Sari la conținut

deea r3b3la 0723990660


Postări Recomandate

  • Oras:Constanta
  • Oras:Constanta
Acum 2 ore, flo99flo a spus:

buna Deea,ne poți lasa ceva informații despre tine? ( ce practici, pret, locație, poze?) , ms

Buna Flo, 150 fin 200 ora. Nu fac anal si fin orala/faciala. Ptr cei intersati fac si:uro, scato, dominare. Ma gasiti vis a vis de Coresi, Maurer residence.

Link spre comentariu
  • Oras:-peste tot -
  • Oras:-peste tot -
1 oră în urmă, deea r3b3la a spus:

Buna Flo, 150 fin 200 ora. Nu fac anal si fin orala/faciala. Ptr cei intersati fac si:uro, scato, dominare. Ma gasiti vis a vis de Coresi, Maurer residence.

nr de tel. este cel din topic sau altul( rasp la sms, whatsp.), ai început de azi?

  • Minus 5
Link spre comentariu
  • Oras:-peste tot -
  • Oras:-peste tot -

salutare , vizitat aceasta dameza , ajuns la ea in locație ne-am prezentat și când a deschis gura surpriza ( fata nu are Dinți in gura și se vede oribil), când am văzut mi-am cerut scuze și am plecat , după mine nu merita vizitată ( e prea riscant , chiar dacă îți face oralul protejat sant mari șanse sa te zgârâie și sa rupă și cauciucul )

  • Minus 5
Link spre comentariu

  • Oras:Constanta
  • Oras:Constanta
Acum 20 ore, flo99flo a spus:

salutare , vizitat aceasta dameza , ajuns la ea in locație ne-am prezentat și când a deschis gura surpriza ( fata nu are Dinți in gura și se vede oribil), când am văzut mi-am cerut scuze și am plecat , după mine nu merita vizitată ( e prea riscant , chiar dacă îți face oralul protejat sant mari șanse sa te zgârâie și sa rupă și cauciucul )

Nu stiu cine esti si cu ce te am deranjat incat sa faci recenzia asta total neadevarata. Si nu spun neadevarata ca n as avea prob cu dantura ( cum am mai spus, sunt in "lucru" cu dantura, nicidecum cum te exprimi tu) ci ptr faptul ca nu mi a plecat nimeni, nu ma refuzat nimeni( nici nu am avut timp sa primesc decat cateva cunostinte).  Deci tu, nu m.ai vizitat dar totusi vii cu o recenzie. Ati facut un obicei din a da cu "pietre" in fetele cat de cat apreciate. Stai dragule calm, n am stat mult, deci n am luat painea nimanui daca de asta iti era teama.

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...