Sari la conținut

Daria HOT LUX


Postări Recomandate

Oral protejat /neprotejat (in functie de igienă , dusul fiind obligatoriu inainte )

Normal Protejat

Finalizare corporala/prezervativ .

Masaj

 

Finalizare facială, orală, sau french kiss NU PRACTIC.

 

150-30 min (oral/normal)

250-h (Oral/normal/masaj)

 

 

 

Va pup si va astept , iar pentru mai multe detalii , puteti sa ma sunați la nr de telefon : 0723450397.

 

Locația: Bulevardul Unirii. 💋💋💋🤗😘🔞😋

Link spre comentariu

Buna. Si Paste fericit tuturor, dragii mei ! 💋

Eu m-am retras dinainte sa apara toata nebunia asta cu virusul.

Nu se știe daca o sa mai revin,dar timpul nu este pierdut. In caz ca o sa revin, o sa va anunt !

Tot ce va spun este sa stati in siguranta si sa aveti grija de voi.

Va pup.

Hristos a ÃŽnviat!

  • Like 3
Link spre comentariu

Vad ca a fost lasata la vatra. Foarte bine!
A fost una dintre experientele mele cele mai naspa. Am fost atras de cum arata si de pozele cu fata pe care le-am vazut pe topicul asta dar incantarea mea nu a durat mult. Locatia unde am fost eu este pe langa binecunoscuta Naturalia.
Din start atitudine rece desi eu m-am purtat frumos, texte care tare avantul pulii gen: "vezi poate imi lasi si banii inainte". Baie mizerabila si apa calda care vine in 10 minute, dar prosopul mirosea a spalat.
Nu suge rau dar gura pe coaie n-o punea nici de-a dracu, in schimb ma strangea cu mana :)) Dupa cateva minute s-a plictisit si facea ceva gen 90% laba. Cand sa ma pun deasupra sesisez ca ii pute parul ala fals a hoit. Goddamn!! asta mai trebuia. O intorc si imi iau viteza cu privirea la curul ala cat o palma in speranta ca n-o sa ma lase cel mic. Aici o apreciez ca a stiut sa suporte loviturile-n cervix. Mai schimb niste pozitii si pana la urma reusesc sa termin inauntru. 

GFE: -1
Oral: 7
Normal: 7
Locatie: 7
Platit: 250

Nu-mi mai trebuie asa ceva. Nu e facuta pentru meseria asta, nu se pricepe sa te faca sa te simti bine, eu unul m-am simtit ca si cum m-as fi masturbat cu corpul altei persoane :))

  • Like 5
Link spre comentariu

Oral protejat /neprotejat (in functie de igienă , dusul fiind obligatoriu inainte )

Normal Protejat

Finalizare corporala/prezervativ .

Masaj

 

Finalizare facială, orală, sau french kiss NU PRACTIC.

 

150-30 min (oral/normal)

250-h (Oral/normal/masaj)

 

 

 

Va pup si va astept , iar pentru mai multe detalii , puteti sa ma sunați la nr de telefon : 0723450397.

 

Locația: Bulevardul Unirii. 💋💋💋🤗😘🔞😋

 

 

 

upppp poze noi mai esti disponibila?

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...