Sari la conținut

Exclusive masaj - 0753582663


aalexxiss_

Postări Recomandate

  • Oras:Bucharest
  • Oras:Bucharest

Confrate am citit ce ai patit dar a fost anul trecut. Poate s-au schimbat lucrurile. La ultima vizita a mea totul a decurs super. Poti sa mai incerci!

O sa-mi zică că mă știu de anul trecut,că sunt cutare, că să nu mai vin, că nu știu ce... N-am nevoie de alte scandaluri!

Link spre comentariu
  • Membru Premium
  • Oras:București
  • Oras:București

O sa-mi zică că mă știu de anul trecut,că sunt cutare, că să nu mai vin, că nu știu ce... N-am nevoie de alte scandaluri!

Atunci este mai simplu...sunt atâtea saloane serioase...succes !

  • Like 4
  • Minus 4
Link spre comentariu

Am fost azi ca eram in zona, au fost 4 fete disponibile și am ales una super draguta pe nume “Bianca” care zicea ca e secarea zile. Din păcate experiența a fost dezastru, un masaj de 5-7 min doar cât sa întindă niște ulei pe mine, apoi un oral de 3 min protejat destul de banal și apoi am schimbat 3 poziții in care a fost mai mult absenta. Per total 15 min plus 2 dușuri. Nu recomand.

Note:

Fata 8

Atitudine 2

Servicii 2

Link spre comentariu
  • Oras:Ilfov
  • Oras:Ilfov

Am fost ieri eu la Alice pe tura de seara. Tura de seara care e fffff interesanta, 4 fete din care mi a fost greu ce sa aleg. Recomand Alice cu care am intrat si mi-a placut. Serviciile sunt aveleasi, nu detaliez ca nu are rost, fiecare intelege ce vrea, cine a fost, stie

Ciocane forta va doresc

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Am fost ieri eu la Alice pe tura de seara. Tura de seara care e fffff interesanta, 4 fete din care mi a fost greu ce sa aleg. Recomand Alice cu care am intrat si mi-a placut. Serviciile sunt aveleasi, nu detaliez ca nu are rost, fiecare intelege ce vrea, cine a fost, stie

Ciocane forta va doresc

Poze cu fetele unde vedem si noi,in afara de ce au pe site?Irina,Bianca,Mirela sunt frumoase precum par pe site?Deea este de fapt Antonia,nui?

Link spre comentariu
  • Oras:Ilfov
  • Oras:Ilfov

Tati am fost aseara, nu sunt neaparat client fidel ca sa iti raspund la asemenea intrebari. Din ce vad pe site, ele sunt fetele. Sunt tinere si dragute cu un plus pt Alice ca am fost cu ea. Pe restul nu le stiu dar ce era aseara m-a surprinsnplacut. Nu ciori, nu umflate BBW. Nu ma mai intrebati cacaturi de poze ca nu am asa ceva

Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Tati am fost aseara, nu sunt neaparat client fidel ca sa iti raspund la asemenea intrebari. Din ce vad pe site, ele sunt fetele. Sunt tinere si dragute cu un plus pt Alice ca am fost cu ea. Pe restul nu le stiu dar ce era aseara m-a surprinsnplacut. Nu ciori, nu umflate BBW. Nu ma mai intrebati cacaturi de poze ca nu am asa ceva

ms mult,credeam ca poti detalia mai mult despre Alice care nu are poze...este blonda sau bruneta?

Link spre comentariu
  • Oras:Buc
  • Oras:Buc

Proaspat reintors, foarte incantat de experienta. 

Cautam un salon de genul de cand a disparut cel de pe Clucerului. O alternativa mai mult decat decenta pentru seara/noapte.  

Se vede, frate, diferenta intre cand exista management (cu proceduri, standarde, quality asurance) si cand e freelancing facut dupa ureche fara grija unei decizii de disponibilizare venita de la management. :D 

Docilitatea, lipsa grabei de a te da afara, modul de prezentare al ofertei... totul facut de calitate. 

 

Salonul OK, totul curat. 

 

Am intrat cu Irina (care apare si pe site - http://exclusivemasaj.ro/modele/irina/). 

Ea e in poze (tatuajele si sanii erau match 100%), bineinteles ca pozele sunt profesionale, dar caracteristicile fizice nu sunt retusate. Mie mi-a placut aspectul, ca atare am ramas.  

Prezentare ofertei a fost facuta atat informativ cat si... incitant. Fata s-ar descurca bine la RomExpo. 

Super atitudine, GFE mai mult decat reusit, servicii mai mult decat decente (nu intru in detalii)... wink-wink

Atenta la igiena, elimina orice sansa sa ia Covid19, chiar daca vii cu testul in mana. 

 

Ca sugestie daca si-ar face aparitia pe tocuri si cu parul desfacut impactul ar creste si mai tare. 

 

La prima vedere, pretul (250 RON - aproximativ 40 min) ar parea un pic piperat dar avand in vedere calitatea serviciilor, durata vizitei si aspectul eu zic ca e proportional cu calitatea. 

Recomand si revin.  

Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Nu mai apare Claudia pe site! :-(((((

Nu mai lucreaza acolo.

 

Am fost si eu si am testat-o pe Alice.

Arata destul de bine. Tate frumoase, destul de fit, carne tare pe ea. Insa, e usor tiganca. Nu genul deranjant, adica e romanizata, dar ceva radacini rromales are. Si o voce de fumatoare inraita.

250 lei + 200 lei sa fie prietenie si pace in lume

Link spre comentariu

Stii unde altundeva lucreaza?

 

 

Nu mai lucreaza acolo.

 

Am fost si eu si am testat-o pe Alice.

Arata destul de bine. Tate frumoase, destul de fit, carne tare pe ea. Insa, e usor tiganca. Nu genul deranjant, adica e romanizata, dar ceva radacini rromales are. Si o voce de fumatoare inraita.

250 lei + 200 lei sa fie prietenie si pace in lume

Link spre comentariu

  • Oras:București
  • Oras:București

Nu mai lucreaza acolo.

 

Am fost si eu si am testat-o pe Alice.

Arata destul de bine. Tate frumoase, destul de fit, carne tare pe ea. Insa, e usor tiganca. Nu genul deranjant, adica e romanizata, dar ceva radacini rromales are. Si o voce de fumatoare inraita.

250 lei + 200 lei sa fie prietenie si pace in lume

 

Deci 250 lei masajul și 200 lei in camera pentru normal și oral?

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...