Sari la conținut

Blonda slim 0734953284


Postări Recomandate

 

Hai ca m-am lamurit, uite cum se face copy-paste si gata s-a rezolvat meniul.

Pai mai Daniela ce faci tu aici?

Tu sti ce inseamna CIM? Nu de alta dar pe unde ai fost lumea spune ca nu accepti CIM.[/quote

Și serviciile care sunt afișate sunt serviciile care le fac

 

cim inseamna sperma in gura, fetito

deci tu poti sa zici doar daca accepti sau nu

  • Minus 1
Link spre comentariu
  • Telefon: Only email me regarding my orders
  • Oras:Kiustenge
  • Telefon: Only email me regarding my orders
  • Oras:Kiustenge

ei lasa domnule Goe ca nici dumneata nu esti vreun dreptaci la -471 reputatie negativa ...deci depre ce vorbim?

 

ce treaba are reputatia lu bulagaru-geo cu faptul ca  i-a atras atentia tipei ca nu a pomenit de CIM cand a enumerat servicile si preturile?? Acea reputatie este de pe vremea cand a fost SP in voga :))

Uite in poza,aceleasi useri i-au dat reputatie negativa ,in aceeasi ordine deci ATAC direct  capisci?

post-255047-0-35223600-1549628713_thumb.png

  • Like 6
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Când ai postat prețurile și serviciile nu ai spus nimic de 50 lei pentru cim ... vezi că ai început cu stângul

Ok nu am Atașat la lista dar după ce am Atașat lista cu servici și prețuri am pus imediat și prețul ca este contra cost nu cred ca am făcut nimic greșit
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Când ai postat prețurile și serviciile nu ai spus nimic de 50 lei pentru cim ... vezi că ai început cu stângul

Ok nu am Atașat la lista dar după ce am Atașat lista cu servici și prețuri am pus imediat și prețul ca este contra cost nu cred ca am făcut nimic greșit
Link spre comentariu
  • Oras:Pe aici
  • Oras:Pe aici

Ok nu am Atașat la lista dar după ce am Atașat lista cu servici și prețuri am pus imediat și prețul ca este contra cost nu cred ca am făcut nimic greșit

Un "meniu" ar trebui sa cuprinda, tariful la serviciile de baza si care sunt serviciile de baza,, tarifele la serviciile extra, eventual ce nu accepti. Scurt si la obiect. Chestii de genul: "in functie de compatibilitate", "in functie de marime" , "in functie de igiena" nu au ce sa caute, "Ori e laie, ori balaie"

 

Vrei sa-ti fac un "meniu"?  Pot sa fac pe baza a ceea ce ai spus tu, dar sigur nu o sa-ti convina.

Link spre comentariu
  • Oras:Patagonia
  • Oras:Patagonia

nu chiar inpartasesc parerea ta fata de serviciile care le face dependente de igiena/marimea/comportamentul clientului sau si treaba cu simpatia intre daniela si clientul respectiv, find ca sunt baietii (dar si fete) care au dantura praf si put practic din gura nici eu chiar daca sunt nebun dupa french kissing la vizitele mele picante, nu am sa practic french kissing cu o domnisoara care pute a hoit din gura nici daca ar fii privata treaba. la fel se mai intampla sa vina un monster cock, pule de armasar la anal si fata poate ar fi facut ea anal dar cu marimi medii normale nu asa. este o interactie intre oamenii nu cumperi presurii in bazar in egipt.

 

Un "meniu" ar trebui sa cuprinda, tariful la serviciile de baza si care sunt serviciile de baza,, tarifele la serviciile extra, eventual ce nu accepti. Scurt si la obiect. Chestii de genul: "in functie de compatibilitate", "in functie de marime" , "in functie de igiena" nu au ce sa caute, "Ori e laie, ori balaie"

 

Vrei sa-ti fac un "meniu"?  Pot sa fac pe baza a ceea ce ai spus tu, dar sigur nu o sa-ti convina.

Link spre comentariu
  • Oras:ROMANIA
  • Oras:ROMANIA

nu va mai agitati....fata deja a plecat ....ieri cand i-am facut vizita promisa imi spunea ca pleaca azi deoarece " in Constanta se vorbeste mult dar nu merge treaba "....mai pe intelesul tuturor ....vorba multa ,vizite deloc...dar asta nu este o noutate ,se stie ca asa se procedeaza ....caterinca la greu , recenzii mai deloc.

