Sari la conținut

e fals anuntul?


zercrow

Postări Recomandate

  • Oras:...
  • Oras:...

Buna, nu este fals nici un anunț, am topicul trecut la inactive din motive personale. Lucrez cu circuit închis, stricit cine ma cunoaște știe unde sa mă găseasca. Nu e nevoie la fiecare anunt de-al meu repostat sa fie deschise "n" topice. O seară frumoasă :)

Link spre comentariu
  • Oras:SIbiu
  • Oras:SIbiu

Buna, nu este fals nici un anunț, am topicul trecut la inactive din motive personale. Lucrez cu circuit închis, stricit cine ma cunoaște știe unde sa mă găseasca. Nu e nevoie la fiecare anunt de-al meu repostat sa fie deschise "n" topice. O seară frumoasă :)

Nu te supara, dar definitia termenului de "circuit inchis" nu se traduce printru-un set de clienti care ii ai deja si te viziteaza regulat? Sa pui anuntul pe publi implica faptul ca esti dispusa la clienti noi, din moment  ce "regulars" stiu deja cum sa dea de tine :)

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Oras:...
  • Oras:...

Nu te supara, dar definitia termenului de "circuit inchis" nu se traduce printru-un set de clienti care ii ai deja si te viziteaza regulat? Sa pui anuntul pe publi implica faptul ca esti dispusa la clienti noi, din moment  ce "regulars" stiu deja cum sa dea de tine :)

Anumiți clienți poate nu pot salva numărul în telefon ca au sotii/prietene acasă, sau poate îmi schimb numărul de telefon din anumite motive, nu este o regula ca dacă îmi repostez anunțul automat primesc și clienți noi.Oricum este decizia mea și cu asta am încheiat.

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...