Sari la conținut

2 fete din Cluj - 0728403098


Vizitator andrei1279

Postări Recomandate

Vizitator andrei1279
Reputație: 0

Descriere:

ACUM CORPUL MEU VREA SA TE SIMTA CUM AL MÂNGÂI ȘI-L ATINGI TOT MAI JOS ,SARUTAMA PESTE TOT SI TE VOI CAPTA CU FIERBINȚEALA...HAI SA TE RELAXEZI CU O BLONDĂ PASIONALĂ!!!TE ASTEPT CU MAXIMĂ DESCHIDERE, SUNT VESELA SI COMUNICATIVA KISSpost-45081-0-69508100-1548245110_thumb.jpegpost-45081-0-92744200-1548245120_thumb.jpegpost-45081-0-89173900-1548245128_thumb.jpegpost-45081-0-67259800-1548245137_thumb.jpegpost-45081-0-32049100-1548245156_thumb.jpeg

  • Like 3
Link spre comentariu
  • Oras:ROMANIA
  • Oras:ROMANIA

daca stii ca este buna ai fost la ea Andrei?

 

pentru ca in mod normal ea se declara BLONDA PASIONALA ....asta cu BUNA numai cunoscand-o poti sa afirmi ca este

 

daca o stii spunene si noua mai multe detalii ,fa o recenzie ....daca nu o stii ,de unde stii ca este buna? ti-a dat ceva gratis?

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Patagonia
  • Oras:Patagonia

eu zic ca este absolut subterana fata, consumatoare de ceva droguri sau asa am avut eu impresia azi, poze false (zicea ca a scos extensile, eu nu cred) putin mai plina. zero atractivitate, destul de ne-ingrijita parul scurt in coc, fara urma de machiaj, colega putin mai ingrijita si sexoasa dar grasuta, eu unul nu m-am simntit bine si am parasit locatia fara a consuma ceva, chiar daca blonda incercase sa ma convinga sa stau sunt greu de convins mai ales daca nu are talent de IEGSCORTA!

  • Like 3
Link spre comentariu
  • Oras:Patagonia
  • Oras:Patagonia

chiar m-as bucura sa mai confirme si alt baiat ce am vazut eu ca nu mai am baut de la 31.decembrie nici un strop dar poate a avut o zii proasta fata nu stiu, merge-ti sa fie mai sigura documentatia!

 

...deci e "BUNA" doar pentru Andrei....stie el de ce.

 

ma gandeam eu ca asa stau lucrurile ....

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Oras:iasi
  • Oras:iasi

Buna sunt Diana 24 de ani , 1,70, 54 kg, siliconata fund bombat ,ofer clipe de relaxare domnilor generosi la domiciliul meu. NU FAC DEPLASARI , SI NU ACCEPT BILE ,CANAMICINA ETC. IMI REZERV DREPTUL DE AMI REZERVA CLIENTEALA. DISCRETIA SI IGIENA MA CARACTERIZEAZA. MULTUMESC PT INTELEGERE.

 

Locatie : vis-a-vis de rustic.

Sunt 2 fete de etnie, spun ca din Cluj, puse pe facut bani, fast-fuck, varsta aprox. 30 ani, poze false. Pretul 200 ora(nu accepta la finalizare).

Pierdere de timp si bani.

De evitat !

  • Like 8
Link spre comentariu
  • Oras:Patagonia
  • Oras:Patagonia

nu cumva una din tre fete asta??

https://nimfomane.com/forum/topic/127775-blonda-buna-0728834653/

 

ea tot acolo are locatie

 

post-45081-0-69508100-1548245110.jpeg

 

Buna sunt Diana 24 de ani , 1,70, 54 kg, siliconata fund bombat ,ofer clipe de relaxare domnilor generosi la domiciliul meu. NU FAC DEPLASARI , SI NU ACCEPT BILE ,CANAMICINA ETC. IMI REZERV DREPTUL DE AMI REZERVA CLIENTEALA. DISCRETIA SI IGIENA MA CARACTERIZEAZA. MULTUMESC PT INTELEGERE.

Locatie : vis-a-vis de rustic.
Sunt 2 fete de etnie, spun ca din Cluj, puse pe facut bani, fast-fuck, varsta aprox. 30 ani, poze false. Pretul 200 ora(nu accepta la finalizare).
Pierdere de timp si bani.
De evitat !

