Sari la conținut

Sonia - 0764998538


Postări Recomandate

  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

sal georgi_88, multzam de reply.

 

da, intre timp am fost si eu la d-ra cu pricina, chiar  de 2 ori, saptamana trecuta. prb mai treceam, daca nu trebuia sa plec inapoi la munca(undeva in afara Ro).

descrierile de mai sus sunt destul de corecte si exacte-multumesc pe aceasta cale creatorilor site-ului(anii trecuti era cam greu sa gasesti genul asta de info online in Ro.. :) ) si contributorilor :bow2 .

descrierea corecta in sensul ca inaltimea e cea precizata, aspectul fizic cel descris mai sus, locatia corecta, etc.

 

 

Locatie: 8 - apartament curat
Aspect: 8 - micuta, corp frumos, fata dragalasa, fese mici si rotunde, ochi mari frumosi, dar sanii lasati si moi
Igiena: 9
Oral: 10 -oralul e punctul ei forte!
Normal: 9. prima data am crezut ca se preface, dar a doua oara am ajuns la concluzia ca ii place si ei si se implica. ori se preface f bine, haha.

FK: 0. nu practica, dar nici pe mine nu stiu daca ma interesa.
GFE : 9 - vb mult, se face draguta repede, nu te simti deloc ca si cu o persoana straina. e relativ scump, dar trateaza clientii pe masura; e inteligenta si apreciaza situatia rapid "in teren".
Pret: 150- serviciile sunt descrise exact in noul post de pe nimfomane.

  • Like 5
Link spre comentariu
  • Telefon: georgi_8888
  • Oras:romania
  • Telefon: georgi_8888
  • Oras:romania

Nu vroiam sa fac off topic dar sa ne lamurim puisor, anuntul dat de domnisoara a fost preluat de pe un site public cu tot cu fotografii asa ca mai bine stai in banca ta si documenteaza-te inainte de a posta ceva!

georgi_88 da esti pestele ei de ai pus tu pozele 

Link spre comentariu

Salutare,

 

Am fost la aceasta domnisoara ieri si am ramas placut impresionat! O domnisoara micuta, blonda, pe niste tocuri de 15cm,cred (si asa e la moda), cu un fund bombat, dat putin in spate, sanii mari. Am ramas putin blocat cand am vazut-o. Am inceput actiunea cu un prim numar oral, in care am finalizat destul de repede. Face bine, o baga destul de adanc. Nu face DT, insa nu se ineaca, ci efectiv nu mai intra. Are sanii moi, dar frumosi, maricei, mie personal mi-au placut. La corp, punctul ei forte il reprezinta fundul in prima instanta si ochii in cea de a doua.

 

Pentru cel de al doilea numar am facut is normal, in diverse pozitii, incepand cu ea deasupra si finalizand in 69. Fata geme, se implica, te incurajeaza, te indruma (oarecum).

 

La sfarsitul i-am apreciat prestatia si mi-a spus (imi spusese de la inceput chiar) ca nu e in cea mai buna forma si ca a avut o zi proasta.

 

Pentru cei ce doresc ceva bun in Focsani, RECOMAND! Parerea mea e ca e mai buna decat Flory care mi-a tras so i teapa cu ceva saptamani in urma si arata la corp mai bine. Singura diferenta e ca Flory face anilingus, iar Sonia nu, dar compenseaza la prestatia orala.

 

Locatia: 8 - dus fara prosop.

Igiena: 19 - epilata perfect, inclusiv anal

Oral: 9 - fara CIM, CIF, anilingus

Normal: 10 - nu o doare, e stramta, o futi cum vrei, te fute si ea :)

GFE: 8 - se face placuta, dar nu vrea FK (adica erau puncte in care mai ca ne sarutam si nu se intampla)

Calitate/Pret: Foarte bun

 

Recomand!

  • Like 4
  • Minus 8
Link spre comentariu
  • Oras:BUCURESTI
  • Oras:BUCURESTI

buna SONYA, crezi ca este un efort prea mare pentru tine sa ne arati si noua cateva poze cu tine??

Buna,am cateva poze facute recent(bineinteles fara partea de sus a corpului si anume ,,capul,,)dar sincera sa fiu nu stiu cum sa le postez. :bye

Link spre comentariu
  • Telefon: georgi_8888
  • Oras:romania
  • Telefon: georgi_8888
  • Oras:romania

Buna,am cateva poze facute recent(bineinteles fara partea de sus a corpului si anume ,,capul,,)dar sincera sa fiu nu stiu cum sa le postez. :bye

Te ajut daca vrei. ai id de mess la profilul meu.

Link spre comentariu
  • Oras:galati
  • Oras:galati

Am apasat gresit si trebuie sa reiau peste 50% din recenzie .

