Sari la conținut

0762380849 Eva 22 ani


Postări Recomandate

Vizitator alex_xx
Reputație: 0

Ba esti nebun ? Ce ochi are ...

Nu are. Are aplicatie de-aia pe telefon de face din ochi de porc ochi de extraterestru. Oricum pozele par ciordite, pe langa ca sunt lucrate

Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Majoritatea sunt poze false. Poza de pe publi24 de la spate cu degetul in gura ea e.

Am fost la ea, inbracata parea futabila. Cand s-a dezbracat tate lasateeeee, curul si el lasat...slaba, dragutica la fata, de 5 la aspect.

 

E pe fastfuck. Incepe cu o muie rapida, o laba la fel de rapida. O pun putin sus ca poate mai micsoreaza din viteza....dar la fel .... vroia sa ma termine intr-un minut cred....

 

Urc eu pe ea, gemea asa un pic fals si din 30s in 30s  zicea: Hai o data, hai o data.

 

Pana la urma imi dau drumu in prezervativ in scarba si nici nu astept sa ma curat ca ii da drumul la o "colega" sa intre in apartament. Parasuta astepta la usa de la intrare. Urat, eu cu prezervativul pe pwla intra alta in garsoniera.

 

Garsoniera e in rod alba iulia, langa credit agricol. Patul e vai mama lui. Era jeg in casa.

 

Cica e colega ei, asta a2a chiar arata binisor....dar acelasi caracter infect.

 

Note:

Locatie 3

aspect 5

oral 3

normal 4

GFE 0

 

de revenit? NUUUU

  • Like 6
Link spre comentariu

Majoritatea sunt poze false. Poza de pe publi24 de la spate cu degetul in gura ea e.

Am fost la ea, inbracata parea futabila. Cand s-a dezbracat tate lasateeeee, curul si el lasat...slaba, dragutica la fata, de 5 la aspect.

 

E pe fastfuck. Incepe cu o muie rapida, o laba la fel de rapida. O pun putin sus ca poate mai micsoreaza din viteza....dar la fel .... vroia sa ma termine intr-un minut cred....

 

Urc eu pe ea, gemea asa un pic fals si din 30s in 30s  zicea: Hai o data, hai o data.

 

Pana la urma imi dau drumu in prezervativ in scarba si nici nu astept sa ma curat ca ii da drumul la o "colega" sa intre in apartament. Parasuta astepta la usa de la intrare. Urat, eu cu prezervativul pe pwla intra alta in garsoniera.

 

Garsoniera e in rod alba iulia, langa credit agricol. Patul e vai mama lui. Era jeg in casa.

 

Cica e colega ei, asta a2a chiar arata binisor....dar acelasi caracter infect.

 

Note:

Locatie 3

aspect 5

oral 3

normal 4

GFE 0

 

de revenit? NUUUU

xaxaxa

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...