  • Like 3
Link spre comentariu
  • Telefon: Only email me regarding my orders
  • Oras:Kiustenge
  • Telefon: Only email me regarding my orders
  • Oras:Kiustenge

Prosti suntem noi ca le vizitam. Ar trebui astfel de personaje lasate sa moara de foame

 

Ce ma omule,dupa ce ai citit aici doar nu mergi la ele?!!! bine ca posteaza aici cei pātiti si  sa stim sa ne ferim,Sau sa mergem la ele la caterina,gen urci la ele vorbesti putin si pleci zici ca nu rāmâi si te cotesti.Le faci cumva sa piarda timpul si sa refuze alti clienti in timpul care esti la ele..:))

  • Like 6
Link spre comentariu
  • Oras:Patagonia
  • Oras:Patagonia

eu asa am facut, i am zis ca am mers la ea din cauza parului blond lung si daca acum nu mai are extensile nu am mottiv sa stau ca este fetish de al meu mare si zack am si plecat chiar daca a vrut sa ma inbarlige cu colega ei dar aia tot asa pana la umar avea parul

 

Ce ma omule,dupa ce ai citit aici doar nu mergi la ele?!!! bine ca posteaza aici cei pātiti si  sa stim sa ne ferim,Sau sa mergem la ele la caterina,gen urci la ele vorbesti putin si pleci zici ca nu rāmâi si te cotesti.Le faci cumva sa piarda timpul si sa refuze alti clienti in timpul care esti la ele.. :))

  • Like 2
Link spre comentariu
Vizitator unul-oarecare
Reputație: 0

OFER MOMENTE DE NEUITAT ALATURI DE O BLONDĂ FIERBINTE , PASIONALĂ , PROVOCATOARE SUNĂ-MĂ SI NU VEI REGRETA ORCE FANTEZIE ÎNDEPLINITĂ KISS SUNĂ-MĂ

post-166274-0-06633900-1549338297_thumb.jpg

post-166274-0-61536400-1549338306_thumb.jpg

post-166274-0-04509800-1549338313_thumb.jpg

post-166274-0-22369300-1549338322_thumb.jpg

Link spre comentariu
  • Oras:Patagonia
  • Oras:Patagonia

mhh poze furate dar cam asa este colega ei numai ca este bruneta si la fata este destul de frumusica dar sigur nici un highlight printre fetele cunoscute

 

asta din al doilea set de poze este tot ea sau este maicasa ?.....si ea tot "buna"?

  • Like 3
Link spre comentariu
Vizitator andrei1279
Reputație: 0

...deci e "BUNA" doar pentru Andrei....stie el de ce.

 

ma gandeam eu ca asa stau lucrurile ....

Vad ca tot insisti pe cuvantul “buna”! Blonda din pozele atasate de mine nu este buna? Mie imi pare ca ar fi buna. Daca cea din poze nu raspunde la numarul ala de telefon, care e vina mea?
  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Patagonia
  • Oras:Patagonia

deci nu stiu pe care pizda ai vizitato tu dar daca tot scriu un topic despre o fata care pare ca ai vizitato, incerc sa il scriu pro fratii futaciosii nu pro tirfa mincinoasa si urata ca dracu

eu cred ca de aia tot insista. cred ca nici orb nu imi trecea prin cap sa scriu despre fata asta "blonda buna" comparand pozele cu realitatea. mergi inca o data la ea si nu uita ochelari, eu din cauza ta am pierdut deja 20 min din viata mea pretioasa!

 

Vad ca tot insisti pe cuvantul “buna”! Blonda din pozele atasate de mine nu este buna? Mie imi pare ca ar fi buna. Daca cea din poze nu raspunde la numarul ala de telefon, care e vina mea?

  • Like 1
Link spre comentariu
Vizitator andrei1279
Reputație: 0

deci nu stiu pe care pizda ai vizitato tu dar daca tot scriu un topic despre o fata care pare ca ai vizitato, incerc sa il scriu pro fratii futaciosii nu pro tirfa mincinoasa si urata ca dracu

eu cred ca de aia tot insista. cred ca nici orb nu imi trecea prin cap sa scriu despre fata asta "blonda buna" comparand pozele cu realitatea. mergi inca o data la ea si nu uita ochelari, eu din cauza ta am pierdut deja 20 min din viata mea pretioasa!

Ai pierdut 20 de minute fix din vina ta nu din vina mea! Poti sa imi arati unde am spus eu ca am vizitat-o sau ca o cunosc pe fata asta? Este doar un topic, la fel ca multe altele, cu pozele unei fete postat la Intrebari si raspunsuri!
  • Like 1
Link spre comentariu

  • Oras:Patagonia
  • Oras:Patagonia

titlul folosit de tine a fost "blonda buna" iar ea avea in anuntul ei "BLONDA PASIONALA" daca ai modificat ai dat impresia ca sti tu dece, daca scriu la cineva ca este buna atunci asta este deja parerea mea insas si gica ti a scris treaba asta, cred ca habar nu ai ce ai scris

 

daca stii ca este buna ai fost la ea Andrei?

 

pentru ca in mod normal ea se declara BLONDA PASIONALA ....asta cu BUNA numai cunoscand-o poti sa afirmi ca este

 

daca o stii spunene si noua mai multe detalii ,fa o recenzie ....daca nu o stii ,de unde stii ca este buna? ti-a dat ceva gratis?

 

Ai pierdut 20 de minute fix din vina ta nu din vina mea! Poti sa imi arati unde am spus eu ca am vizitat-o sau ca o cunosc pe fata asta? Este doar un topic, la fel ca multe altele, cu pozele unei fete postat la Intrebari si raspunsuri!

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...