Sari la conținut

Maya dulce si jucausa 0731533956


Postări Recomandate

  • Oras:Cluj
  • Oras:Cluj
La 04.10.2021 la 14:48, mayasw33t a spus:

Hello guys 💕🥰💋💋

Ma gândeam dacă ...va era dor cumva de mine..?!?😁😋🤭

De sâmbătă voi fii la Cluj!!!🤩🥰

Va puppppp dulceeee și ast cu drag sa va (re)vad!!💋💋💋

Indelung asteptata!

  • Inimioara 1
Link spre comentariu
Vizitator silviudulce
Reputație: 0
On 10/1/2021 at 1:13 AM, ExtraLuv said:

Era ce trebuie pe Cluj, daca o futeai bine te înțelegeai cu ea!

Mai, cu sinceritate scriu ca eu nu-s zeu in pat dar m-am inteles bine cu ea la fiecare vizita pe care i-am facut-o de un an incoace de cand ne stim.

Link spre comentariu
  • Telefon: 0731533956
  • Oras:Romania
  • Disponibila
  • Telefon: 0731533956
  • Oras:Romania
  • Disponibila

Salutare băieți!🥰💋

Bine v-am regăsit!De astăzi după amiaza,după 17, voi fii disponibila!

Ca și locație,aceeași, cea din Park Lake!Serviciile și tarifele,aceleași, voi actualiza semnătura mai târziu!

Va puppp dulceeeeeeeee😻💋💋💋

  • Inimioara 1
Link spre comentariu
  • Oras:Cluj
  • Oras:Cluj
Acum 2 minute, mayasw33t a spus:

Salutare băieți!🥰💋

Bine v-am regăsit!De astăzi după amiaza,după 17, voi fii disponibila!

Ca și locație,aceeași, cea din Park Lake!Serviciile și tarifele,aceleași, voi actualiza semnătura mai târziu!

Va puppp dulceeeeeeeee😻💋💋💋

😘😘😘

  • Inimioara 1
Link spre comentariu
  • Oras:Cluj-Napoca
  • Oras:Cluj-Napoca

Bună,

Nu am postat nimic până acum, dar as vrea să scriu ceva despre Maya. Am avut o programare ieri, la ora 18:15, respectată de ambele părți. Nu mă pricep la recenzii și nici la note (foarte subiective) dar ce pot să spun este că timpul petrecut cu ea a fost minunat. Chiar mi-a făcut să mă simt că la o prietena/iubita. Am povestit, ne am saturat, am făcut un sex extraordinar (după părerea mea) și am măi povestit înainte de plecare. Nu mi-a grăbit deloc (de fapt am stat mai mult de o ora), nu a cerut banii din  primă (am lăsat eu la început din propria inițiativă), și s-a comportat dintr-un mod extrem de plăcut.

Nu voi detalia acțiunea, dar ON mi s-a părut minunat.

Merită încercată 100% și de revenit sigur că da 😊

Te pup, Maya, și îți mulțumesc pentru tot 🤗😘

P.S. Nu șunt român, dar sper că mi-am exprimat corect 😁

 

  • Like 3
  • Mersi 1
  • Inimioara 1
Link spre comentariu

Va salut colegi de serviciu,

Este prima mea postare aici,și vreau să îmi exprim și eu părerea despre aceasta dulce și jucăușă Maya.Programat vizita,respectat orarul, ajuns la locul faptei,bineinteles după ce am studiat topicul dedicat ei.Am vrut neapărat să ajung la ea deoarece din poze și descrieri,era exact pe gustul meu.La intrare am fost întâmpinat de jucăușa Maya de parcă ne cunoașteam de ceva vreme, foarte pupăcioasă ,a urmat socializarea ,dusul și acțiunea.Este o femeie foarte lipicioasă,te relaxezi foarte repede in preajma ei.A urmat o repriza de dat limbi la o pruna extrem de gustoasa și de curată,după care o repriza de ON cu tot ce trebuie supt,lins, scuipat, atenție la sateliți,terminandu-se cu o finalizare între sâni.Dupa o mica pauza, sa urmat o repriza de NP ,dar din păcate fin Nr 2 se lasa așteptată și nu a mai venit.

Nu m-am simțit deloc pândit de ceas,cred că am stat mai mult de o ora,m-am simțit foarte bine in prezenta acestei dame,notele mele merg de la 10 in sus ,de revenit am sa revin sigur.

Maya îți mulțumesc foarte mult.

