Sari la conținut

Exclusive masaj - 0753582663


aalexxiss_

Postări Recomandate

  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Inainte era masajul ala exclusive la 250 lei parca si ala include un ecler sau altceva dulce.

Dar l-au scos de pe site.

Nu stiu daca fac toate asa pentru ca n-am fost la toate.

Ma gandesc sa merg si la Irina aia pentru ca arata destul de bine in poze.

Link spre comentariu
  • Oras:Romania
  • Oras:Romania

Eclerul clar era inclus la masajul de 250. Ceea ce ma face sa cred ca probabil s-a schimbat ceva la management daca l-au scos.

Mai ales ca vad si alte schimbari - inclusiv plecarea claudiei care a fost prezenta in salon de cand l-am descoperit eu acum ceva ani. 

Daca s-a schimbat conducerea si pleaca fetele 'de baza' ale salonului, s-ar putea sa fie trist.

 

Pe de alta parte, s-ar putea sa ma insel. Daca a mai trecut cineva pe acolo in ultimele zile, ne poate confirma daca masajul cu ecler nu mai e in meniu. 

 

Hai noroc!

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:București
  • Oras:București

La nivelul serviciilor desertul inclus in meniu era ok. La 450 ma indoesc ca mai este. Locul nu e exact lux.

 

Am testat-o pe Alice, care este gen tirista cu fițe ieftine și pusă pe dat tepe. Pe lângă prețul masajului dra dorește 300 lei în camera. Așa cum se prezintă nu a meritat banii, este găleată și eclerul cu protecție. Voce răgușită și foarte foarte tupeista și aroganta. Arată binișor, dar nu face banii.

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:bucuresti
  • Oras:bucuresti

Bine, bine, dar cum dam de ea??!!

 

 

 

La chestii de genul "Circuit închis" , dă de ea cine trebuie. Adică cine vrea ea să dea de ea.

Și poți fi sigur că înainte să plece de la salon, clienții care urmau să o viziteze pe circuit închis, deja aveau numărul ei personal/ de muncă, deja știau cum va decurge treaba.

 

Cei care acum sunt sunt "pe afară " și nu pot da de ea, e că nu au fost invitați "înăuntru " de Claudia. Dacă voia pe cineva în mod special să o viziteze, cred că îi transmitea că urmează să plece de la salon și să fie pe cont propriu, și o poate găsi.

 

Cei care nu puteți da de ea cred că degeaba va agitați aici, public, că nu rezolvați nimic.

 

Sunt convins că cei cu care lucrează pe Circuit închis, au fost instruiți să păstreze discreția.

 

Mă îndoiesc că apare vreunu și îi scrie aici numărul.

 

Cred că doar în cazul în care aveți o cunoștință personala din rândul clienților care o vizitează , și vă poate recomanda acea persoană, să ajungeți la Claudia, altfel e mai greu când o fată vrea Circuit închis și activitate low profile.

 

Dacă voia pe toată lumea, probabil că își făcea chiar ea cont aici și anunța că lucrează pe cont propriu.

Link spre comentariu

John5555 imi pare rău pentru experienta ta neplăcută cu Alice, dar eu am fost de 3 ori la ea și nu ma dezamăgit nici măcar odată. Are un Chip de copil și un trup de invidiat și dacă ar fi sa faci o comparație între saloanele fara prajitura aici mi se pare foarte ok și convenabil si este cat se poate de normal daca mai dorești o prajitura sa mai plătești o suma de bani....și cuvântul " galeata" este discutabil ca poți fi și tu de vina aici nu neapărat ea...iar faptul ca lucrează la ecler "cu" si nu fara eu nu pot decât sa o felicit pentru treaba asta deoarece atat o fata cat si un baiat pot lua diferite boli chiar și în acest fel, iar dacă ea tine la sănătatea ei chiar și a clientului are un 10 + din partea mea. Miroase a parfum se dezinfectează înainte si dupa masaj are o piele catifelata etc

Link spre comentariu
  • Oras:București
  • Oras:București

John5555 imi pare rău pentru experienta ta neplăcută cu Alice, dar eu am fost de 3 ori la ea și nu ma dezamăgit nici măcar odată. Are un Chip de copil și un trup de invidiat și dacă ar fi sa faci o comparație între saloanele fara prajitura aici mi se pare foarte ok și convenabil si este cat se poate de normal daca mai dorești o prajitura sa mai plătești o suma de bani....și cuvântul " galeata" este discutabil ca poți fi și tu de vina aici nu neapărat ea...iar faptul ca lucrează la ecler "cu" si nu fara eu nu pot decât sa o felicit pentru treaba asta deoarece atat o fata cat si un baiat pot lua diferite boli chiar și în acest fel, iar dacă ea tine la sănătatea ei chiar și a clientului are un 10 + din partea mea. Miroase a parfum se dezinfectează înainte si dupa masaj are o piele catifelata etc

Pentru cum s-a prezentat fiind gen traseista de pe Văcărești nu merita banii. Nu am zis că nu arata bine, dar cu banii ăștia poți avea o fata de o calitate mult superioara, din toate punctele de vedere.

