Sari la conținut

Daria HOT LUX


Postări Recomandate

Am fost si eu la domnisoara in cauza acum aproximativ 2 saptamani. Pe scurt, o experienta slaba. Programarea a fost respectata cu succes insa la locul faptei atitudinea a lasat de dorit. Totusi partea buna e ca e amabila. Din pacate, prestatie demna de fastfuck, in asa fel incat sa termini mai repede. Se vede ca nu ii place ceea ce face. Greseala mea ca nu am citit cu atentie ce au scris fratii de dinante.

 

Aspect: 5 Pozele o avantajata mult - extrem de slaba . Si nu ,nu prefer grase .

Oral 5 - Prea mult handjob 

Normal 5

Atitudine - 2 Amabila , 0 GFE

 

La 100fin gasesti ceva cu mult peste . 

 

Seara buna! 

  • Like 3
Link spre comentariu
  • Oras:bucharest
  • Oras:bucharest

Am fost si eu la domnisoara in cauza acum aproximativ 2 saptamani. Pe scurt, o experienta slaba. Programarea a fost respectata cu succes insa la locul faptei atitudinea a lasat de dorit. Totusi partea buna e ca e amabila. Din pacate, prestatie demna de fastfuck, in asa fel incat sa termini mai repede. Se vede ca nu ii place ceea ce face. Greseala mea ca nu am citit cu atentie ce au scris fratii de dinante.

 

Aspect: 5 Pozele o avantajata mult - extrem de slaba . Si nu ,nu prefer grase .

Oral 5 - Prea mult handjob 

Normal 5

Atitudine - 2 Amabila , 0 GFE

 

La 100fin gasesti ceva cu mult peste . 

 

Seara buna!

 

asa e, a slabit ingrijorator de mult in ultima vreme, ar trebui sa consulte un medic, neeaparat, e pacat de ea.
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Scuze, dar daca pe ea nu o ingrijoreaza aspectul pierderii in greutate, de ce trebuie sa ne preocupe pe noi?? A decis sa nu mai ramana la noi, pot sa i urez sa aiba bafta acolo unde se duce , iar daca se va intoarce,sper ca va reveni cu servicii mai bune, decat cele 2 incercari de a fi pe placul nostru(a doua perioada inbunatatit cons7derabil fata de 1 a)

Buena suerte

Link spre comentariu
  • Oras:Bd unirii
  • Oras:Bd unirii

Buna dimineața! Sunt disponibila, va aștept! Iar referitor la recenziile voastre am decis sa nu mai comentez, sa va las pe voi sa văd pana unde puteți ajunge.

Am uitat sa specific ca este ultima zi in bucuresti.

Link spre comentariu
  • Oras:Los Angeles
  • Oras:Los Angeles

Am fost si eu la domnisoara in cauza acum aproximativ 2 saptamani. Pe scurt, o experienta slaba. Programarea a fost respectata cu succes insa la locul faptei atitudinea a lasat de dorit. Totusi partea buna e ca e amabila. Din pacate, prestatie demna de fastfuck, in asa fel incat sa termini mai repede. Se vede ca nu ii place ceea ce face. Greseala mea ca nu am citit cu atentie ce au scris fratii de dinante.

 

Aspect: 5 Pozele o avantajata mult - extrem de slaba . Si nu ,nu prefer grase .

Oral 5 - Prea mult handjob

Normal 5

Atitudine - 2 Amabila , 0 GFE

 

La 100fin gasesti ceva cu mult peste .

 

Seara buna!

Felicitari ptr recenzie! O parere corecta!

Boy asta fiind nefutut din fire, la el toate sunt de nota 9 si 10, le pupa’n cur la greu....nu va mai luati dupa Boy.

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:bucharest
  • Oras:bucharest

Felicitari ptr recenzie! O parere corecta!

Boy asta fiind nefutut din fire, la el toate sunt de nota 9 si 10, le pupa’n cur la greu....nu va mai luati dupa Boy.

nu am dat numai 9 si 10 Dariei ...tropical, raffa, parca si evantai au facut inaintea mea recenzii de 9. Eu chiar m-am simtit bine cu Daria la unele vizite, poate cu altii s-a purtat diferit, nu am de unde sa stiu, la ultimele 2 vizite si la mine a avut un downgrade. Eu am fost de fiecare data primul client de ziua respectiva si si-a dat silinta de fiecare data, chiar m-a intrebat la sfarsit daca totul a fost ok.
Link spre comentariu

Sunt Naty 20 de ani1:62 cm inaltime si 45 kg slim/skinny Iubesc oamenii : Imi rezerv dreptul de a selecta clientela . Anumite servicii le voi detalia telefonic, sau face2 face Respecta ca sa fii respectat , nu jigni duce la blocarea numarului . Progamarile se fac la telefon sau prin mesaj cu confirmare cel putin 30 de min inainte. Intarzierea neanuntata duce la anularea intalnirii si blocarea numarului, Incall outcall . Ma adresez doar acelor barbati hotarati, fara scuze si pretexte, nu accept mai mult de o persoana in casa , nu accept cu bile, in stare de ebrietate avansată. Incall/outcall, speak english.

Pozele sunt 100% reale, va veți convinge in apartament. In camera de joaca

post-290684-0-05603400-1555969734_thumb.jpg

  • Like 2
Link spre comentariu

Sunt Naty 20 de ani1:62 cm inaltime si 45 kg slim/skinny Iubesc oamenii : Imi rezerv dreptul de a selecta clientela . Anumite servicii le voi detalia telefonic, sau face2 face Respecta ca sa fii respectat , nu jigni duce la blocarea numarului . Progamarile se fac la telefon sau prin mesaj cu confirmare cel putin 30 de min inainte. Intarzierea neanuntata duce la anularea intalnirii si blocarea numarului, Incall outcall . Ma adresez doar acelor barbati hotarati, fara scuze si pretexte, nu accept mai mult de o persoana in casa , nu accept cu bile, in stare de ebrietate avansată. Incall/outcall, speak english.

Link spre comentariu

Sunt Naty 20 de ani1:62 cm inaltime si 45 kg slim/skinny Iubesc oamenii : Imi rezerv dreptul de a selecta clientela . Anumite servicii le voi detalia telefonic, sau face2 face Respecta ca sa fii respectat , nu jigni duce la blocarea numarului . Progamarile se fac la telefon sau prin mesaj cu confirmare cel putin 30 de min inainte. Intarzierea neanuntata duce la anularea intalnirii si blocarea numarului, Incall outcall . Ma adresez doar acelor barbati hotarati, fara scuze si pretexte, nu accept mai mult de o persoana in casa , nu accept cu bile, in stare de ebrietate avansată. Incall/outcall, speak english.

Telefon?

Link spre comentariu

Sunt Naty 20 de ani1:62 cm inaltime si 45 kg slim/skinny Iubesc oamenii : Imi rezerv dreptul de a selecta clientela . Anumite servicii le voi detalia telefonic, sau face2 face Respecta ca sa fii respectat , nu jigni duce la blocarea numarului . Progamarile se fac la telefon sau prin mesaj cu confirmare cel putin 30 de min inainte. Intarzierea neanuntata duce la anularea intalnirii si blocarea numarului, Incall outcall . Ma adresez doar acelor barbati hotarati, fara scuze si pretexte, nu accept mai mult de o persoana in casa , nu accept cu bile, in stare de ebrietate avansată. Incall/outcall, speak englis

https://nimfomane.com/forum/topic/132831-�-naty-��/?p=5586054

 

Ti-ai facut doua profile

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...