  • Like 2
  • Mersi 1
Link spre comentariu
  • Telefon: 0731533956
  • Oras:Romania
  • Disponibila
  • Telefon: 0731533956
  • Oras:Romania
  • Disponibila
Acum 1 oră, Chupacabra73 a spus:

Va salut colegi de serviciu,

Este prima mea postare aici,și vreau să îmi exprim și eu părerea despre aceasta dulce și jucăușă Maya.Programat vizita,respectat orarul, ajuns la locul faptei,bineinteles după ce am studiat topicul dedicat ei.Am vrut neapărat să ajung la ea deoarece din poze și descrieri,era exact pe gustul meu.La intrare am fost întâmpinat de jucăușa Maya de parcă ne cunoașteam de ceva vreme, foarte pupăcioasă ,a urmat socializarea ,dusul și acțiunea.Este o femeie foarte lipicioasă,te relaxezi foarte repede in preajma ei.A urmat o repriza de dat limbi la o pruna extrem de gustoasa și de curată,după care o repriza de ON cu tot ce trebuie supt,lins, scuipat, atenție la sateliți,terminandu-se cu o finalizare între sâni.Dupa o mica pauza, sa urmat o repriza de NP ,dar din păcate fin Nr 2 se lasa așteptată și nu a mai venit.

Nu m-am simțit deloc pândit de ceas,cred că am stat mai mult de o ora,m-am simțit foarte bine in prezenta acestei dame,notele mele merg de la 10 in sus ,de revenit am sa revin sigur.

Maya îți mulțumesc foarte mult.

Salut !Mulțumesc frumos pt cuvintele frumoase!Te pup 💋

Link spre comentariu
  • Telefon: 0731533956
  • Oras:Romania
  • Disponibila
  • Telefon: 0731533956
  • Oras:Romania
  • Disponibila
La 19.10.2021 la 14:24, Tokenfuck a spus:

Bună,

Nu am postat nimic până acum, dar as vrea să scriu ceva despre Maya. Am avut o programare ieri, la ora 18:15, respectată de ambele părți. Nu mă pricep la recenzii și nici la note (foarte subiective) dar ce pot să spun este că timpul petrecut cu ea a fost minunat. Chiar mi-a făcut să mă simt că la o prietena/iubita. Am povestit, ne am saturat, am făcut un sex extraordinar (după părerea mea) și am măi povestit înainte de plecare. Nu mi-a grăbit deloc (de fapt am stat mai mult de o ora), nu a cerut banii din  primă (am lăsat eu la început din propria inițiativă), și s-a comportat dintr-un mod extrem de plăcut.

Nu voi detalia acțiunea, dar ON mi s-a părut minunat.

Merită încercată 100% și de revenit sigur că da 😊

Te pup, Maya, și îți mulțumesc pentru tot 🤗😘

P.S. Nu șunt român, dar sper că mi-am exprimat corect 😁

 

Hola!💋💋Multumesc de aprecieri ,ma bucur ca am fost o companie plăcută pt tn!Te 💋😘

Link spre comentariu
  • Telefon: 0731533956
  • Oras:Romania
  • Disponibila
  • Telefon: 0731533956
  • Oras:Romania
  • Disponibila
Acum 1 oră, marian80 a spus:

Cam cati ani are dacă o încadrezi la MILF?

Salut! Am 31 😁😉😘

 

1 oră în urmă, sophiedee a spus:

Clar peste 30

Clar se încadreaza ca milf

🥰💋

Link spre comentariu
  • Oras:Cu vant din pupa
  • Oras:Cu vant din pupa
La 21.10.2021 la 9:38, sophiedee a spus:

Clar peste 30

Clar se încadreaza ca milf

Voi stiti ce inseamna MILF si cum se face catalogarea ? 

MILF = mother I like to fuck , si se refera la a face sex cu o femeie care ar putea sa-ti fie mama . Acesta este conceptul initial . 

Acu unii au largit spectrul si zic ca MILF este orice femeie care are copiii indiferent de varsta . Nu mai are farmec . 

  • Inimioara 1
Link spre comentariu

  • Telefon: 0731533956
  • Oras:Romania
  • Disponibila
  • Telefon: 0731533956
  • Oras:Romania
  • Disponibila
La 21.10.2021 la 17:19, alexlakers0 a spus:

Milf sau nemilf Maya ramane o femeie atragatoare!

Mersi Alex!! 🥰💋

 

Acum 3 ore, josephseed a spus:

Maya e tipul ala de femeie, care cand te uiti la ea uitandu-se la tine, iti zici...asta de ma prinde, ma fute de ma rupe.

Ce e si mai sexy la Maya e ca ea te chiar fute de te rupe...

🤭🥰💋💋Te pup @Josephseed,mersi!

 

Acum 3 ore, kapene a spus:

Voi stiti ce inseamna MILF si cum se face catalogarea ? 

MILF = mother I like to fuck , si se refera la a face sex cu o femeie care ar putea sa-ti fie mama . Acesta este conceptul initial . 

Acu unii au largit spectrul si zic ca MILF este orice femeie care are copiii indiferent de varsta . Nu mai are farmec . 

Salut!👏🤗👏Exact,explicația termenului Milf este aceasta, Mother i like to fuck,mai exact o femeie mai în vârstă, atractiva din punct de vedere sexual,eventual cu copii.Dar mulți spun milf fetelor cu un aspect mai voluptos ,peste 30 ani,sau cum spui și tu celor cu copii,indiferent de vârstă!Eu nu am nici o problema cu aceasta catalogare,chiar dacă momentan nu ma prea încadrez😁😅.  Kisses 🥰💋

  • Inimioara 1
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...