Sari la conținut

Exclusive masaj - 0753582663


aalexxiss_

Postări Recomandate

  • Oras:bucuresti
  • Oras:bucuresti

Daca nu m-ar deranja distanta,ar fi salonul meu preferat de cand a plecat Delia de la Royal.....

Salut tovarășe.

Mai fă și tu câteva postari, să ajungi la 200, să se coloreze contul galben...

Și să îți spun ceva prin PM

Numai bine!

Link spre comentariu
  • Oras:bucuresti
  • Oras:bucuresti

Salut henry, confirm am fost si eu la antonia azi , aspect 9 , masaj 9.5 mi a dat de inteles ca ar oferi si surprize dupa ce o sa ne cunoastem mai bine...La tine cum a fost?

Link spre comentariu
  • Oras:bucuresti
  • Oras:bucuresti

Salut henry, confirm am fost si eu la antonia azi , aspect 9 , masaj 9.5 mi a dat de inteles ca ar oferi si surprize dupa ce o sa ne cunoastem mai bine...La tine cum a fost?

Nu mai vorbiți asta public aici!!!!!

vorbiți prin mesaje

e mai bine pentru toată lumea așa

Link spre comentariu

Cel mai bine nu mai postam nimic si gata. Mereu se gaseste cate o gasca esuata sa scrie cate un cacat, ce surprize or mai cauta ca emisiunea a disparut de vreo 15 ani

Da surica, asa e. Ai dat 250 si v ati cunoscut. Te mai duci de 8-9 ori X250 lei si va inprieteniti pana va certati de tot sau pleaca ea de acolo :)))

Link spre comentariu
  • Telefon: Intrucat nu mai exista... :)
  • Oras:Spania. Barcelona. Sau pe langa...
  • Telefon: Intrucat nu mai exista... :)
  • Oras:Spania. Barcelona. Sau pe langa...

Apare si chiar acum vin de la ea....Arata f bine-corp 9.5,fata-8.5 un pic rrrrrrrrrrrr pare...nederanjant,tatoo.

Masaj relaxare 8.00

Masaj erotic 10.00

Eu revin

Achitat 250 roni

Avand in vedere ca ma incitasei, am intrat sa vad... Nu mai apare. :no2

Link spre comentariu
  • Telefon: Intrucat nu mai exista... :)
  • Oras:Spania. Barcelona. Sau pe langa...
  • Telefon: Intrucat nu mai exista... :)
  • Oras:Spania. Barcelona. Sau pe langa...

Pai...nu e singura misto acolo....si Maria e bomba,baietii spun si de Claudia

Maria imi facea si mie cu ochiul... Sa vad, daca ajung sa incerc imi comunic impressile pe aici. Mersi.

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Experienta cu exotica Claudia merita repetata....

Masaj , socializare , pana si vocea o are senzuala.

Nu este slim , dar are forme frumoase.

Pacat de distanta pana la salon...

Am auzit ca nici A/ C nu au...hmmm.

Dupa ce te inflacareaza Claudia, este nevoie de racoare....parol !☺

  • Like 2
  • Minus 3
Link spre comentariu

Am vizitat-o si eu pe Claudia inspirat de recenziile pozitive si pozele de pe site care m-au atras.

 

Locatia: zona Domenii, casa placuta, fara probleme - 8,5;

 

Domnisoara: mie imi place genul cu forme, are din plin, inclusiv silicoane (nu prea fericit implantate zic eu), senzuala, aparent o varsta mai frageda desi are spre 30 in realitate, dar nu-i arata, gingasa, deschisa, lucreaza ziua, zambeste, e relaxata - nota 9 (subiectiva, repet, imi plac femeile implinite);

 

Masajul - l-am ales pe cel Exclusive sau cum se numeste, mai permisiv. Am plecat foarte multumit, domnisoara are experienta si placere de a te face sa te simti bine si de a se simti bine, iar asta se simte. O s-o revizitez sigur, o recomand iubitorilor de placere si experiente reusite.

 

Nu i-am vazut alte colege, m-am programat strict la ea...insa as fi curios, salonul parca are si alte optiuni interesante. Am ales dupa poze,recenzii si gustul meu pentru femei inalte si bine facute si am primit o experienta mai buna decat ma asteptam, iar fata in realitate aeste si mai placuta ca in poze si recenzii. E blanda, dulce si pasionala in acelasi timp...sau cu aceeasi ocazie! 😉

Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Am vizitat-o si eu pe Claudia inspirat de recenziile pozitive si pozele de pe site care m-au atras.

 

Locatia: zona Domenii, casa placuta, fara probleme - 8,5;

 

Domnisoara: mie imi place genul cu forme, are din plin, inclusiv silicoane (nu prea fericit implantate zic eu), senzuala, aparent o varsta mai frageda desi are spre 30 in realitate, dar nu-i arata, gingasa, deschisa, lucreaza ziua, zambeste, e relaxata - nota 9 (subiectiva, repet, imi plac femeile implinite);

 

Masajul - l-am ales pe cel Exclusive sau cum se numeste, mai permisiv. Am plecat foarte multumit, domnisoara are experienta si placere de a te face sa te simti bine si de a se simti bine, iar asta se simte. O s-o revizitez sigur, o recomand iubitorilor de placere si experiente reusite.

 

Nu i-am vazut alte colege, m-am programat strict la ea...insa as fi curios, salonul parca are si alte optiuni interesante. Am ales dupa poze,recenzii si gustul meu pentru femei inalte si bine facute si am primit o experienta mai buna decat ma asteptam, iar fata in realitate aeste si mai placuta ca in poze si recenzii. E blanda, dulce si pasionala in acelasi timp...sau cu aceeasi ocazie!

Nu are alte obtiuni din pacate....

