Sari la conținut

Oana de la salonul Cleo


Postări Recomandate

mmmsss stiu, de aceea o caut, facea cel mai bun masaj la Cleo dar desteptul ala de demon&inger a facut-o la vale... oricum, tare as vrea sa mai iau legatura cu ea...

.Da,Asa e făcea un masaj bun,am intrat cu ea de 2 ori, Avea forme,carne tare se vede ca a facut sport,.Demon un papagal,dar nici unul nu l ati criticat doar eu si Oana su inca unul.Cu postarile lui aiurea a facut sa plece multe fete bune,Oana ,Maya,Carmen care a revenit.A băgat strâmbe între fetele Cleo. Ultima Maria care promitea sa fie in top el cu sindicatul lui au dat o la o parte(Da a gresit si ea intarziind).
  • Like 2
Link spre comentariu
  • Oras:cluj napoca
  • Oras:cluj napoca

Doar masaj cu finalizare, dar nu la orice salon e ok, de exemplu in Sibiu dupa ce iesi de la masaj nu o sa mai vrei altadata pe cand la Cleo totul e perfect sau a fost pana au plecat niste fete din cauza unui client atotstiutor...

Link spre comentariu

Bună

 

• @baboui Nu mi-a prins nimeni niciun deget nicaieri. Daca îți pasa asa mult de cele 20 de degetele ale mele,sunt intacte (mare nesimțit ești)

• >100ani< Nu sunt plecată din țară.

• @sonicmaster Cu parere de rău pt tine,eu nu mai fac masaje si nici nu o sa mai fac. Am plecat pt că etapa asta s-a încheiat pt mine.( Forumul nu,recunosc 😂)

Aaa,și stiu cine esti,sa nu crezi ca nu 😊

Va stiu pe fiecare cine sunteți si ce faceti 😉

• @mmmsss Da,citesc forumul si sunt bine. Nu pot sa fiu mai normala ca voi nici eu (dupa atata masaj)😂. Adevarat faptul că omu' (Inger si Demon) e nasol dar nu am plecat din cauza lui pt ca eu nu intram cu el la masaj de muuultaaaa vremee.

Atunci,cine are o problem? Eu sau el? ðŸ˜

Cius 🥂

 

Oana

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:CLUJ
  • Oras:CLUJ

Bună

 

• @baboui Nu mi-a prins nimeni niciun deget nicaieri. Daca îți pasa asa mult de cele 20 de degetele ale mele,sunt intacte (mare nesimțit ești)

• >100ani< Nu sunt plecată din țară.

• @sonicmaster Cu parere de rău pt tine,eu nu mai fac masaje si nici nu o sa mai fac. Am plecat pt că etapa asta s-a încheiat pt mine.( Forumul nu,recunosc )

Aaa,și stiu cine esti,sa nu crezi ca nu

Va stiu pe fiecare cine sunteți si ce faceti

• @mmmsss Da,citesc forumul si sunt bine. Nu pot sa fiu mai normala ca voi nici eu (dupa atata masaj). Adevarat faptul că omu' (Inger si Demon) e nasol dar nu am plecat din cauza lui pt ca eu nu intram cu el la masaj de muuultaaaa vremee.

Atunci,cine are o problem? Eu sau el?

Cius

 

Oana

Te vrem Oana :)

Link spre comentariu

Dume, curvalai s-au mai lasat, dar curva sa se lase definitiv nu s-a mai pomenit. Cand aparea urmatoarea mica problema financiara iar se apuca. Doar de aceea s-au apucat si prima data, ca n-au stiut sau n-au avut (si nu o au nici acuma) capacitatea sa rezolve in alt mod.

Link spre comentariu
  • Oras:Cluj-napoca
  • Oras:Cluj-napoca

Dume, curvalai s-au mai lasat, dar curva sa se lase definitiv nu s-a mai pomenit. Cand aparea urmatoarea mica problema financiara iar se apuca. Doar de aceea s-au apucat si prima data, ca n-au stiut sau n-au avut (si nu o au nici acuma) capacitatea sa rezolve in alt mod.

In sfârșit unul care zice lucrurilor pe nume!!

Nu am nimic cu ele chiar îmi plac, dar trebuie sa ai stomac frate. Sa le freci pla și coaiele la toți.... Si ma gândesc ca nu is toți 1.90 si 85 de kg.

Ori ești nimfomana(dar avem puține în Cj) ori vagaboanta. Altfel nu te injosesti sa practici asa ceva, indiferent de greutăți. Toată lumea are greutăți dar nu ne prostituam... Tine si de caracter, de cătă coloana vertebrala ai. Dar este și asta o cale... Cea mai ușoară

Link spre comentariu

Vai, dar ce invidios mai sunt ca nu pot si eu sa frec zeci de pule zilnic. Totusi, ce usoara mi-ar fi viata: vine pula o frec, vine urmatoarea, la fel. Fara prea mult efort, concentratie.

Cum zice gabi_jo, caracter care a fost educat sa mearga pe calea rezistentei minime. Acuma sa-mi spuna cineva cum isi va schimba una naravul sa faca ceva ce n-a invatat in copilarie si nici dupa aceea?

In cazul de fata, si-o fi gasit si asta un fraier si il mulge pe ala pina sau ii vin aluia mintile la cap sau i se termina banii. Moment in care fraierul e schimbat cu urmatorul.

 

Link spre comentariu
  • Oras:cluj napoca
  • Oras:cluj napoca

Din punctul meu de vedere Oana este cea mai buna maseoza la care am fost si credeti-ma k am fost la multe! Eu sper sa se intoarca sau sper sa o mai intalnesc macar o data in viata... asa ca Oana sa nu ne lasi cu ochii in soare k suntem cativa care te-am apreciat...

Link spre comentariu

Răutatea gratuită nu ma deranjeaza!

Deciziile si viata mea sunt ale mele si NU ma justific nimanui. Nu am scris pe acest topic ca sa primesc sfaturi si critici,ci ca sa raspund unor intrebari de la oameni care au fost oameni cu mine si merita un raspuns.

O seara placuta ðŸ‘

Link spre comentariu

  • Oras:Cluj-napoca
  • Oras:Cluj-napoca

Răutatea gratuită nu ma deranjeaza!

Deciziile si viata mea sunt ale mele si NU ma justific nimanui. Nu am scris pe acest topic ca sa primesc sfaturi si critici,ci ca sa raspund unor intrebari de la oameni care au fost oameni cu mine si merita un raspuns.

O seara placuta ðŸ‘

Eu as crede ca ai mai întrat pe forum ca îți place. Ești curioasa sa vezi ce și cum... Dacă chiar vroiai sa dai cancel la viata anterioară, nu prea mai intrai pe aici.

Si asta cu întratul sa le răspunzi unor oameni care au fost oameni... Ce sa zic doar nu erati în ceva frăție, nici nu au fost gratis :) ști cum zic.

Cerere și oferta!

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...