 

Spunea ca vine la vara poate atunci se mai dezgheata treaba ....pana atunci e treaba la capitala . In orice caz tipa este super de treaba si face ceea ce spune ca face ....desi tocmai ce servise masa a acceptat sa presteze oral cu ejaculare in gurita....special am vrut asta sa vad daca este mincinoasa sau nu....n-a facut nazuri dar mi-a cerut banii inainte pentru extra ...motivand ca si-a mai luat tepe ....am mai platit 50 roni si totul a fost ok....fata in general este ok atat ca aspect cat si ca servicii....si cand spun asta nu-i fac reclama ca nu mai este cazul....este purul adevar. Deci deja puteti sa o treceti la inactive ,doar daca nu si-a schimbat gandurile dar nu cred.

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Oras:ROMANIA
  • Oras:ROMANIA

Goe te rog sa-mi spui si mie care este fata care accepta ejaculare in gura gratis ....as vrea sa merg si eu la ea .

 

Chiar te rog ca-mi place si mie sa nu platesc in plus pentru asta dar nu am gasit pana acum ....daca tu ai gasit ,te rog fi de treaba si spuna-ne si noua.

 

Din cate stiu eu sunt fete care cer bani si pentru oral neprotejat ....dar poate tu fiind mai vechi pe sait esti mai bine informat ...te rog deci informeaza-ne

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Patagonia
  • Oras:Patagonia

pacat eu joi am fost la o tura si nu am dat de ea incercasem in interval de 30 min cam 3 ore ca intre timp am fost si la o fata dar nu am avut noroc sa dau de ea. cred ca a plecat mai mult din cauza ca sau lipit pretentiosii de ea pe aici si i a fost frica sa isi strice topicul pe constanta cu ei. asa fata desteapta stii cum face pleaca sa creasca niste iarba sa uite lumea si revine. sper sa revina ca chiar am vrut sa o vizitez

 

nu va mai agitati....fata deja a plecat ....ieri cand i-am facut vizita promisa imi spunea ca pleaca azi deoarece " in Constanta se vorbeste mult dar nu merge treaba "....mai pe intelesul tuturor ....vorba multa ,vizite deloc...dar asta nu este o noutate ,se stie ca asa se procedeaza ....caterinca la greu , recenzii mai deloc.

 

Spunea ca vine la vara poate atunci se mai dezgheata treaba ....pana atunci e treaba la capitala . In orice caz tipa este super de treaba si face ceea ce spune ca face ....desi tocmai ce servise masa a acceptat sa presteze oral cu ejaculare in gurita....special am vrut asta sa vad daca este mincinoasa sau nu....n-a facut nazuri dar mi-a cerut banii inainte pentru extra ...motivand ca si-a mai luat tepe ....am mai platit 50 roni si totul a fost ok....fata in general este ok atat ca aspect cat si ca servicii....si cand spun asta nu-i fac reclama ca nu mai este cazul....este purul adevar. Deci deja puteti sa o treceti la inactive ,doar daca nu si-a schimbat gandurile dar nu cred.

Link spre comentariu
  • Oras:Constanța
  • Oras:Constanța

Goe te rog sa-mi spui si mie care este fata care accepta ejaculare in gura gratis ....as vrea sa merg si eu la ea .

 

Chiar te rog ca-mi place si mie sa nu platesc in plus pentru asta dar nu am gasit pana acum ....daca tu ai gasit ,te rog fi de treaba si spuna-ne si noua.

 

Din cate stiu eu sunt fete care cer bani si pentru oral neprotejat ....dar poate tu fiind mai vechi pe sait esti mai bine informat ...te rog deci informeaza-ne

Paula de exemplu
Link spre comentariu

Goe te rog sa-mi spui si mie care este fata care accepta ejaculare in gura gratis ....as vrea sa merg si eu la ea .

 

Chiar te rog ca-mi place si mie sa nu platesc in plus pentru asta dar nu am gasit pana acum ....daca tu ai gasit ,te rog fi de treaba si spuna-ne si noua.

 

Din cate stiu eu sunt fete care cer bani si pentru oral neprotejat ....dar poate tu fiind mai vechi pe sait esti mai bine informat ...te rog deci informeaza-ne

Adele accepta gratis finalizare in gura...si se mai si uita urat la tine daca vrei cu prezervativ oralul sau nu vrei finalizare orala :)))

Pur si simplu ii place sa o suga... Norocul nostru :)

Te ajuta colegii cu altele,eu nu mai stiu.

  • Like 4
Link spre comentariu

  • Oras:Constanța
  • Oras:Constanța

dac este vorba de

 

Paula 0757622669

are 150 finalizarea .. iar fata din topicul asta are 100 .....deci se ajnge la aceeasi bani [/size]

 

...dar poate sti alta Paula[/size]

Desprea ea era vorba, iar referitor la preț poți să iei o oră și atunci e mai ieftin

 

PS e mai cinstit să pui 150 finalizarea decât să aburești lumea cu 100, dar defapt mai ceri ceva extra

  • Like 1
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...