Sari la conținut

deea r3b3la 0723990660


Postări Recomandate

  • Oras:Constanta
  • Oras:Constanta

Buna seara baieti  Ptr ca sunt foarte aproape de Bv am zis sa ma opresc vre.o 3 zile maxim 4 pe la voi :* . maine dimineata la 10:00 voi ajunge.  asa cum stiti programarile se fac la tel sau whats up.  :kiss3

  • Like 3
Link spre comentariu
  • Oras:Constanta
  • Oras:Constanta

Cicatricile sunt de la condyline ? (Tratament hpv)

Doar întreb...nu dau cu parul...

:))) m.am prins! Tu esti tipul care sta cu lupa pe fete si se ia si de o alunita :)). Cicatricile alea sunt de la o nastere. Ele sunt minuscule dar se vad asa ptr ca am dat zoom la poza. Iti pot confirma baietii care m.au vizitat ce si cum etc. Sper sa fc nani mai bine acum ca te.am lamurit :*
  • Like 2
Link spre comentariu

Eu am fost de cateva ori la Deea si pot sa va confirm ca nu are nicio boala! Este o fata curata si cu mult bun simt! Ar fi pacat ca, prin atitudinea noastra, sa o indepartam de Brasov. Pentru noi, venirea ei este un real castig!

Link spre comentariu
Reputație: 2569
  • Oras:Sa fie usor de ajuns
  • Oras:Sa fie usor de ajuns

Eu am fost de cateva ori la Deea si pot sa va confirm ca nu are nicio boala! Este o fata curata si cu mult bun simt! Ar fi pacat ca, prin atitudinea noastra, sa o indepartam de Brasov. Pentru noi, venirea ei este un real castig!

Subscriu.

Deea...cred ca pentru multi ar trebui sa dai zoom la...umbra pasaricii din ultima poza, Te pupa lazy :hihat

Link spre comentariu
  • Oras:Constanta
  • Oras:Constanta

Subscriu.

Deea...cred ca pentru multi ar trebui sa dai zoom la...umbra pasaricii din ultima poza, Te pupa lazy :hihat

:D si eu te pop Iazy :* . trebuia sa apara si pe pagina mea un dubios din asta cu un cont facut de o luna :) . 

  • Like 1
Link spre comentariu

In primul rând am

Avut contul șters din cauza unor așa zise injurii aduse unei prostituate...

Dar trecem peste asta (cucuculgol era contul)

Cât despre urmele alea de deasupra clitorisului și cele de lângă labii sunt urme de substanța ce arde condiloame...de obicei condyline ! Sunt ginecolog scumpa prostituata...

Întrebarea era retorica ! Am vrut doar sa văd dacă poți recunoaște .

Dar nu te panica, peste 75% din oamenii activi sexual au hpv !

Cât despre ala care a fost la tine și nu are nicio boala ar trebui sa știe ca hpv are o perioada de incubatie de pana la 2 ani.

Link spre comentariu

  • Oras:Constanta
  • Oras:Constanta

In primul rând am

Avut contul șters din cauza unor așa zise injurii aduse unei prostituate...

Dar trecem peste asta (cucuculgol era contul)

Cât despre urmele alea de deasupra clitorisului și cele de lângă labii sunt urme de substanța ce arde condiloame...de obicei condyline ! Sunt ginecolog scumpa prostituata...

Întrebarea era retorica ! Am vrut doar sa văd dacă poți recunoaște .

Dar nu te panica, peste 75% din oamenii activi sexual au hpv !

Cât despre ala care a fost la tine și nu are nicio boala ar trebui sa știe ca hpv are o perioada de incubatie de pana la 2 ani. 1- urat din partea ta la "meseria" care spui ca o ai sa te cobori atat de jos sa injuri o prostituata ;). 2 oricand doreste cuculetu tau te astept sa te convingi ce sunt acele semne. ba mai mult, putem merge amandoi de manuta sa.mi fac un set de analize asta numai asa sa.ti dovedesc ca vai de ea meserie ce ai tu.  3. mai fac efortul sa.ti explic inca o data, si mai detaliat ce sunt accele semne: deasupra- din cauza unui fir pubian crescut aiurea (cum multi patesc din cauza bicului) am ramas cu un semn insesizabil. jos- domnule medic ginecolog :

)) un urma unei nasteri naturale si interventiei domnului doctor ginecolog ( nu asa auto intitulat ca dumneata si multi altii descoperiti in ultima vreme:P) am ramas cu accele 2 semne micute pe care tu ai reusit sa le vezi ptr ca am dat eu zoom cand am postat.o si i.ai mai dat si tu de cateva ori. si 4- accelui domn si altora ce imi posteaza pe topic nu te adresezi cu "ala". accel om, domn ptr mine a vb foarte frumos si nu te.a jignit nici macar subtil;) . si daca domnul in cauza nu stie ce si cum...oare chiar toti care m.au vizitat si au scris aici sa fie asa incuiati? sa fie ei asa norocosi ca ii luminezi dumneata? te astept luni domnule medic ginecolog sa mergem amandoi sa.mi fac un set de analize si nu glumesc. te pop si sper sa ai o seara buna :*

  • Like 1
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...