Sari la conținut

Maya dulce si jucausa 0731533956


Postări Recomandate

  • Telefon: 0731533956
  • Oras:Romania
  • Disponibila
  • Telefon: 0731533956
  • Oras:Romania
  • Disponibila

O mica relatare din teren. Vad ca fata n-are recenzii multe, in conditiile in care e pretendenta la top. Desigur cu notele de subsol aferente.

 

Contact: whatsapp, programare respectata corect.

 

Locatie: reper FSEGA, te ghideaza rabdator. Locatie de calitate.

 

Aspect fizic: o nota generala intre 8,0 (standarde foarte exigente) si 9,5 (standarde normale). Pozele sunt reale, dar: de subliniat sanii mari dar lasati. Varsta, probabil in jurul lui 30 cu o marja de eroare de 2-3 ani (mai degraba in jos as aplica marja de eroare). Tipa e inalta (spre 1,78-1,80). O tipa ok as zice. Personal mi-a placut ca am descoperit o femeie normala in contextul in care stilul piti sau soft piti (sa citam un clasic) e omniprezent (atat la naspete cat si in ceea ce le priveste pe cele de calitate).

 

GFE: primul 10. N-a lipsit nimic :).  Subliniez pozitiv ca ca are un profesionalism decent, nu vorbeste prostii/pe langa, socalizare OK.

 

ON: al doilea 10. In anumite conditii as fi notat cu 9, argumentand pentru lipsa CIM. Dar, mi se pare corect sa dau 10, intrucat era antecunoscut faptul ca ON e fara CIM. Adica notezi ceea ce zice ca ofera, nu ce ti-ai fi dorit sa ofere. Printre motivele pentru care dau 10: tehnica, executie, durata, inovare, flexibilitate

 

NP: 9 spre 10. 4-5 pozitii, te lucreaza serios la toate.

 

Tarif: cel anuntat de ea, 250+50/ora. Nu m-am simtit grabit sub nici o forma, cu toate ca am simtit ca pierd notiunea timpului si imi era mie cumva sa abuzez de extra-time. Ulterior mi-am consultat ceasul si am socotit DTD 1h 5'.

 

Concluzie: recomand oricaror categorii. Personal o plasez in top 20.

mulțumesc scumpule!!pe curand!
Link spre comentariu
  • Telefon: 0731533956
  • Oras:Romania
  • Disponibila
  • Telefon: 0731533956
  • Oras:Romania
  • Disponibila

Ciau, pana cand mai ramai in Cluj? sa stiu cum imi fac programul

 

😊😘Salut!Pana vineri dragule!kiss😘😘
  • Like 1
Link spre comentariu
  • Telefon: 0731533956
  • Oras:Romania
  • Disponibila
  • Telefon: 0731533956
  • Oras:Romania
  • Disponibila

💋💋💋💋Ultimele zile in oras...te astept sa ne cunoastem!💋💋💋💋

post-283809-0-88977100-1549442789_thumb.jpg

  • Like 3
Link spre comentariu
  • Oras:Miami FL
  • Oras:Miami FL

Pusesem ochii pe domnita Maya de ceva vreme si am ajuns si la ea in vizita. Am facut programarea de pe o zi pe alta prin Whatsapp.

Locatia Riviera Luxury langa FSEGA am gasit usor loc de parcare. 

Am ajuns la ora stabilita si ma intampina Maya prima impresia a fost oau eu sunt mic ea e mare  :laugh2 in privinta inaltimii are vreo 1.85 pe tocuri dar stiam deja asta m-a intampinat intr-un body negru transparent ce-i punea evidenta sanii imensi pantofi cu toc si niste ciorapei cu banda adeziva. Locatia misto noua de lux.

