Sari la conținut

Purisanca Militari Residence


Postări Recomandate

  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Salutare baieti, cine plm a laudat-o atata ca e piesa, e o laie ...am trecut si eu pe la ea. Mie si rusine sa zic ca futut o baba cred ca are 59 si nu 49 cam urata la fata. Am ramas ca plm nu stiu cine a zis ca face muia super misto, o face o pula mai mult o roade si se plimba cu limba pe cap si atat si o mai vara putin in gura si asta zice ea ca e muie. Pai decum m-am dezbracat zice vai cata-mai pula nu vreau sa ma futi ca-mi spargi stomacul pai si atunci ce facem ne uitam la tv zic eu. Ma duc la baie ma spal si vin in camera in timp ce ma pun in patse tot mira de pula mea si ii zic ca nu a mai vazut pula pana la varsta ei sau ce sa nu-mi daoache pula. Se pune femea pe ros ca de supt nici nu este vorba ii zic sa incercam totusi si la pizda si ea nu si nu si a roso asa vro 30min nici nu-mi venea sa-mi dau drumul si am pus-o s-o frece pana mi-avenit si am tinut-o de cap si o indesam sa intre mai adanc pana s-a inecat.

Din punctul meu de vedere nu se merita, daca stiam nu ma duceam acuma parerile si gusturile nu se discuta.

Muia + laba + inecare = 100 ron finalizarea.

Sa auzim numai de bine.

  • Like 10
Link spre comentariu

Salutare baieti, cine plm a laudat-o atata ca e piesa, e o laie ...am trecut si eu pe la ea. Mie si rusine sa zic ca futut o baba cred ca are 59 si nu 49 cam urata la fata. Am ramas ca plm nu stiu cine a zis ca face muia super misto, o face o pula mai mult o roade si se plimba cu limba pe cap si atat si o mai vara putin in gura si asta zice ea ca e muie. Pai decum m-am dezbracat zice vai cata-mai pula nu vreau sa ma futi ca-mi spargi stomacul pai si atunci ce facem ne uitam la tv zic eu. Ma duc la baie ma spal si vin in camera in timp ce ma pun in patse tot mira de pula mea si ii zic ca nu a mai vazut pula pana la varsta ei sau ce sa nu-mi daoache pula. Se pune femea pe ros ca de supt nici nu este vorba ii zic sa incercam totusi si la pizda si ea nu si nu si a roso asa vro 30min nici nu-mi venea sa-mi dau drumul si am pus-o s-o frece pana mi-avenit si am tinut-o de cap si o indesam sa intre mai adanc pana s-a inecat.

Din punctul meu de vedere nu se merita, daca stiam nu ma duceam acuma parerile si gusturile nu se discuta.

Muia + laba + inecare = 100 ron finalizarea.

Sa auzim numai de bine.

Mulțumim!

Ma miram sa fie ceva!

Ma pusese pe gânduri dar se pare ca unii nu au fost la femei și când dau de ceva văd in ele prințese.

Link spre comentariu

E posibil sa fie "Contesa"... Am fost si eu zilele astea, mi s-a parut ca o stiu de undeva dar nu am putut s-o localizez foarte exact si nici nu am intrebat-o... Rascolind printre amintiri as zice ca e "Contesa" - veteranii stiu despre ce vorbesc :)

Eu am avut o experienta ok, recomand.

Cum s-a spus, locatia pe Rezervelor, garsoniera ok, baie ok, oral si normal ok, fara sa exceleze cu ceva totusi. 100 lei o finalizare. Per total o experienta agreabila.

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Haideti fratilor plm am tot umblat la curve de pe vrema cand era Brigitta si Roxy in tot bucurestiul si eu pe asta nu o stiam. Cineva mai zicea ca z frecventat pe dorobati, pe acolo erau 4 inainte pe care le-am calcat pe oase: era Simona parca, era o tigancusa durdulie chiar langa petrom, era mai sus aproape de intersectie perla shioaara sau plm o blonda numai stiu cum o cheama si vis a vis tot o blonda era si asta nu este niciuna dintre ele.

Daca stiam ca presteaza asa slab nu mai bateam atata drum pana la ea, doar tateke sunt de ea.

Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Nu e nici "Contesa". Daca forumul asta nu ar fi atat de plin de mizerie poate ca as fi incercat sa caut topicul vechi. Dar asta este, responsabilii au vrut sa fie forum doar pt promovarea curvelor si nu pt informare curvari, asa ca multumeste-te cu atat.

Unii din cei vechi o vor recunoaste, desi nicidecum nu se justifica drumul pana la capatul Bucurestiului.

Eu nu mai zic nimic, ii las pe astia care cred ca au descoperit baba incepatoare la +50 ani sa faca coada buluc spre autostrada.

Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Nu e nici "Contesa". Daca forumul asta nu ar fi atat de plin de mizerie poate ca as fi incercat sa caut topicul vechi. Dar asta este, responsabilii au vrut sa fie forum doar pt promovarea curvelor si nu pt informare curvari, asa ca multumeste-te cu atat.

Unii din cei vechi o vor recunoaste, desi nicidecum nu se justifica drumul pana la capatul Bucurestiului.

Eu nu mai zic nimic, ii las pe astia care cred ca au descoperit baba incepatoare la +50 ani sa faca coada buluc spre autostrada.

Tocmai de asta am si întrebat dacă este Simona, pentru ea as fi mers în zona Militari, am avut experiențe misto cu ea. În rest nu găsești calitate în zona aia.
Link spre comentariu
  • Oras:Bucharest
  • Oras:Bucharest

Clar Simona nu este.

 

Femeia la fata arata varsta de peste 50 de ani!!...insa la corp femeia da clasa multor pustoaice: piele intinsa, silicoane ce arata f bine, pizda de pustoaica de 20 de ani, stramta.

 

La oral - nu exceleaza, e pe lento femeia nu pe hardcore - 7

La normal - colegu scorpion zice bn, se cam fofileaza, inchide ochii, hai peste mine ca pe la spate ma rupi etc - 6

Locatie - curat - 9

 

Overall: daca treceti peste ideea ca la fata nu te incanta deloc, pentru corp femeia la varsta ei, isi merita $.

 

Spor!

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Salutare.

Am fost eu.

Locatie aproape de Ballroom Militari, Rezervelor 89.

O garsoniera decenta.

Doamna 50 de ani sigur, doar sanii sunt de ea, dar nu va asteptati la ceva spectaculos.

Oral se poate si neprotejat.

Nu te grabeste, oralul e banal, iar la normal se plange ca o doare.

E blonda, voce groasa de la tutun probabil, are un zambet de secretara, incearca sa te faca sa te simti bine.

Nu are poze si nici nu va pune.

E o matura slaba, inaltuta, cu pielea fina, dar lasata putin. Nici carnea nu e prea tare pe ea.

Nu merita drumul. 100fin/150 ora.

Chipul tradeaza rau varsta inaintata.

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Salutare.

Am fost eu.

Locatie aproape de Ballroom Militari, Rezervelor 89.

O garsoniera decenta.

Doamna 50 de ani sigur, doar sanii sunt de ea, dar nu va asteptati la ceva spectaculos.

Oral se poate si neprotejat.

Nu te grabeste, oralul e banal, iar la normal se plange ca o doare.

E blonda, voce groasa de la tutun probabil, are un zambet de secretara, incearca sa te faca sa te simti bine.

Nu are poze si nici nu va pune.

E o matura slaba, inaltuta, cu pielea fina, dar lasata putin. Nici carnea nu e prea tare pe ea.

Nu merita drumul. 100fin/150 ora.

Chipul tradeaza rau varsta inaintata.

Sâni sunt măricei? Arată bine la corp, la cur, la fata? Detaliază puțin aspectul te rog

Link spre comentariu
  • Oras:bucuresti
  • Oras:bucuresti

Nu am ce sa mai zic. Se plange rau ca o doare gogosica atunci cand pompezi. Nu are carnea tare pe ea si nici formele conturate, iar la fata e naspa. Nu e de mers la ea. Punct.

Mda, nu vreau sa te contrazic dar eu am 20 cm și nu s-a plâns, formele sunt conturate nu fii rău....silicoanele sunt senzatie. Câte femei de 48-50 arată ca ea?

Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Mda, nu vreau sa te contrazic dar eu am 20 cm și nu s-a plâns, formele sunt conturate nu fii rău....silicoanele sunt senzatie. Câte femei de 48-50 arată ca ea?

 

eu nu am chiar 20 dar ma apropii. nici la mine nu s-a plans. de acord cu tine, raportul calitate-pret e bun, si apropo de aspect, se poate usor compara cu tipe mature de la top , gen alyna sau adda36. E clar pentru amatori de femei mature. pacat ca zona e cam peste mana.

Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

eu nu am chiar 20 dar ma apropii. nici la mine nu s-a plans. de acord cu tine, raportul calitate-pret e bun, si apropo de aspect, se poate usor compara cu tipe mature de la top , gen alyna sau adda36. E clar pentru amatori de femei mature. pacat ca zona e cam peste mana.

Tenul cum îl are ? Este Creola?

Link spre comentariu

  • Oras:bucuresti
  • Oras:bucuresti

Am fost eu ieri si am vazut-o pe dna.Este granny nicidecum matura.Crde ca are undeva la 60 ani iar la corp se vede varsta, chiar daca are silicoane.Eu am zis pas si am plecat dar daca aveti fantezii cu bunicute atunci puteti merge.

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...