Sari la conținut

Blonda slim 0734953284


Postări Recomandate

  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Buna numele meu este Daniela sunt in vizita in orașul vostru pentru câteva zile! Prețurile mele sunt 100 finalizarea 200 ora, ca și servicii ( oral normal diferite poziții poziția 69 masaj și alte fantezii ) ! Pentru mai multe detalii aștept telefonul vostru 😘😘

post-274407-0-24851400-1549379008_thumb.jpeg

  • Like 1
Link spre comentariu
Vizitator haloowen
Reputație: 0

Buna numele meu este Daniela sunt in vizita in orașul vostru pentru câteva zile! Prețurile mele sunt 100 finalizarea 200 ora, ca și servicii ( oral normal diferite poziții poziția 69 masaj și alte fantezii ) ! Pentru mai multe detalii aștept telefonul vostru

buna buna, cu colega sau singurica?

ai dat bine in bucuresti ;)

Link spre comentariu
Vizitator cenzurat
Reputație: 0

Buna numele meu este Daniela sunt in vizita in orașul vostru pentru câteva zile! Prețurile mele sunt 100 finalizarea 200 ora, ca și servicii ( oral normal diferite poziții poziția 69 masaj și alte fantezii ) ! Pentru mai multe detalii aștept telefonul vostru

la ce ora incepi programul? whatsapp ai?

Link spre comentariu
Vizitator haloowen
Reputație: 0

Buna in seara aceasta stau pana mai târziu undeva in jur de 24:00 da am și whatsapp

Cand il incepi nu cand il termini.asta a intrebat omul. Dimineata,poate o fi mai matinal.

Link spre comentariu
  • Oras:ROMANIA
  • Oras:ROMANIA

Am fost la domnisoara azi  ...locatia langa HOTEL FERDINAND ....este o tipa super ok ,inalta 170-175,cu usurinta se poate spune ca este frumoasa si foarte dezghetata ,pozele sunt reale si serviciile de top la un pret super ok 100/200 raport servicii /pret....oral bun spre foarte bun iar la normal explozie de talent , tipa are un corp de sportiva si niste miscari made CRISTINA (creme si uleiuri) cu opturile alea care te scot din minti , participativa si dornica de sex ....am facut clic la prima vedere de parca ne cunosteam de cand lumea . Ma bucur tare mult ca de data asta i-am luat-o inainte lui Obi ...mergand pe instinct si un pic de documentatie anterioara ...Capitalista noastra un real castig pe piata constanteana ,ii prevad un viitor luminos cel putin egal cu al lui Roxyy olteanca de la ING.  Eu unul deja am bagat-o in TOP 5 preferinte in agenda personala ....si sigur voi reveni. Apropo o puteti trece la testate ....si sper sa nu o aglomerati prea tare. Desi i-am promis ca-i dschid topic pe Constanta se vede ca pustoaica este si foarte isteata s-a descurcat de minune si singura ....Te pup Daniela si sigur ne vom revedea.

  • Like 8
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Am fost la domnisoara azi  ...locatia langa HOTEL FERDINAND ....este o tipa super ok ,inalta 170-175,cu usurinta se poate spune ca este frumoasa si foarte dezghetata ,pozele sunt reale si serviciile de top la un pret super ok 100/200 raport servicii /pret....oral bun spre foarte bun iar la normal explozie de talent , tipa are un corp de sportiva si niste miscari made CRISTINA (creme si uleiuri) cu opturile alea care te scot din minti , participativa si dornica de sex ....am facut clic la prima vedere de parca ne cunosteam de cand lumea . Ma bucur tare mult ca de data asta i-am luat-o inainte lui Obi ...mergand pe instinct si un pic de documentatie anterioara ...Capitalista noastra un real castig pe piata constanteana ,ii prevad un viitor luminos cel putin egal cu al lui Roxyy olteanca de la ING.  Eu unul deja am bagat-o in TOP 5 preferinte in agenda personala ....si sigur voi reveni. Apropo o puteti trece la testate ....si sper sa nu o aglomerati prea tare. Desi i-am promis ca-i dschid topic pe Constanta se vede ca pustoaica este si foarte isteata s-a descurcat de minune si singura ....Te pup Daniela si sigur ne vom revedea.

Mulțumesc! Te pup ești un scump! Și mie mi-a făcut plăcere sa te cunosc ! Cu mare drag și plăcere te mai aștept pe la mine

Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

100 finalizarea (maxim 30 minute)

200 ora iar serviciile:

ON/OP,NP,CIM,COF,COB,69,masaj erotic/relaxare,fk in functie de igiena si compatibilitate,69,sex la dus,dus impreuna,dus asistat

Dominare soft 400 ora

Cunnilingus,anilingus,umilire fizica cat si verbala,feminizare,uro,penetrari

Link spre comentariu
  • Oras:Pe aici
  • Oras:Pe aici

150 finalizarea (maxim 30 minute)

300 ora iar serviciile:

ON/OP,NP,CIM,COF,COB,69,masaj erotic/relaxare,fk in functie de igiena si compatibilitate,69,sex la dus,dus impreuna,dus asistat

Dominare soft 400 ora

Cunnilingus,anilingus,umilire fizica cat si verbala,feminizare,uro,penetrari 

 

100 finalizarea (maxim 30 minute)

200 ora iar serviciile:

ON/OP,NP,CIM,COF,COB,69,masaj erotic/relaxare,fk in functie de igiena si compatibilitate,69,sex la dus,dus impreuna,dus asistat

Dominare soft 400 ora

Cunnilingus,anilingus,umilire fizica cat si verbala,feminizare,uro,penetrari

Hai ca m-am lamurit, uite cum se face copy-paste si gata s-a rezolvat meniul.

Pai mai Daniela ce faci tu aici?

Tu sti ce inseamna CIM? Nu de alta dar pe unde ai fost lumea spune ca nu accepti CIM.

Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Hai ca m-am lamurit, uite cum se face copy-paste si gata s-a rezolvat meniul.

Pai mai Daniela ce faci tu aici?

Tu sti ce inseamna CIM? Nu de alta dar pe unde ai fost lumea spune ca nu accepti CIM.

Știu ce înseamnă CIM și am început sa fac 😘
  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

 

Hai ca m-am lamurit, uite cum se face copy-paste si gata s-a rezolvat meniul.

Pai mai Daniela ce faci tu aici?

Tu sti ce inseamna CIM? Nu de alta dar pe unde ai fost lumea spune ca nu accepti CIM.[/quote

Și serviciile care sunt afișate sunt serviciile care le fac

  • Like 1
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...