Sari la conținut

deea r3b3la 0723990660


Postări Recomandate

  • Oras:Constanta
  • Oras:Constanta

 

In primul rând am

Avut contul șters din cauza unor așa zise injurii aduse unei prostituate...

Dar trecem peste asta (cucuculgol era contul)

Cât despre urmele alea de deasupra clitorisului și cele de lângă labii sunt urme de substanța ce arde condiloame...de obicei condyline ! Sunt ginecolog scumpa prostituata...

Întrebarea era retorica ! Am vrut doar sa văd dacă poți recunoaște .

Dar nu te panica, peste 75% din oamenii activi sexual au hpv !

Cât despre ala care a fost la tine și nu are nicio boala ar trebui sa știe ca hpv are o perioada de incubatie de pana la 2 ani. 1- urat din partea ta la "meseria" care spui ca o ai sa te cobori atat de jos sa injuri o prostituata ;). 2 oricand doreste cuculetu tau te astept sa te convingi ce sunt acele semne. ba mai mult, putem merge amandoi de manuta sa.mi fac un set de analize asta numai asa sa.ti dovedesc ca vai de ea meserie ce ai tu.  3. mai fac efortul sa.ti explic inca o data, si mai detaliat ce sunt accele semne: deasupra- din cauza unui fir pubian crescut aiurea (cum multi patesc din cauza bicului) am ramas cu un semn insesizabil. jos- domnule medic ginecolog :

)) un urma unei nasteri naturale si interventiei domnului doctor ginecolog ( nu asa auto intitulat ca dumneata si multi altii descoperiti in ultima vreme:P) am ramas cu accele 2 semne micute pe care tu ai reusit sa le vezi ptr ca am dat eu zoom cand am postat.o si i.ai mai dat si tu de cateva ori. si 4- accelui domn si altora ce imi posteaza pe topic nu te adresezi cu "ala". accel om, domn ptr mine a vb foarte frumos si nu te.a jignit nici macar subtil;) . si daca domnul in cauza nu stie ce si cum...oare chiar toti care m.au vizitat si au scris aici sa fie asa incuiati? sa fie ei asa norocosi ca ii luminezi dumneata? te astept luni domnule medic ginecolog sa mergem amandoi sa.mi fac un set de analize si nu glumesc. te pop si sper sa ai o seara buna :*

 

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Romania
  • Oras:Romania

Ma "prietene" am mers la Deea de cateva ori... e o super fata si super curata si respectoasa si tot. Eu cred ca inainte de a fi ginecolog esti un mare prost ! Am inteles de pe la baieti ca ai mai avut un cont si te dadeai mare dr. Si la fel te legai de fel si fel de alunitze semne etc. Mergi la un control psihiatric ca sigur ai nevoie si nu mai incerca tu sa te dai mare ginecolog. Si din ca.te stiu eu ginecologul se ocupa cu alte chestii iar dermatologul se ocupa cu ce mananci tu cacat pe aici. Asa ca du.te dreaq de psihopat. Deea tine.o tot asa si nu te mai necaji din cauza unor specimene de genu....

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Oras:Constanta
  • Oras:Constanta

. 1- urat din partea ta la "meseria" care spui ca o ai sa te cobori atat de jos sa injuri o prostituata ;). 2 oricand doreste cuculetu tau te astept sa te convingi ce sunt acele semne. ba mai mult, putem merge amandoi de manuta sa.mi fac un set de analize asta numai asa sa.ti dovedesc ca vai de ea meserie ce ai tu.  3. mai fac efortul sa.ti explic inca o data, si mai detaliat ce sunt accele semne: deasupra- din cauza unui fir pubian crescut aiurea (cum multi patesc din cauza bicului) am ramas cu un semn insesizabil. jos- domnule medic ginecolog :

)) un urma unei nasteri naturale si interventiei domnului doctor ginecolog ( nu asa auto intitulat ca dumneata si multi altii descoperiti in ultima vreme:P) am ramas cu accele 2 semne micute pe care tu ai reusit sa le vezi ptr ca am dat eu zoom cand am postat.o si i.ai mai dat si tu de cateva ori. si 4- accelui domn si altora ce imi posteaza pe topic nu te adresezi cu "ala". accel om, domn ptr mine a vb foarte frumos si nu te.a jignit nici macar subtil;) . si daca domnul in cauza nu stie ce si cum...oare chiar toti care m.au vizitat si au scris aici sa fie asa incuiati? sa fie ei asa norocosi ca ii luminezi dumneata? te astept luni domnule medic ginecolog sa mergem amandoi sa.mi fac un set de analize si nu glumesc. te pop si sper sa ai o seara buna :*

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Oras:Constanta
  • Oras:Constanta

Ma "prietene" am mers la Deea de cateva ori... e o super fata si super curata si respectoasa si tot. Eu cred ca inainte de a fi ginecolog esti un mare prost ! Am inteles de pe la baieti ca ai mai avut un cont si te dadeai mare dr. Si la fel te legai de fel si fel de alunitze semne etc. Mergi la un control psihiatric ca sigur ai nevoie si nu mai incerca tu sa te dai mare ginecolog. Si din ca.te stiu eu ginecologul se ocupa cu alte chestii iar dermatologul se ocupa cu ce mananci tu cacat pe aici. Asa ca du.te dreaq de psihopat. Deea tine.o tot asa si nu te mai necaji din cauza unor specimene de genu....

diablo...nu.ti bate capu;) probabil am deranjat vreun mr fish :))).  

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Constanta
  • Oras:Constanta

Imi cer mii de scuze !

Voi sa fiți sănătoși !

suntem ! ;) in schimb mergeti dvs domnule medic ginecolog la un examen psihologic. nu.mi trebuie studii sa vad ca aveti nevoie. ps- propunerea mea ramane valabila ;)

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Oras:Romania
  • Oras:Romania

Se vede clar ca esti pus pe ai face rau fetei. Mr fish ai spus ?

Si cel de dinaintea mea la fel ?

Si probabil vor mai veni si altii cu recenzii impotriva ta

Si ei tot fish sunt ?

Daca tu esti cine spui ca esti , eu ma fac popa jur.

Iar cat despre fish...inseamna ca toti cei care i.au lasat recenzii bune, dupa mintea ta sunt toti fish :)))

Nici nu stiu de ce dracu imi pierd timpu sa.ti scriu tzie aici. Doar tin cu dreptatea asa cum am tinut si cu Ines ( daca stii cine este) citeste.i recenziile, ca tot asa un idiot ca tine a incercat sa ii strice imaginea. Esti un frustrat.

Link spre comentariu

Pai...eu sunt "ala", domnule cuculet. Si, ca sa fii impacat, iti spun ca azi am fost la Deea! Ma repet este o fata super, curata, sincera si cu mult bun simt! Daca e sa ma gandesc bine, o cunosc pe Deea de mai bine de trei ani, e drept inca mai traiesc si chiar imi e bine! Asa ca....hai sa invatam sa ptetuim ce avem! Cat despre prestatia de azi, eu consider ca a fost una de top, ca medie undeva intre 9 si 9.50. Multumesc, Deea! Te asteptam cu drag!

  • Like 2
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...