Sari la conținut

Cazare 3 ore


Postări Recomandate

Vizitator futica si futache
Reputație: 0

Daca ai ceva bun zi ne si noua!

Salutare frații mei ciocanitori! Poate cineva sa ma ajute cu pensiuni sau hoteluri din pitesti sau pe lângă pitesti, ce ofera cazare 3 ore? Dacă se poate si ceva tarife. Multumesc.

Link spre comentariu

La Cora au facut 80 de lei mai nou...poate mai stie cineva alte pensiuni.

Colegule eu frecventez CORA (PENSIUNE ) si este 40 ron pe zi și 60 ron de la ora 20.00,.La Pensiunea CRISTAL tot din Maracineni este 45 ron pe zi și 55 ron de la ora 20.00.La stefanesti (pensiunea FLORICA )) este 45 ron pe zi și 55 ron de la ora 20.00.
Link spre comentariu

Colegule eu frecventez CORA (PENSIUNE ) si este 40 ron pe zi și 60 ron de la ora 20.00,.La Pensiunea CRISTAL tot din Maracineni este 45 ron pe zi și 55 ron de la ora 20.00.La stefanesti (pensiunea FLORICA )) este 45 ron pe zi și 55 ron de la ora 20.00.

 

Mie imi cer mereu 60 de lei pt 4 ore. O data mi-a cerut una 80 dar m-am luat de ea a 2a oara cand a incercat.

Tariful lor e de 120 pe noapte, cum faci tu de platesti 40 sau 60?

Link spre comentariu

 

Mie imi cer mereu 60 de lei pt 4 ore. O data mi-a cerut una 80 dar m-am luat de ea a 2a oara cand a incercat.

Tariful lor e de 120 pe noapte, cum faci tu de platesti 40 sau 60?

Eu merg de 3 ani acolo și poate de aceea nu îmi ia prețul care tu îl plătești. Într-un cuvânt mă cunosc,le cunosc.

Hai să aveți spor.

Link spre comentariu

Care mai știe al' loc că dă vineri sara și sâmbătă și duminică dupe 19 sara la florica stefanesti să ia preț întreg pă cămara adicatelea o sutița dastia românești...scump domble scump...in rest pă ziuă tot 55 dă ron 3 ore dacă te ține cocoselu'...

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...