Sari la conținut

0730787182 Blonda Alona


Postări Recomandate

  • Oras:DA
  • Oras:DA
La 08.08.2019 la 1:22, niki_xxx a spus:

Pozele sunt reale,am fost la ea de multe ori in urma cu vreo 6/7 ani,avea locatia pe Coposu langa clinica medicala la etajul 8

Link spre comentariu
  • Oras:p`aici
  • Oras:p`aici
On 4/12/2021 at 8:04 AM, lilisor95 said:

Pozele sunt reale,am fost la ea de multe ori in urma cu vreo 6/7 ani,avea locatia pe Coposu langa clinica medicala la etajul 8

ce nota ii dai, pentru astia care suntem in zona, merita sa o deranjam pe tanti ?

Link spre comentariu
  • Oras:DA
  • Oras:DA
La 22.08.2021 la 7:13, bastos01 a spus:

ce nota ii dai, pentru astia care suntem in zona, merita sa o deranjam pe tanti ?

Este vorba de 6/7 ani in urma,multe fete isi schimba comportamentul,unele in bine altele in rau.Pe atunci avea 50/100 si isi merita toti banii,mergeam la ea ca la o amanta.Frumoasa foc la fata si la corp, cu un comportament fata de mine de nota 10

  • Mersi 1
Link spre comentariu

  • Oras:DA
  • Oras:DA
1 oră în urmă, 7uuupp a spus:

Eu nu am reușit sa deschid niciuna!

https://www.anuntul.ro/anunt-blonda-alona-mYLLxR#

 

pozele sunt facute cu 7 ani in urma,acum nu mai stiu cum arata ca nu am mai fost la ea de cand era in Coposu dar cand mergeam la ea era frumoasa foc la fata plus ca era bine proportionata,nu ii gasesc topicul vechi ca avea pe el cel putin 20 de recenziiAsta nu inseamna ca te sfatuiesc sa te duci,decat de informez cum arata si cum se comporta in urma cu ceva ani

  • Like 1
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...