Sari la conținut

Maria LUX 0727192878


Postări Recomandate

  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Am vizitat-o aseara dupa ce am vorbit putin pe WhatsApp

Fata este draguta la fata,corp superb,este pro client destul de vorbareata.

Note

Fata-9

Corp 7

Normal 8

Gfe 8

M-am simtit bine in prezenta ei, recomand.

eu stiu ce zici tu, acolo si mie mi a placut, dar ...,corp superb,... Corp 7????

Link spre comentariu

Salutare

Am ajuns la Cristina aseara in jurul orei 7. Apartamentul este langa rond Alba Iulia. Am fost primit in apartament de o tipa bruneta, chiar are 1,68 sau pe acolo, foarte zâmbăreață, comunicativa. După o țigară si un "pahar de vorba" am luat un prosop si am mers la dus. Ea ma astepta goala si a avut inițiativa. După pupaceli a facut un oral bun, deep ok. Am schimbat mai multe poziții in care s-a implicat foarte mult. E foarte strânsă dar se umezește rapid. Totul s-a terminat in preze după vreo 30-35 min.

Per total:

Oral: 9

Normal: 9

Gfe: 9

Deep: 8

 

Recomand!

  • Like 1
  • Mersi 1
Link spre comentariu
Disclaimer - pot aprecia doar Outcall'ul, de locatie nu stiu nimic. 

Dupa relativ scurte discutii pe diferite chaturi stabilim ziua si ora. Evident intarzie putin dar nu depaseste sfertul academic (chiar are 20 de ani asa ca vorbesc in termeni familiari ei). 

Stam de vorba 20, poate 30 de minute dupa care urmeaza dusurile. Pe rand aparent (aici ii scad un punct). In rest sunt putine lucruri care i le pot reprosa, poate doar lipsa de experienta. Isi da interesul in felul ei, corpul este cu mult peste decent, sanii desi mici inca sfideaza gravitatia (probabil varsta). Nu glumesc, daca Newton ar fi avut-o pe ea nu i-ar mai fi trebuit merele sa ajunga celebru. Geme dar fals (hei, eu plateam asa ca nu ma judecati chiar daca ar fi fost vina mea). Scurtam recenzia si dau notele dupa cum urmeaza :

 

Corp - 8/10

"Halat"- 7(ish), cu indulgenta. Este la inceput asa ca sigur altii pot avea experiente mult mai placute pe viitor

Igiena - 10/10

Punctualitate - 9/10

Conversatie - 7/10

 

Overall este un 8/10 - recomand.

  • Like 1
  • Mersi 1
Link spre comentariu

Bună. Ma numesc Cristina. Am revenit din nou♥️Am 20 de ani, par șaten, lung, 1.68 înălțime, 50kg.slim.pozele sunt reale, needitate. Igienica, comunicativa și fără graba.

 

Preturi :

-150 finalizarea (20 de minute) oral, normal, ambele protejat

-200 ora, oral, normal, ambele protejate

-Oralul poate fii neprotejat (în funcție și de igiena bărbatului) cu finalizare corporala, 50 de lei în plus.

-Se includ sarutarile corporale si fk(dacă dorește).

Zona Militari punct de reper Gorjului.

-Fac și deplasări la hotel sau la tine acasă. Pentru deplasări este 300 de lei ora +100 de lei taxiu.

0739423917 răspund la mesaje normal sau pe WhatsApp.

  • Minus 1
Link spre comentariu

Bună. Ma numesc Cristina. Am revenit din nou♥️Am 20 de ani, par șaten, lung, 1.68 înălțime, 50kg.slim.pozele sunt reale, needitate. Igienica, comunicativa și fără graba.

 

Preturi :

-150 finalizarea (20 de minute) oral, normal, ambele protejat

-200 ora, oral, normal, ambele protejate

-Oralul poate fii neprotejat (în funcție și de igiena bărbatului) cu finalizare corporala, 50 de lei în plus.

-Se includ sarutarile corporale si fk(dacă dorește).

Zona Militari punct de reper Gorjului.

-Fac și deplasări la hotel sau la tine acasă. Pentru deplasări este 300 de lei ora +100 de lei taxiu.

0739423917 răspund la mesaje normal sau pe WhatsApp.

  • Minus 1
Link spre comentariu

Bună. Ma numesc Cristina. Am revenit din nou♥️Am 20 de ani, par șaten, lung, 1.68 înălțime, 50kg.slim.pozele sunt reale, needitate. Igienica, comunicativa și fără graba.

 

Preturi :

-150 finalizarea (20 de minute) oral, normal, ambele protejat

-200 ora, oral, normal, ambele protejate

-Oralul poate fii neprotejat (în funcție și de igiena bărbatului) cu finalizare corporala, 50 de lei în plus.

-Se includ sarutarile corporale si fk(dacă dorește).

Zona Militari punct de reper Gorjului.

-Fac și deplasări la hotel sau la tine acasă. Pentru deplasări este 300 de lei ora +100 de lei taxiu.

0739423917 răspund la mesaje normal sau pe WhatsApp.

post-284727-0-26485700-1549926619_thumb.jpg

post-284727-0-11627300-1549926657_thumb.jpg

  • Like 3
  • Minus 1
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members and 4 guests

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...