate cand am ajuns am avut o surpriză cu locația..momentan pana luni voi fi in cartier zorilor,strada panait istrati!de luni voi fii in zona iulius mall, pe theodor mihali.pupicii

Link spre comentariu
Vizitator altu2
Reputație: 0

Buna!din pacate cand am ajuns am avut o surpriză cu locația..momentan pana luni voi fi in cartier zorilor,strada panait istrati!de luni voi fii in zona iulius mall, pe theodor mihali.pupicii

Noah, mai fătuco, sezi liniștită în patul ce-l ai.

Locația sa fie curata, cu locuri de parcare și discreta. Atata.

Actrița principala tu ești. Tu trebuie sa fi amabila cu clienții, sa emapatizezi cu ei, să-ți placă să te fuți. Și când te fuți sa fi meseriasa. Din cele citite mai sus văd că le ai cu astea legate de impuliceala și pizdiceala.

Așa încât mă gândesc să-ti "bag" o vizita.

Link spre comentariu
  • Telefon: 0731533956
  • Oras:Romania
  • Disponibila
  • Telefon: 0731533956
  • Oras:Romania
  • Disponibila

:*   :* ms...te astept cu drag data viitoare  :*

Am fost la domnisoara astazi locatia pe panait istrati locatie destul de ok cu tot ce e nevoie.

Domnisoara este foarte inalta.. asta ca prima impresie.. sanii mari si fata draguta.. ochii verzi.. nu stiu mia dat impresia ca e foarte puternica fizic.. nu stiu de ce..

Ca si Gfe e 10 cu steluta:  fk, imbratisari, de cum intri, se vede ca a lucrat in afara..nu te grabeste nu are "ceas" e super ok..

Oralul a fost neprotejat cred ca printre cele mai bune orale.. lins scuipat, deep tot ce trebe..te lucreaza foarte bine..

Ca si normal am facut doar doua pozitii, se misca bine isi da tot interesul sa te simti bine..

Mi-a placut ca sta sa te asculte si iti pune intrebari e foarte friendly, am stat la diferite povesti.. Nici nu simti cum trece timpul..

Am achitat 200 lei meritati pe deplin eu zic ca a fost o experienta foarte buna . Merita incercata

  • Like 1
Link spre comentariu

Noua moda este ca ON sa fie 50 in plus. Vazut la mai multe din curve in ultima vreme.

 

Cu riscul de a strica topicul lui Maya...am si eu o curiozitate.

 

De ce toate fetele au oferta de genul: 150 finalizare + 50 ON, care dupa mine spune...faza cu igiena si sanatatea e fix pula in fata banilor? Si de ce nu folosesc o oferta 200 finalizare cu ON si reducere 50 Ron daca se face OP?

 

Poate ziceti ca e tot aia.Financiar e. Ca si perceptie prima scoate in evidenta ca avem de a face cu curve materialiste/pesti flamanzi. A doua, (intr-un atac de naivitate) aprope ca as zice ca fata asta se gandeste la noi si la sanatatea noastra si a ei.

  • Like 3
Link spre comentariu
  • Telefon: 0731533956
  • Oras:Romania
  • Disponibila
  • Telefon: 0731533956
  • Oras:Romania
  • Disponibila

Noah, mai fătuco, sezi liniștită în patul ce-l ai.

Locația sa fie curata, cu locuri de parcare și discreta. Atata.

Actrița principala tu ești. Tu trebuie sa fi amabila cu clienții, sa emapatizezi cu ei, să-ți placă să te fuți. Și când te fuți sa fi meseriasa. Din cele citite mai sus văd că le ai cu astea legate de impuliceala și pizdiceala.

Așa încât mă gândesc să-ti "bag" o vizita.

Salut!voi ramane in Cluj pentru inca 10 zile!te astept sa ne cunoastem!!😚😚😚
  • Like 1
Link spre comentariu
  • Telefon: 0731533956
  • Oras:Romania
  • Disponibila
  • Telefon: 0731533956
  • Oras:Romania
  • Disponibila

matematic e la fel .... e mai greu 1kg de cuie ca si un kg de vata?

😘😘Buna!doar timpul a fost in defavoarea mea..si ai fost mai rapid in a da exact accelasi raspuns ce il aveam si eu..😅😅🤔🤔🤔..oare nu-i tot aia?!?poate mai complicat modul de a explica ..iar alegerea de a fi protejat oralul..poate veni si din partea ta..sau din partea mea..never know!oricum..ori aia ..ori aia=tot aia!Pupici😘😘

  • Like 3
Link spre comentariu
  • Oras:Cluj Napoca
  • Oras:Cluj Napoca

O mica relatare din teren. Vad ca fata n-are recenzii multe, in conditiile in care e pretendenta la top. Desigur cu notele de subsol aferente.

 

Contact: whatsapp, programare respectata corect.

 

Locatie: reper FSEGA, te ghideaza rabdator. Locatie de calitate.

 

Aspect fizic: o nota generala intre 8,0 (standarde foarte exigente) si 9,5 (standarde normale). Pozele sunt reale, dar: de subliniat sanii mari dar lasati. Varsta, probabil in jurul lui 30 cu o marja de eroare de 2-3 ani (mai degraba in jos as aplica marja de eroare). Tipa e inalta (spre 1,78-1,80). O tipa ok as zice. Personal mi-a placut ca am descoperit o femeie normala in contextul in care stilul piti sau soft piti (sa citam un clasic) e omniprezent (atat la naspete cat si in ceea ce le priveste pe cele de calitate).

 

GFE: primul 10. N-a lipsit nimic :).  Subliniez pozitiv ca ca are un profesionalism decent, nu vorbeste prostii/pe langa, socalizare OK.

 

ON: al doilea 10. In anumite conditii as fi notat cu 9, argumentand pentru lipsa CIM. Dar, mi se pare corect sa dau 10, intrucat era antecunoscut faptul ca ON e fara CIM. Adica notezi ceea ce zice ca ofera, nu ce ti-ai fi dorit sa ofere. Printre motivele pentru care dau 10: tehnica, executie, durata, inovare, flexibilitate

 

NP: 9 spre 10. 4-5 pozitii, te lucreaza serios la toate.

 

Tarif: cel anuntat de ea, 250+50/ora. Nu m-am simtit grabit sub nici o forma, cu toate ca am simtit ca pierd notiunea timpului si imi era mie cumva sa abuzez de extra-time. Ulterior mi-am consultat ceasul si am socotit DTD 1h 5'.

 

Concluzie: recomand oricaror categorii. Personal o plasez in top 20.

  • Like 3
Link spre comentariu

  • Telefon: 0731533956
  • Oras:Romania
  • Disponibila
  • Telefon: 0731533956
  • Oras:Romania
  • Disponibila

Maya te gasim si sambata, si daca da , scrie ne un program

Salut!dragule voi inca pentru o saptamana in Cluj,ma gasesti in intervalul orar 9-22!te astept sa ne cunoastem!

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...