Sari la conținut

Dora High Class...a fost careva la ea...se deplaseaza la tine sau la hotel


Postări Recomandate

Buna tuturor!sunt dora,am 22 de ani,am menitionat si in anuntul de pe publi24.momentan nu am locatie,pe viitor probabil ca voi avea.tin sa mentionez ca tariful este 150 ron fin ,250 ron ora,tariful prezentat de domnul mai sus este dupa ora 00:00.

Serviciile mele consta in:

Sex: oral protejat/neprotejat(in

Functie de igiena fiecaruia)

C.i.m (daca iginena

corespunde)

Normal DOAR protejat

Accept orice pozitie,mici fantezii,pe care le putem stabili doar telefonic

 

Ma gasiti la numarul de telefon:

0752752486

 

Va pup si sper sa NE simtim bine

  • Like 1
Link spre comentariu

Salut baieti,stiu ca nu am recenzii sau asa s probabil ca o sa spune-ti ca sunt peste sau ceva 🤣dar sa stiti ca o stiu pe tiganca asta,avea locatie mai demult pe strada garii,si sta cu barbatus-o. Cand vine un client ala dispare...se duce jos sau ceva. Am fost mai demult la ea pe garii,dar nu am ramas. Plus ca e tiganca borata.

Link spre comentariu

Si eu am fost la fete din oras si asa dar niciodata nu am scris nici o recenzie sau ceva...desi urmaresc acest site si tot ce scrie-ti de vreo 4-5 ani. Iar de acum inainte o sa scriu. Si daca tot vrem calitate si pret ok nu trebuie sa le dam acestor tiganci cu 2 clase promisiuni si marea cu sarea,pt ca dameza asta de dora nu merita nimic si nu vreau sa denigrez pe nimeni. Multumesc!

Link spre comentariu

Salut baieti,stiu ca nu am recenzii sau asa s probabil ca o sa spune-ti ca sunt peste sau ceva dar sa stiti ca o stiu pe tiganca asta,avea locatie mai demult pe strada garii,si sta cu barbatus-o. Cand vine un client ala dispare...se duce jos sau ceva. Am fost mai demult la ea pe garii,dar nu am ramas. Plus ca e tiganca borata.

Dragul meu, în urma cu un an, am avut locație, și nu pe gării dragul meu, pe Cuza Vodă.

Dacă decizia mea a fost sa prestez independent, (Nu am avut bărbat) ci coordonator, nu vreau sa întru în detalii,

Consider ca ma descurc singura acum și ca am învățat multe din experientele avute, deci te invit sa ne vedem pt a îmi critica prestația. Pupici:*

Link spre comentariu

Auzi tigancusa ? Vezi ti de munca ta de la Aramis si de pestele tau fara dinti in gura daca si ala se numeste Peste. Cam mirosi a sardine...iar astia care spuneau ca esti interesanta habar nu au cu cine au de a face. Sincer numa multumesc ca ai spus ca sa vin sa ma conving. Nu vreau sa imi risc banii pe ceea ce stiu deja ca e jalnic si sub orice critica. Asa ca te rog frumos dute dute si nu mai imbarliga oamenii de cap. Oricum nu te jignesc sau ceva dar mai mult de 50 de lei nu meriti...si pe varianta gasesti ceva mai bun decat esti tu . Hai salut. Sper sa dispari din peisajul asta cat de repede.

Link spre comentariu

Fie cum zici tu:) da te las pe tine liniștit sa mergi la Aramis,ca la modul cum vb sigur te primesc. Și nu cred ca e cazul sa îmi spui cât merit. Îmi faci tu prețul... Sau? :)

Vino cu o recenzie concreta și jos pălăria, pana atunci, dacă nu ma agreezi, te invit sa postezi în alta parte.

Cu mare drag, te salut

Link spre comentariu

Auzi tigancusa ? Vezi ti de munca ta de la Aramis si de pestele tau fara dinti in gura daca si ala se numeste Peste. Cam mirosi a sardine...iar astia care spuneau ca esti interesanta habar nu au cu cine au de a face. Sincer numa multumesc ca ai spus ca sa vin sa ma conving. Nu vreau sa imi risc banii pe ceea ce stiu deja ca e jalnic si sub orice critica. Asa ca te rog frumos dute dute si nu mai imbarliga oamenii de cap. Oricum nu te jignesc sau ceva dar mai mult de 50 de lei nu meriti...si pe varianta gasesti ceva mai bun decat esti tu . Hai salut. Sper sa dispari din peisajul asta cat de repede.

În polemica cu tine nu intru, ca observ cum comentezi peste tot și cam bănuiesc.. Dar la momentul potrivit toate puișor. Referitor la somni/stiuci/guvizi sau în limbajul tău, pești, sunt independenta momentan, dar vad ca te cam ai în limbajul acesta, te ceri ca voluntar(pescalau) sau? Sper ca am fost suficient de clara în ceea ce ți am scris mai sus.:)

Ți ai zis"parerea", ok, drum bun, cu drag și respect, toate cele bune, pe românește, la revedere!!

Duminica frumoasa. Pupicei

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...