Mi-am facut ieri drum la Focsani tocmai pentru a o intalni pe Sonia . Mai exact am telefonat destul de matinal la numarul din titlu si mi-a raspuns din prima incercare. La solicitarea unei intalniri imi spune ca nu este in locatie dar va ajunge in aproximativ o ora. Am urcat la volan ,dar am intarziat cateva minute fiind purtat de GPS pe toate stradutele pentru a ajunge pe B-dul Independentei (asa cum mi s-a recomandat). Ajuns in fata spalatoriei sun din nou si din nou primesc raspunsul prompt si sunt dirijat prin telefon la un bloc pe aceeasi parte cu spalatoria .Imediat mi-am dat seama ca trec“testul fereastra “ pe care l-am mai intalnit parca undeva. Sumar imbracata ,pitita dupa usa , intr-un intuneric total sunt asteptat de d-ra Sonia si invitat in camera de lucru unde am putut sa-mi dau seama ca am de-a face cu o fatuca de 22 de ani ,destul de copilaroasa , blonda dar nu naturala , cu o piele alba care nu a vazut soarele sau solarul anul acesta dar destul de ferma ,cel putin de la talie in jos.Am intrebat de baie ,dar nu am primit nici-un raspuns si am renuntat deoarece venisem proaspat dusat . Ce nu mi-a placut este faptul ca fata nu are initiativa si daca nu spui tu ce vrei sa obtii poti sa stai de vorba o ora si apoi sa pleci in tromba. In prima parte am fost terminat cu un oral neprotejat bine executat dar ajutat destul de mult de manuta , compensand in schimb cu atentia acordata zonelor invecinate ,cu ruperile de ritm (am impresia ca oboseste destul de repede la un oral sustinut), dar fara CIM.

Pauza s-a prelungit mai mult decat era nevoie , fiind acaparat de discutia cu Sonia, dar si din lipsa de initiativa de care vorbeam. Am rugat-o sa se aseze cum ii place mai mult pentru un normal si a ales pozitia . Ha! Am incercat si eu o copiere.Nu stiu daca merge.Revin.

Ea se misca superb dar eu obosisem deja dupa cateva minute si am rugat revenirea la un oral de aceasta data cu mine in picioare. Din nou un punct in minus faptul ca aproape de finalizare ma anunta ca ora s-a terminat si un alt client o asteapta deja la spalatorie (si avea dreptate ,dar cred ca putea sa sacrifice inca 5 minute pentru a fi totul OK).

Notele:

- Locatia :8 (nu am folosit baia, iar televizorul nu ar trebui sa functioneze in timpul…)

- Oral : 9 (ar trebui folosite mai putin manutele)

- Normal : 9 (nu am ce reprosa dar nu am incercat decat o pozitie)

- Atitudine : 8 (stie sa se faca placuta , dar pierde mult prin absenta totala a FK-ului si rigiditatea cu care masoara timpul)

- Tarif: 150 RON/h platiti la inceput de mine.

Concluzie : Voi reveni cu siguranta , dar mai ales cu speranta ca multe aspecte se vor imbunatatii.

Este o fata interesanta care are o directie precisa pentru un scop bine definit.

  • Like 6
Link spre comentariu
  • Telefon: focsani.2013
  • Oras:Focsani
  • Telefon: focsani.2013
  • Oras:Focsani

Salutari! Am fost la Sonia cam acum 3 saptamani, am contactat-o prin telefonul din titlu, facut programare si intalnit. E miniona, blonda, cam 22-23 ani dragalasa foc. Am intrat in camera de ostilitati, dezbracat, mers la baie pentru reimprospatare si trecut la actiune. Oral neprotejat pentru inceput (a vazut ca am verigheta, mi-a spus ca merge neprotejat) umed, lent cu atentie la zonele adiacente. Dupa ceva vreme am pus guma si am trecut si la normal inceput cu ea deasupra. Se misca bine, se vede ca are ceva experienta, am schimbat diferite pozitii si finalizat tot cu ea deasupra. A urmat o scurta repriza de igienizare si apoi iar la oral. Dupa ce m-a intarit bine am trecut la normal si dai lupte.... Intr-un final am terminat la doggy dupa ce a gemut si a gafait intens (mi-a spus ca ii place mult pozitia). Igienizat imbracat si plecat.

Fizic: 8.5 ( o dezavantajeaza sanii moi si cam lasati dar compenseaza prin atitudine si posterior)

Oral: 9 (daca ar face CIM ar fi senzationala)

Normal: 9

Halat 150 ceruti de ea la inceput ( mi-a spus ca avut parte si de clienti tepari). pentru 2 finalizari.

  • Like 6
Link spre comentariu
  • Oras:Focsani
  • Oras:Focsani

@sonia_23: Intrebarea se referea la faptul daca primesti :) Plus ca asta inseamna "Cunnilingus is an oral sex act (involving the use of the mouth, including the lips, tongue or teeth) performed by a person on the clitoris or other parts of the vulva, or vagina, of a female". As fi interesat pana cand esti activa si daca prietena ta "incepatoare" mai este disponibila?

Link spre comentariu

Salutare,

 

Am fost astazi din nou la aceasta domnisoara ce ma astepta intr-o costumatie sexy, cu o sapca de politista si o rochita provocatoare, tocuri.

 

Am remarcat aceasi atitudine prietenoasa si o prestatie buna, "omorandu-mi", dupa cum spune ea, instrumentul si incalzindu-ma in conditiile unei temperaturi cam scazute.

 

Preturile au ramas aceleasi, in schimb s-a schimbat locatia, fiind prin zona liceului 3. In locatie era si Andreea, colega Soniei, dar nu am vazut-o pentru ca era ocupata.

 

Se poate si cu amandoua, 400RON/h.

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...