Sari la conținut

Purisanca Militari Residence


Postări Recomandate

  • Oras:bucuresti
  • Oras:bucuresti

O apariție noua in militari residence, 48 ani siliconata , fosta atleta! Mda are corp Atletic și este buna pt varsta ei.

O garsoniera misto pe rezervelor, tipa m-a invitat înăuntru, m-a servit cu o cafea după care a început acțiunea. Silicoanele sunt de senzatie, foarte curată. 150 lei ora cu doua finalizări dar eu am stat doar o singura finalizare la 100 lei tragerea. De revenit da, pentru preț, corp și comportament.

Nu are poze pe anunțul.ro dar poate pune ea aici.

 

(0765) 685 089......Cristina

  • Like 3
Link spre comentariu
  • Oras:bucuresti
  • Oras:bucuresti

Are anunt pe anunțul.ro ca acolo am găsit-o, are 1.70 maxim și vrea 56 kg, femeia mi-a spus ca a fost atleta mulți ani și se vede după forme, este bronzata la solar, vorbește frumos și vrea sa nu pleci nesatisfăcut. Nu știu de ce nu vrea poze sa pună și nici cu pozele false nu este de-acord. Oralul este bun, Deep și sta cum o pui și nu se uita la ceas. Gogoașa epilata proaspăt și fără mirosuri adverse.

Eu am dat un glonț și a fost foarte ok.

Eu nu fac recenzii amănunțite.....dar recomand pentru cine are plăcerea sa futa o milfa buna.

  • Like 4
Link spre comentariu
  • Oras:bucuresti
  • Oras:bucuresti

Mai multe detalii nu strică sa ne dai: înălțime, greutate, servicii, aspect față (și corp), gfe, oral protejat etc.

Am scris mai jos, oralul este la alegerea ta și după cum știi in funcție de igiena. Servicii doar oral și normal plus fantezi care nu se taxează suplimentar. La fațâ de vede ca are spre 50 ani dar este plăcută și cu toți dinții in gura. Fk nu știu ca nu m-a interesat.

Link spre comentariu
Vizitator milfhounter
Reputație: 0

Salutare fraților ,

Am fost azi la doamna, făcut programare din timp 30-40 min.

Locație - militari “rezistance”

Doamna-48-50

Corp-9 arată fff bine pt vărsată ei!

Acțiune- prezentat doamna, se dezbracă , ma duc sa ma igienizez , revin in camera doamna se dezbracă și ma întreba oralul cum se face- np se conformează și începe sa sugă, și suge bine chiar bine.

Normal- probabil anaconda dimensiuni extra pt păsărica ei se vedea ca o doare.

Deci normal-6

Terminat la oral in gurita doamnei care a halit tot.

Halat 150/h am stat o finalizare.

Recomand pt milf și oral, dacă nu ești dotat merge și normal.

Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Salutare fraților ,

Am fost azi la doamna, făcut programare din timp 30-40 min.

Locație - militari “rezistance”

Doamna-48-50

Corp-9 arată fff bine pt vărsată ei!

Acțiune- prezentat doamna, se dezbracă , ma duc sa ma igienizez , revin in camera doamna se dezbracă și ma întreba oralul cum se face- np se conformează și începe sa sugă, și suge bine chiar bine.

Normal- probabil anaconda dimensiuni extra pt păsărica ei se vedea ca o doare.

Deci normal-6

Terminat la oral in gurita doamnei care a halit tot.

Halat 150/h am stat o finalizare.

Recomand pt milf și oral, dacă nu ești dotat merge și normal.

La fata cum arată? Ce nota i-ai da? Iar la par ce culoare este?, ca nimeni nu a descrie asta..

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...