Link spre comentariu

Salut! Cateva detalii despre aspectul Antoniei se poate?

 

A mai recomandat-o cineva mai sus, dar nu avem detalii fizice! Multumesc!

 

 

 

Mergeti... Parola"Am mai fost"😉.... 250 ron... Recomand Antonia... "Cititi printre randuri" si mai usor pe forum cu lauda... 🙄ðŸ¤

Link spre comentariu
  • Oras:Alep
  • Oras:Alep

    Am fost de câteva ori la acest salon. Am încercat varianta de 150lei ora de masaj dar și pe cea de 250lei ora de masaj.

     În acest salon, în mod surprinzător pentru mine, sunt oferite condiții bune clienților: prosoape mari și curate, geluri de duș, papuci de unică folosință, cearceafuri de unică folosință. 

     Atitudinea și serviciile fetelor sunt diferite. Voi scrie despre două vizite, cea mai reușită și cea mai nereușită, același preț: 250lei ora.

     -Despre Claudia s-a scris de bine pe aici, nici pe mine nu m-a dezamăgit. Este zâmbitoare, comunicativă, destul de permisivă. Și mie mi s-a părut pasională, pare că știe să se adapteze în funcție de preferințele clientului. Clar că a meritat cei 250 lei.

     -O experiență aiurea am avut cu Isabela, o blondă căruia i-au fost puse pozele și pe aici, pe altă pagină. Este foarte puțin permisivă chiar la prețul acesta mai mare. Ea preferă să o lași pe ea să facă ce-i convine ei, să fie atinsă cel mult pe sâni, dar puțin, e genul acela care se poziționează în așa fel încât să nu o atingi pe unde vrei și, de altfel, spune clar că nu îi place să fie atinsă. M-a plictisit mult și se grăbește foarte mult. 250lei pentru serviciile pe care le oferă? -Ca și cum aș fi aruncat banii pe fereastră...

  

     

Link spre comentariu

Si eu semnalez Antonia ca nefiind bomba sexy pe care o descriau mai sus unul, altul dintre colegi. Ori au ajuns standardele asa de joase, ori e vreun interes de promovare...ori clasicul, gusturile nu se discuta.

 

Am mai vazut-o pe dama asta si la alte saloane in trecut...cel putin vreo doua. Aspect - 7, ceva origini de etnie rroma (fara a ofensa pe cineva, doar pentru adevar), carne cam moale, varst 30-32, noate silicoane destul de prost puse, ceva cosuri pe corp, epilare nu chiar de first class.

 

Servicii...zic doar 250 pe care nu i-as investi inca o data intr-o ora cu ea si nu detaliez fiindca asa am convenit cu totii in mod tacit. E toatal pe repede inainte.

 

Salonul este in regula ca si curatenie si locatie.

Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Si eu semnalez Antonia ca nefiind bomba sexy pe care o descriau mai sus unul, altul dintre colegi. Ori au ajuns standardele asa de joase, ori e vreun interes de promovare...ori clasicul, gusturile nu se discuta.

 

Am mai vazut-o pe dama asta si la alte saloane in trecut...cel putin vreo doua. Aspect - 7, ceva origini de etnie rroma (fara a ofensa pe cineva, doar pentru adevar), carne cam moale, varst 30-32, noate silicoane destul de prost puse, ceva cosuri pe corp, epilare nu chiar de first class.

 

Servicii...zic doar 250 pe care nu i-as investi inca o data intr-o ora cu ea si nu detaliez fiindca asa am convenit cu totii in mod tacit. E toatal pe repede inainte.

 

Salonul este in regula ca si curatenie si locatie.

Promovare...hmmm...no comment!!!

Pentru gusturile mele este bomba,poate pentru tine nu...LEGITIM.Dar,intrebare :tu cauti Mercedes la pret de Dacie?Te-ai fi asteptat sa fie ca manechinele de la Victoria s Secret?Iar despre origini incerc sa nu comentez caci nu probleme cu nimeni de alte origini...

"Arata f bine-corp 9.5,fata-8.5 un pic rrrrrrrrrrrr pare...nederanjant,tatoo.

Masaj relaxare 8.00

Masaj erotic 10.00

Eu revin

Achitat 250 roni"-cam asta am spus despre ea...

Link spre comentariu

😊...e mult sub standardele mele. Atat. La acest pret “de Dacie†este si Claudia care ruleaza ca un Audi. 😊😊😊...in acelasi showroom. Experientele noastre sunt atat de diferite pe acest forum, in general, incat note de 4 si de 9 par date cu rea vointa sau sub influenta acuta a hormonilor fiindca altfel nu inteleg. De la 6 la 8 sau de la 7,5 la 9 as intelege ca are legatura cu fiecare, momentul, etc...dar asa, alti cititori pot banui ca eu am rea vointa sau tu, sau altul care a mai laudat-o, de pre multa bunavointa.

 

Exemplu...Claudia merge intr-o nota constant corecta, suna real si este real. Mai departe...nu ma indoiesc de tine si de ceea ce comunici, doar ca e departe de gustul si de standardul meu. Spor!

 

 

 

Promovare...hmmm...no comment!!!

Pentru gusturile mele este bomba,poate pentru tine nu...LEGITIM.Dar,intrebare :tu cauti Mercedes la pret de Dacie?Te-ai fi asteptat sa fie ca manechinele de la Victoria s Secret?Iar despre origini incerc sa nu comentez caci nu probleme cu nimeni de alte origini...

"Arata f bine-corp 9.5,fata-8.5 un pic rrrrrrrrrrrr pare...nederanjant,tatoo.

Masaj relaxare 8.00

Masaj erotic 10.00

Eu revin

Achitat 250 roni"-cam asta am spus despre ea...

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...