Sari la conținut

Exclusive masaj - 0753582663


aalexxiss_

Postări Recomandate

  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Aici am întâlnit o tipa care este clar DE EVITAT... pe nume de scena Izabela.

Super Fast fuck, nu știa cum sa scape mai repede de mine.

Un masaj superficial de maxim

10 min, un oral protejat de vreo 2 min și un normal in care stătea moarta... bani aruncați in vânt.... Nici masat nici futut...

Link spre comentariu
  • Oras:bucuresti
  • Oras:bucuresti

Și eu am avut o experiență cam tristă cu Simona.

Am achitat masajul de 250 lei.

Neimplicare, Indiferență, superficialitate, grabă.

Nu VREAU să spun mai mult, întrucât salonul nu e prezent aici, nu e cont făcut de ei, și nici SIMONA nu are cont.

Dacă erau conturi facute de persoanele respective, era o listă mare de nemulțumiri.

 

Așa, o părere personala pentru colegii de pe Forum, "nu e nici o combinație la Simona".

 

E o experiența seacă.

 

 

 

Doar la Claudia aș reveni.

Dacă mai revin la salonul respectiv.

având în vedere ce se mai scrie pe aici, cred că asta e practică acolo, ședința de 20 - 25 minute (cu tot cu), nu îmi inspiră încredere deloc restul.

 

Dacă am drum prin zonă, merită revenit la Claudia.

Sănătate tuturor

Link spre comentariu

Been there done that

Foarte dulce, fund mortal de fapt corp de exceptie, sanii nu sunt puctul forte.

Este foarte profy in sensul ca isi face treaba ff atent si cu mult profesiobalism, nu se grabeste. Am plecat cu ideea ca nu as reveni desi nu am nimic de reprosat. Cred ca nu a fost chimie desi ea chiar e misto

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

A apărut o bruneta noua de 24 de ani , acum am văzut pe siteul lor.

Ruby....corp de excepție...frumoasa la fata.

Poate binevoiește cineva care poate să pună și pozele ei...

 

Foarte sweet fata, atenta si poti chiar si purta o discutie decenta cu ea pana va puneti pe treaba, cat face masaj, stiu ca nu pentru asta merge lumea la ea, dar pentru unii e si asta un aspect important ...

 

Se pare ca este MILF, ceea ce o face si mai atractiva, mai ales la cum arata

 

Masajul este mediocru, dar compenseaza pe partea cealalta. 

 

Este frumusica foc, prietenoasa si are un fund demential, per total o experienta placuta.

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Membru Premium
  • Oras:București
  • Oras:București

Foarte sweet fata, atenta si poti chiar si purta o discutie decenta cu ea pana va puneti pe treaba, cat face masaj, stiu ca nu pentru asta merge lumea la ea, dar pentru unii e si asta un aspect important ...

 

Se pare ca este MILF, ceea ce o face si mai atractiva, mai ales la cum arata

 

Masajul este mediocru, dar compenseaza pe partea cealalta. 

 

Este frumusica foc, prietenoasa si are un fund demential, per total o experienta placuta.

Este de bine de tot.

Cât a durat masajul efectiv , cineva scria că tariful ar fi valabil pentru finalizare

  • Like 6
  • Minus 6
Link spre comentariu

E ceva vreme de cand nu am mai fost la Exclusive. De regula mergeam la Claudia si imi placea ca te rezolva frumos inainte dipa care te lasa sa te relaxezi la masaj. Mi s-a parut foarte ok asa.

 

Pe de alta parte, am mai fost si pe neve din cand in cand si nu am avut noroc de ceva reușit. O data, una (nu i-am retinut numele) s-a suparat ca vreau doar masaj si s-a plans o ora intreaga ce mult are ia de munca.

 

Asa ca e cam la noroc cu fetele noi

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Abu Dhabi
  • Oras:Abu Dhabi

nu ai pierdut nimic! locul a devenit o mare tzeapa de multa vreme. nu zic ca nu poti sa ai noroc dar sansele ca sa iei tzeapa sunt mult prea mari.

 

reintors ptr o scurta perioda pe meleagurile carpato-danubiano-pontice am incercat zilele trecute o programare la celebra Ruby. am sunt, m-am programat. cu juma de ora inainte am sunat sa mi se confirme ca e disponibila. cica era, doar ca in jumatatea aia de ora a disparut si a aparut in locul ei isabela. iar eu ca un prost am ramas si ca orice bou am merita amenda pe prostie de 250 de lei

 

 

 

 

E ceva vreme de cand nu am mai fost la Exclusive. De regula mergeam la Claudia si imi placea ca te rezolva frumos inainte dipa care te lasa sa te relaxezi la masaj. Mi s-a parut foarte ok asa.

Pe de alta parte, am mai fost si pe neve din cand in cand si nu am avut noroc de ceva reușit. O data, una (nu i-am retinut numele) s-a suparat ca vreau doar masaj si s-a plans o ora intreaga ce mult are ia de munca.

Asa ca e cam la noroc cu fetele noi

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Abu Dhabi
  • Oras:Abu Dhabi

Cu Ruby nu dadeai gres. Arata si ff bine. Eu ma duc in seara asta cred ca vad o noua caprioara pe site, Aida. Dar nu ma programez online, sun direct

 doar o curiozitate am: unde am spus eu ca am facut programare online?

Link spre comentariu

  • Oras:Romania
  • Oras:Romania

Salonu e ok dar tot patesc ceva de rahat de fiecare data cand sun. Mi se spune ca la ora x vor fi 3 sau 4 fete in locatie, le zic ca vin si cand ajung in 20 de minute imi spun ca a mai ramas doar una... ce cacat?! Receptia asa de tampita e? Am patit odata sa imi fac programare la o fata anume si cand am ajuns aia intrase cu altcineva. Va bateti joc de clienti, pe bune?! schimbati-va comportamentul de receptie ca nu mai vine nimeni la voi.....

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...