Sari la conținut

Lexxy 0730083182


delia9706

Postări Recomandate

  • Oras:Braila
  • Oras:Braila

Am fost eu demult la ea. Vreo doi ani...poate mai mult. Poza e retușata, după cum se vede. Burtica maricica, pufoasa, ten f alb.

In rest amabila. Igiena buna. M a atras cu faptul că face și înghițire la finalizare, dar m a păcălit. S a eschivat, ferit, nici finalizare orala n a prea fost

Nu mai țin minte amenda.

 

N am mai revenit și nici n am de gând.

  • Like 2
Link spre comentariu

Am fost eu demult la ea. Vreo doi ani...poate mai mult. Poza e retușata, după cum se vede. Burtica maricica, pufoasa, ten f alb.

In rest amabila. Igiena buna. M a atras cu faptul că face și înghițire la finalizare, dar m a păcălit. S a eschivat, ferit, nici finalizare orala n a prea fost

Nu mai țin minte amenda.

 

N am mai revenit și nici n am de gând.

 

 

Acum 2 ani nici nu activam pe Brăila. ;)

Link spre comentariu
Vizitator gingo
Reputație: 0

Arata mai bine pozele decat cu sclipiciul ala si cu albeata aia care ascunde cate ceva.

 

Pacat ca nu vii si la Galati. Aici merge treaba bine... si daca ai servicii ok poti avea si tarife mai mari. 

Link spre comentariu

Pai da cateva detalii de ce anume prestezi la straini si la prosti nu,ca asta se intelege.Spune si poate sunt atrasi mai multi,eu sincer as da si 50 100 in plus daca serviciile sunt cum trebuie si cum sunt stabilite,fara sa fiu scarbit sau grabit sau....multe de spus

Link spre comentariu
  • Oras:Braila
  • Oras:Braila

salut colegi

din pacate recenzia vine mult prea tarziu (din cate am inteles nu mai activeaza in braila)

am vizita-to vinerea trecuta ,contactata telefonic a raspuns repede mia dat toate detaliile despre adresa si servicii si in 15 minute am fost la ea.(pe garii langa agentia de pariuri bloc pe dreapta)

lexxy e un pic grasuta .,are un pic de burtica sani mari dar lasati nu este vreo frumusete dar nici nu fugi

am optat pentru un nr oral si normal

.oralul nu este de exceptie dar ok umed dar fara atentie la oute

normal banal geme usor . nu pot spune ca nu sa implicat ,a dat ceva contre dar nimic wow

am terminat cu sex intre sani si finalizare orala (finalul a fost super)

halatul 150 o finalizare

100 fara finalizare orala

am facut un dus rapid si am mai stat la discutii si o tigara inca vreo 10 minute.

atitudine super ok .

si acum note

fizic------ 7-8

oral--------- 8

normal----- 8

gfe----------9

halat 150(extra 50 pentru finalizare orala)

din discutiile purtate cu ea mia spus ca pentru pretul corect e dispusa sa faca orice (fara sex anal)

de revenit probabil ca da

  • Like 2
Link spre comentariu

salut colegi

din pacate recenzia vine mult prea tarziu (din cate am inteles nu mai activeaza in braila)

am vizita-to vinerea trecuta ,contactata telefonic a raspuns repede mia dat toate detaliile despre adresa si servicii si in 15 minute am fost la ea.(pe garii langa agentia de pariuri bloc pe dreapta)

lexxy e un pic grasuta .,are un pic de burtica sani mari dar lasati nu este vreo frumusete dar nici nu fugi

am optat pentru un nr oral si normal

.oralul nu este de exceptie dar ok umed dar fara atentie la oute

normal banal geme usor . nu pot spune ca nu sa implicat ,a dat ceva contre dar nimic wow

am terminat cu sex intre sani si finalizare orala (finalul a fost super)

halatul 150 o finalizare

100 fara finalizare orala

am facut un dus rapid si am mai stat la discutii si o tigara inca vreo 10 minute.

atitudine super ok .

si acum note

fizic------ 7-8

oral--------- 8

normal----- 8

gfe----------9

halat 150(extra 50 pentru finalizare orala)

din discutiile purtate cu ea mia spus ca pentru pretul corect e dispusa sa faca orice (fara sex anal)

de revenit probabil ca da

Merci frumos 😘😘

  • Like 2
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...