Am socializat minute bune am ras mi-a placut atitudinea ei. Am mers apoi la dus dupa care Maya ma astepta goala in dormitor acuma ce sa zic in privinta fizicului mie imi plac femeile plinute cu forme si Maya se incadreaza perfect in aceasta categorie(la fata e simpatica pt curiosi sanii mari faini foarte faini poate un pic de celulita pe fund dar nimeni nu e perfect are undeva la 1.78 m fara tocuri cu vreo 70-75 kg zic eu dar nu e bbw totusi). Am inceput un preludiu placut cu FK mult FK si saruturi pe corp dupa care il ea in primire junior il bate il scuipa si il ineaca  :laugh2 fain de tot apoi trecem intr-un 69 fiind inalta se preteaza perfect pt pozitia asta pasarica faina mica dar cu labiile mari. Dupa care iarasi oral oral eu ma jucam cu tatele ei marrrrriiiiiii si intr-un final ea m-a finalizat intr-un handjob intre timp ce eu ma jucam cu pasarica ei si ne sarutam in acelasi timp. Ce mi-a placut mult la Maya e ca dupa ce am terminat am mai stat vreo 20 min la povesti ne-am mai pupat mi-a mai facut un masaj are o atitudine foarte buna orientata spre client. Am platit 300 lei pt o ora si cam vreo 15 min peste. Daca va plac fetele inalte si plinute merita chiar merita fata asta!

 

Note:

 

Locatie 10

Aspect obiectiv 8

Pt amatorii de plinute 9.5

Oral 9.5

Nornal - data viitoare

GFE & Atitudine 10 din pctul asta de vedere e de top clar

 

Recomand am inteles ca o sa revina curand la Cluj!

 

Ps Maya te pupa Irlandezu  :laugh2  :snap  :iagree  :kiss3

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Telefon: 0731533956
  • Oras:Romania
  • Disponibila
  • Telefon: 0731533956
  • Oras:Romania
  • Disponibila

Pusesem ochii pe domnita Maya de ceva vreme si am ajuns si la ea in vizita. Am facut programarea de pe o zi pe alta prin Whatsapp.

Locatia Riviera Luxury langa FSEGA am gasit usor loc de parcare. 

Am ajuns la ora stabilita si ma intampina Maya prima impresia a fost oau eu sunt mic ea e mare  :laugh2 in privinta inaltimii are vreo 1.85 pe tocuri dar stiam deja asta m-a intampinat intr-un body negru transparent ce-i punea evidenta sanii imensi pantofi cu toc si niste ciorapei cu banda adeziva. Locatia misto noua de lux.

Am socializat minute bune am ras mi-a placut atitudinea ei. Am mers apoi la dus dupa care Maya ma astepta goala in dormitor acuma ce sa zic in privinta fizicului mie imi plac femeile plinute cu forme si Maya se incadreaza perfect in aceasta categorie(la fata e simpatica pt curiosi sanii mari faini foarte faini poate un pic de celulita pe fund dar nimeni nu e perfect are undeva la 1.78 m fara tocuri cu vreo 70-75 kg zic eu dar nu e bbw totusi). Am inceput un preludiu placut cu FK mult FK si saruturi pe corp dupa care il ea in primire junior il bate il scuipa si il ineaca  :laugh2 fain de tot apoi trecem intr-un 69 fiind inalta se preteaza perfect pt pozitia asta pasarica faina mica dar cu labiile mari. Dupa care iarasi oral oral eu ma jucam cu tatele ei marrrrriiiiiii si intr-un final ea m-a finalizat intr-un handjob intre timp ce eu ma jucam cu pasarica ei si ne sarutam in acelasi timp. Ce mi-a placut mult la Maya e ca dupa ce am terminat am mai stat vreo 20 min la povesti ne-am mai pupat mi-a mai facut un masaj are o atitudine foarte buna orientata spre client. Am platit 300 lei pt o ora si cam vreo 15 min peste. Daca va plac fetele inalte si plinute merita chiar merita fata asta!

 

Note:

 

Locatie 10

Aspect obiectiv 8

Pt amatorii de plinute 9.5

Oral 9.5

Nornal - data viitoare

GFE & Atitudine 10 din pctul asta de vedere e de top clar

 

Recomand am inteles ca o sa revina curand la Cluj!

 

Ps Maya te pupa Irlandezu  :laugh2  :snap  :iagree  :kiss3

multumesc...si te astept data viitoare..
  • Like 1
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...