Sari la conținut

Alisa, 0756839324


Postări Recomandate

  • Oras:🤨
  • Oras:🤨

post-115642-0-74999300-1549473535_thumb.jpg

post-115642-0-31565400-1549473553_thumb.jpg

post-115642-0-85764900-1549473562_thumb.jpg

 

Salutare dragi futăcioși tăcuți,

Fiind în deplasare spre Botoșani, am purces la o căutare de ceva suflet cald la care să decartez rapid un număr și să îmi văd de ale mele. 

Găsesc anunțul, oarecum sceptic după fotografiile postate,  :350x  păreau a fi a unui transsexual, sau travestit ceva de genul,.... dar cu puțină imaginație  :PCx și efort poți dezvolta detaliile și găsești și rezultat mai bun pentru o imagine a respectivei... 

În fine, o văd... drăguți-că ea oarecum așa... :hmmm  și hai să apelăm; sun de 2 ori la intervale diferite de minute nu răspunde, mă sună ea înapoi după jumătate de oră, cer detalii "în mare", confirmă disponibilitatea, fixăm ora și totul ok pana aici. 

Ajung în locația ca și reper, sun; îmi răspunde prompt că este la cumpărături.. (haine etc) să o aștept 20 minute etc.

Mă mai încurc,.. caut parcare și aștept.

Trec cele 30 minute, ajunge înapoi de la cumpărături, mă sună de pe stradă...ne-am sincronizat oarecum pe stradă,.. ne salutăm și urcăm încet încet către locația ei. Imediat după ce ne-am văzut a avut un scurt apel cu cineva.

Intrăm în apartament, prima impresie o duhoare de miros de țigară, :bad  îmbâcsit, și mai apare și un  cățel în peisaj. Întreb, nu mușcă?, mi se răspunde: "dacă nu mârâie, atunci ești ok" :unsure:

Bun... asta e, mergem în cameră, și mai cer încă odată meniul  :foame  să vedem dacă se pretează nevoilor mele.  :doggystyle  pentru că mi-am dorit ceva cărniță fragedă... să trag în "proțap"... 

Și începe.. Oral neprotejat sau protejat cu finalizare orală sau corporală, normal cu una finalizare 120 sau 1 oră = 240 ron.

Am optat pentru prima variantă.

Între timp îi povestesc despre faptul că fotografiile pe care le-a postat, nu o prea avantajează ...etc, la care ea îmi răspunde zâmbind că este mai bine așa, pentru că "mister"  :wink2 și că poate fi recunoscută prin județ.. 

Fără dușuială, fără nimic, aruncă un cearceaf peste un pat plin cu alte haine,  și :ellao

Începe să se dezbrace... :help: Hopa"misterul" ...fata are ceva kg, puțină celulită etc.., îmi spun, dacă tot eram în pula goală,.. asta e.. dă-m înainte, (în mintea mea) schimbare de obiectiv și target :felatie "CIM".

Mă așez pe pat... o ia frumos în guriță, corespunzător, ce sa zic; LE ARE.. știe ce face, cu drag, cam de 8, cu încercări de deep, atentă la sateliți, bătaie cu pula pe buze și limbă.. știe fata oarecum...

 

Caracterizare :cowboy:

Locația, e undeva prin spatele pieței mari... Bloc vechi intrare prin spate, interfon, parcare deficitară.

Oral - 8 cu puțin deep și CIM .. minunat.

Normal - pare ok, nu am avut parte deoarece îmi stabilisem obiectivul după intrare...și prestația oralului.

Anal - nu face,... deși ar fi interesantă oarecum... :fuck  are '''torți'

Aspect - 5 (cu indulgență)

Gfe - 7 e ok

Igiena - 9 este curată, nu i-am depistat mirosuri...

Păsărica - 9 nu părea a fi peșteră

Locație - 4 mizerie, mirosuri... urât!

Preț - 120 finalizare / 240 oră

Recomandare - NU  :refoz 

De revenit... nu cred,.. poate doar dacă își schimbă locația și prestează la justa ei valoare.

 

Una peste alta vreau sa zic ca nu merită cei 120 ron pentru prestația ei. După părerea mea un preț corect al ei ar fi 80 cu 150,.. dar este doar o părere personală.

 

Nu îmi pare rău pentru banii dați... :) deoarece "am bifat-o" și sunt mulțumit dacă pot ajuta pe alții care și ei la rândul lor ajută.

Dacă ea citește acest post și poate se simte ofensată de părerile mele, la fel nu îmi pasă; deoarece banii sunt la noi, iar prestația este a lor, și ar trebui să perceapă comentariile "constructive".

 

Vă doresc spor la ciocane și babardeală, și să ne mai auzim cu altele;... și alții :wave

 

  • Like 1
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...