Sari la conținut

0723721676 blonda


Postări Recomandate

  • Oras:Lisbon
  • Oras:Lisbon

Vizitat domnisoara Cristina. Primirea a fost ok, iar fata de constitutie mai slabuta. Insa forta are! Si i-am simtit-o la oralul cu deep la care si-a dat silinta, am apreciat si atentia la "adiacente". Privirile din timpul oralului si din LOT, de asemenea galese. Apoi am dat si eu, a dat si ea insurubatã bine de tot in gogu, asa cum de altfel stiti. A cam obosit deasupra asa ca am dat-o pe doggy, pozitie in care am si finalizat dupa o inclestare totala de cateva minute care mi'a lasat din nou o impresie buna. Stim ca stie meserie si e bine ca inca se tine de standarde. Spor tuturor si Cristy sa ne mai viziteze!😘

Link spre comentariu
  • Oras:Lisbon
  • Oras:Lisbon
6 hours ago, cristina1991 said:

Disponibila 2 zile în oraș la voi❤️

Super veste! Mai exact cât ne onorezi cu prezența??. Probabil e întrebarea tuturor celor care vor să se simtă bine cu o fată mișto ca tine 😉😉😉

Link spre comentariu
  • Oras:undeva
  • Oras:undeva
Chiar acum, guy6700 a spus:

Super veste! Mai exact cât ne onorezi cu prezența??. Probabil e întrebarea tuturor celor care vor să se simtă bine cu o fată mișto ca tine 😉😉😉

e f greu de prins 

Link spre comentariu
  • Oras:Valcea
  • Oras:Valcea

 Locația 9 lângă geamuri alta  super slim înalta si frumoasa poze reale foarte comunicativă  oral cu dep 10 sex 9.5 se pune in orice pozitie .nu e simandicoase ca  altele de pe la noi..De revenit..

 

Link spre comentariu

Merg la ea de cativa ani insa din ce in ce mai pe repezeala…graba…etc … 

 

O sa iau o pauza mai mare - vad ca daca esti client fidel se schimba toate in RAU ! 
 

Multa bafta , doamna din Constanta ! 

Link spre comentariu
  • Oras:Valcea
  • Oras:Valcea

vizitat azi pe Cristina. super frumoasa. inalta. super slim blonda. oral 10 cu deep neprotejat .sex 9,5 fiind slim se invarte si da niste contre  de 10  sex protejat  fara graba  de revenit....

Link spre comentariu
  • Oras:Lisbon
  • Oras:Lisbon

Cristina știe meserie, 

dar deja cunoaștem multi asta. Am reîntâlnit-o  și am uitat de "mortăciunile" de pe publi , la care oricum nu mă duceam😄 Am fost asteptat intr-o ținută office semi-provicatoare si am insistat să o dezbrac eu. Este tot slim, cum o știm, însă are vînă fata! Oral cu deep, atenție la adiacente, îi place de vârf și fwtai dupa preferinte, tare sau slow. Am ales sa o facem mai senzual, iar ea a asigurat fundalul sonor cu gemete cat se poate de naturale. Contre de apreciat. Terminat corporal, satisfacut carnal. A doua oara a fost si mai bine! Cadou 100, merita cu prisosință.

  • Like 1
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...