Sari la conținut

0759474143 Noua in orasul tau!


valik

Postări Recomandate

  • Oras:braila
  • Oras:braila

anunt luat dupa publi...am sunat la ea ieri insa mi a spus ca ea nu e disponibila dar mai sunt 2fete in locatie si poate vreau sa intru cu una din ele...locatie in spate la cerna langa euro pizza,un apartament cu 1 camera cu 3 fete trageti voi concluzia..eu cand am ajuns cea din anunt era cu cineva deja ...cum nu aratau rau si erau amandoua libere le am luat pe amandoua 200 finalizarea ...deja imbaiat de acasa m am dezbracat frumos pus pe canapea si poftim la treaba...dupa 5 minute striga cealalta ca iese si clientul repede sa nu ne facem probleme ca nu se uita nimeni :laugh2  :laugh2 ma rog...a plecat confratele iar ea neavand nimic de facut a venit si ea in camera cu noi...totul sa petrecut bn pana aici, au inceput sa rada una de alta de felul cum o sug si alte prostii ...whatever :slap2 ...oralul ceva mecanic..la amandoua..nimic spectaculos, nici macar o atingere cu mana pe coaie nimc.normal am incercat cu cea slabuta insa cand am trecut la cealalta mi sa taiat tot cheful cand mi a spus ca i-a venit ciclul :no2  :no2 bleah...

 

mi am bagat pula in cele 200 ron m am imbracat si am plecat...si acum sa vi le descriu daca sunt doritori

pozele din anunt sunt reale dar vechi..acum e grasa fata de ce e in poze,cam tupeista si cu glume de santier

cea careia ia venit ciclu e rosie la par,grasuta si cu tzatze  mici 

cea mai corecta a fost a 3 care e slabuta trecuta de 30,tzatze corecte 

toate 3 sunt venite de prin zona moldovei 

 

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Oras:braila
  • Oras:braila

O intrebare colegu.nu a vrut sa schimbe prezervativul pe care l-ai folosit la colega ei pentru normal sau chiar era pe ciclu?

ba da frate a schimbat prezervativul dar cand am vrut sa o fut capra a zis ca o doare si cand am scos o ii venise ciclu...

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...