Sari la conținut

Daria HOT LUX


Postări Recomandate

  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Salutare.

Am fost si eu la Daria in weekend, foarte draguta tipa.

Am simtit-o putin timida, insa pe masura ce mai vorbeam una-alta s-a mai destins.

Foarte amabila si simpatica (cel putin mie mi-a facut placere sa conversez cu ea, nu stiu daca sentimentul a fost reciproc).

Isi da silinta, zambeste, te intreaba daca iti place sau daca te doare, deci din punctul asta de vedere a fost foarte in regula la comunicare.

Chiar daca nu stapaneste o tehnica perfectionata, eu am plecat placut impresionat de la ea.

O sa revin cu siguranta, mi-a lasat o poza in cap pe care inca nu am reusit s-o scot...cand avea grija de zona mea de jos si ma privea asa putin pervers si zambind cu ea in gura...magnific.

Dupa parerea mea, pretul este corect, chiar daca nu ofera FK sau finalizare orala.

Locație: 10 (locatie centrala, usor de ajuns, locuri de parcat, baie cu tot ce trebuie)
Aspect: 9 (fata este foarte draguta, insa e un lucru subiectiv)
Oral: 8 (chiar daca nu are o tehnica perfectionata, am ramas placut surprins)
Normal: 9 (foarte stramta, a folosit lubrifiant, geme, se apropie de tine si te saruta pe corp)
Gfe: 9 (nu sunt fan FK sau alte nebunii de genul, insa pentru mine a fost o experienta placuta)
Pret: 10 (raportul calitate - pret este in regula daca iei in seama faptul ca este la inceput si atitudinea dornica de a invata, eu am lasat 100 lei)

Iti multumesc pentru sedere Daria, sper ca nu ti-am rapit prea mult timp (actiunea door-to-door a durat 30-35 min)

O zi placuta si o saptamana usoara iti doresc.

  • Like 4
Link spre comentariu
  • Oras:Bd unirii
  • Oras:Bd unirii

Nu am vreo clona, sunt doua fete false, cu poze furate, am făcut n sesizări către cei de la public dar in zadar, in poze după cum se vede sunt eu și sora mea Ruby, am lucrat amândouă pe dristorului, actualmente activează in militari, Gorjului, dacă se poate ocupa cineva de ele sa se dea sfoara-n oraș v-am fi amândouă recunoscătoare. post-285035-0-62903200-1549885095_thumb.jpeg

 

După cum știți îmi place sa demonstrez ce zic și v-am Atașat dovada cu pozele (una dintre ele) când a fost făcută și unde.

 

Va mulțumim din suflet și mulți pupiiiiiiiiii â¤ï¸ðŸ˜˜â¤ï¸ðŸ˜˜â¤ï¸ðŸ˜˜

Link spre comentariu
  • Oras:Bd unirii
  • Oras:Bd unirii

Fetele stau pe Calea Vitan și de fapt a răspuns o fata care are 24 de ani, colega nu era monentan și cere 150 cu 250. Deci sigur nu e fata noastră mov in cap:))

Repet pozele reale sunt cu mine și sora mea, ele au furat pozele. Dacă te uiți mai atent vei vedea, eu sunt fata din stânga.

Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Daria noi am inteles ca pozele sunt ale tale, facute impreuna cu sora ta Ruby, si cele din zona Vitan sunt niste tepare care folosesc pozele voastre si evident ca nu avem ce sa cautam la ele. Eu te rugam, sa ne spui numarul actual al surorii tale Ruby si eventual un link catre anuntul ei real. 

Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Buna dimineața tuturor in primul rând, și te aștept oricând dorești, restul, tot pe pauza tot pe pauza? :)

 

Pupiiiii :*

Acu...ca au aflat de sora ta Ruby, au dat toti buzna acolo....care dintre voi a inspirat o pe cealalta? Voi doua, trebuie sa fi fost o combinatie..."mortala"
Link spre comentariu
  • Oras:Bd unirii
  • Oras:Bd unirii

Acu...ca au aflat de sora ta Ruby, au dat toti buzna acolo....care dintre voi a inspirat o pe cealalta? Voi doua, trebuie sa fi fost o combinatie..."mortala"

Cam ai mare dreptate eram, fetele care ne-au furat pozele au mult de mâncat de pe urma noastră.

Link spre comentariu
  • Oras:Bd unirii
  • Oras:Bd unirii

Dar nu pe lungă durată.

Pai ne-au furat pozele de vreo doua luni și se pare ca încă mănâncă bine pe urma noastră, ca dacă nu era așa le schimbau fetele.

 

Apropo neața dragii mei va oupacesc pe toți 😘â¤ï¸ðŸ˜˜â¤ï¸ðŸ˜˜ðŸ¶ðŸ¶ðŸ¶ðŸ˜

  • Like 1
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...