Sari la conținut

Daria HOT LUX


Postări Recomandate

  • Oras:Bd unirii
  • Oras:Bd unirii

Daria 20 de ani, locatie: bulevardul unirii 33 (lang tribunal) 1,62 și 45kg, tanara, frumoasa si discreta, ofer momente unice de relaxare domnilor generosi, masaj. Poze reale 100% din locatie, garantez revenirea. Pentru mai multe detalii la telefon. Pozele îmi aparțin, confirm cu locația. Nu accept cu bile. Nu raspund la necunoscut sau mesaje. Pentru detalii sunați. Nu primesc in casa mai multe persoane odata

0731422892

post-285035-0-02869300-1548935228_thumb.jpeg

post-285035-0-32953900-1548935245_thumb.jpeg

post-285035-0-03951500-1548935262_thumb.jpeg

post-285035-0-81902500-1548935278_thumb.jpeg

post-285035-0-09631100-1548935293_thumb.jpeg

  • Like 10
Link spre comentariu
  • Oras:Bd unirii
  • Oras:Bd unirii

cred ca s-a suparat cand a vazut anuntul

De ce m-as supăra atâta timp cât tot eu sunt in poze, pozele sunt ale mele reale, numărul este tot al meu... din contra, va mulțumesc pentru publicitate. â¤ï¸ðŸ˜˜â¤ï¸ðŸ˜˜
  • Like 3
Link spre comentariu
  • Oras:California Sacramento
  • Oras:California Sacramento

De ce m-as supăra atâta timp cât tot eu sunt in poze, pozele sunt ale mele reale, numărul este tot al meu... din contra, va mulțumesc pentru publicitate. ❤❤

ok Daria, o seara placuta in continuare

  • Like 18
Link spre comentariu
  • Oras:B
  • Oras:B



Blonda sexy unirii

 




Valabil din 05.01.2019 13:16:03




Descriere Matrimoniale

Daria 20 de ani, locatie: bulevardul unirii 33 (lang tribunal) 1,62 și 45kg, tanara, frumoasa si discreta, ofer momente unice de relaxare domnilor generosi, masaj. Poze reale 100% din locatie, garantez revenirea. Pentru mai multe detalii la telefon. Pozele îmi aparțin, confirm cu locația. Nu accept cu bile. Nu raspund la necunoscut sau mesaje. Pentru detalii sunați. Nu primesc in casa mai multe persoane odata.


 


 

Link spre comentariu
  • Oras:Văscăuți
  • Oras:Văscăuți

Sunt zilnic de la 09:00 pana la 00:00

 

 

Fă-ți si tu o prezentare frumoasă cum au fetele astea pe aici. Cu ce oferi, ce restricții, ce e extra, ce e voie si ce nu.

 

Doar nu vrei sa primești 1000 de telefoane cu 1000 de întrebări, amândouă părțile își cam pierd timpul așa

 

 

Zic si eu...

  • Like 1
  • Minus 2
Link spre comentariu
  • Oras:Bd unirii
  • Oras:Bd unirii

Ai auzit si tu ca el lasa si fara sa te vada?

Dacă tu crezi ca eu va știu pe toți care veniți? Ma gândeam ca poate a fost iar dacă nu a fost normal ca trebuie sa vina înainte sa lase recenzia.
  • Like 3
Link spre comentariu
  • Oras:Bd unirii
  • Oras:Bd unirii

 

 

Fă-ți si tu o prezentare frumoasă cum au fetele astea pe aici. Cu ce oferi, ce restricții, ce e extra, ce e voie si ce nu.

 

Doar nu vrei sa primești 1000 de telefoane cu 1000 de întrebări, amândouă părțile își cam pierd timpul așa

 

 

Zic si eu...

Dacă consideri ca îți pierzi timpul nu vi, simplu, daca erau pozele false cum sunt la 70% din fete mai ziceam, in fine intram in alte teme de discuție și nu își au rostul...

 

Serviciile sunt următoarele: oral(in funcție de igiena, dushul este obligatoriu înainte dacă vrei oral neprotejat) normal protejat, finalizare corporală sau in prezervativ, 69, mici fantezii pe care voi le puteți avea, masaj erotic, masaj de relaxare, fac și deplasări dar doar la hotel, cu confirmare ca sunteți cazați la hotelul respectiv. Cine dorește informații in plus îl aștept sa ma întrebe.

 

Va pup â¤ï¸ðŸ˜˜ðŸ˜ðŸ”žðŸ¶

  • Like 3
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...