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Ilfov
  • Oras:Ilfov

Eu m-am inteles bine cu ea. Este tanara si are un corp senzational. Este flexibila, ii spui ce vrei si incearca sa se conformeze. Fiind oarecum noua in bransa sa nu aveti asteptari de bombe nucleare si explozii interstelare dar e de incercat. Ea si Irina sunt niste alegeri fff bune pe praful asta. De fapt, salonul este pe noapte o alegere buna si f buna

Link spre comentariu

John5555 imi pare rău pentru experienta ta neplăcută cu Alice, dar eu am fost de 3 ori la ea și nu ma dezamăgit nici măcar odată. Are un Chip de copil și un trup de invidiat și dacă ar fi sa faci o comparație între saloanele fara prajitura aici mi se pare foarte ok și convenabil si este cat se poate de normal daca mai dorești o prajitura sa mai plătești o suma de bani....și cuvântul " galeata" este discutabil ca poți fi și tu de vina aici nu neapărat ea...iar faptul ca lucrează la ecler "cu" si nu fara eu nu pot decât sa o felicit pentru treaba asta deoarece atat o fata cat si un baiat pot lua diferite boli chiar și în acest fel, iar dacă ea tine la sănătatea ei chiar și a clientului are un 10 + din partea mea. Miroase a parfum se dezinfectează înainte si dupa masaj are o piele catifelata etc

 

cristi222223 scrii minciuni. Ți-ai creat contul în ziua în care ai lăsat comentariul. Am fost și eu cu ea și confirm faptul că este o prințesă de cartier cu aere de mahala și nepriceputa. Nu îți pot descrie ce senzație îți da vocea răgușită, mâinile foarte reci, atitudinea de superioritate nejustificată și multe alte aspecte. Regret că am luat-o, dar nu aveam alte alternative. Am văzut de la început că se uita urat, dar am crezut că ne împrietenim. M-am înșelat Mie mi-a cerut tot 300 lei și am refuzat. Face cel mult 100 lei. Nu are fata de copil și nici nu s-a dezinfectat. Ca ea gasesti pe toate străzile.

  • Like 1
Link spre comentariu

  • Oras:București
  • Oras:București

Salut, ce vrei să spui cu Covid19, bănuiesc că n-avea mască? :) Și-a dezinfectat mâinile în fața ta, a încercat să evite să vă respirați unul altuia aerul? Încerc să mă lămuresc cum ar putea să lucreze și să te facă să te simți safe, ce a făcut, cum a decurs întâlnirea? Fata mi se pare bună foc, nu vreau să-mi dai detalii aiurea, eventual scrie-mi pe        [email protected]
Thx, man!

Proaspat reintors, foarte incantat de experienta. 

Cautam un salon de genul de cand a disparut cel de pe Clucerului. O alternativa mai mult decat decenta pentru seara/noapte.  

Se vede, frate, diferenta intre cand exista management (cu proceduri, standarde, quality asurance) si cand e freelancing facut dupa ureche fara grija unei decizii de disponibilizare venita de la management. :D

Docilitatea, lipsa grabei de a te da afara, modul de prezentare al ofertei... totul facut de calitate. 

 

Salonul OK, totul curat. 

 

Am intrat cu Irina (care apare si pe site -

Ea e in poze (tatuajele si sanii erau match 100%), bineinteles ca pozele sunt profesionale, dar caracteristicile fizice nu sunt retusate. Mie mi-a placut aspectul, ca atare am ramas.  

Prezentare ofertei a fost facuta atat informativ cat si... incitant. Fata s-ar descurca bine la RomExpo. 

Super atitudine, GFE mai mult decat reusit, servicii mai mult decat decente (nu intru in detalii)... wink-wink

Atenta la igiena, elimina orice sansa sa ia Covid19, chiar daca vii cu testul in mana. 

 

Ca sugestie daca si-ar face aparitia pe tocuri si cu parul desfacut impactul ar creste si mai tare. 

 

La prima vedere, pretul (250 RON - aproximativ 40 min) ar parea un pic piperat dar avand in vedere calitatea serviciilor, durata vizitei si aspectul eu zic ca e proportional cu calitatea. 

Recomand si revin.  

 

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...