Sari la conținut

Blonda petrom teiuș


raxxu23

Postări Recomandate

Vizitator 1280ionut
Reputație: 0

stie cineva cum dau de ea?

poti sa te opresti la statie si te bagi subtil in seama cu vanzatorii de acolo si poti sa-i intrebi pe ei ,sigur o vad cand sta peacolo ,daca afli ceva lasa mesaj aici 

Link spre comentariu
Vizitator 1280ionut
Reputație: 0

Nu mai am văzut o de mult

da plimbaret mai esti tu ma))),apropo am vazut ca esti la curent cu ce se intampla prin Mures,inainte de Acatari sau Valeni intr-o parcare era o blonda frumusica foc  unguroaica ,m-a amuzat teribil fata aia ,sincer nust ce cauta ea pe acolo da na ,ai vazut-o cumva?

Link spre comentariu

Eu zic așa: te duci la o agenție loto,iei un bilet cu 5 lei si poate câștigi încă 50 de ron pe langa aia din buzunar. Și atunci ești patron: mergi la cameră,ceva mai rafinat.alta viața! Vremuri grele mai băieți! Și voi le dat la găoazele astea 150-200 pe finalizare! Wake the fuck up!

Link spre comentariu

Vizitator 1280ionut
Reputație: 0

Eu zic așa: te duci la o agenție loto,iei un bilet cu 5 lei si poate câștigi încă 50 de ron pe langa aia din buzunar. Și atunci ești patron: mergi la cameră,ceva mai rafinat.alta viața! Vremuri grele mai băieți! Și voi le dat la găoazele astea 150-200 pe finalizare! Wake the fuck up!

si eu zic asa ,nu te mai baga ca musca in lapte, de parerile tale ma doare fix 10 metri in fata pulii ,ce fut ,cum fut ,unde fut ,cu cati bani fut e fix problema mea .Cand vreau sa fluier ,fluier  pa pa 

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...