Sari la conținut

infidelitatea-cine e dispus sa vorbeasca despre asta


Postări Recomandate

Infidelitatea este un subiect despre care nimeni nu vrea sa vorbeasca, insa ne dorim sa stim cat mai multe.

Sunt casatorita de 3 ani si de 13 impreuna cu sotul. De curand am decis sa ma inscriu pe un site destinat persoanelor casatorite, care sunt in cautarea unei aventuri. Initial m-am simtit vinovata dar dupa ce am intrat in contact cu cativa barbati de acolo, am devenit mai increzatoare, cumva nu ma mai simteam singura in acest secret si am invatat ca oamenii cauta chestii diferite, care nu se rezuma doar la sex. Siteul este infidelidating.ro dar am vazut ca au domenii si in alte tari europene asa ca asta mi-a dat incredere ca nu voi fi vazuta de persoanele din Romania, mai ales daca setez raza mea de interes in afara Romaniei, plus ca nu mi-am adaugat nicio fotografie, am ales sa platesc o suma modica pt acet tip de abonament.

Problema mea incepe de la faptul ca nu am avut timp sa "copilaresc" inainte de a ma angaja intr-o relatie serioasa si care s-a concretizat 10 ani mai tarziu cu o casatorie. Am ajuns intr-un moment al vietii mele in care imi doresc diversitate, imi doresc aventuri de o noapte cu un strain, in care sa ma pot exprima sexual fara inhibitii si de care sa nu mai stiu nimic ziua urmatoare sau chiar pentru tot restul vietii mele. Imi doresc sex intens si plin de pasiune, imi doresc sa incerc sexul cu o femeie, sexul in 3 cu 2 barbati, imi doresc atingeri care sa ma faca sa mi se ridice parul pe mine, imi doresc...dorinta. Imi doresc sa fiu din nou sedusa, sa nu fiu grabita, sa fiu explorata si sa explorez la randul meu trupul celalalt. Imi doresc sex spontan nascut din dorinta si nu din prisma faptului ca a trecut o luna de cand n-am mai facut-o, imi doresc sa fiu privita si admirata.

Ma puteti numi ipocrita sau cum doriti voi, insa avantajele aici pe forum sunt ca pot ramane anonima, cu toate ca poate cateva dintre prietenele si prietenii mei sunteti chiar voi care cititi asta. Mi-as dori sa stiu daca mai sunt femei/barbati in situatia mea si cum au manageriat-o. Ati mers pana la urma pana la capat si v-ati inselat partenerul sau v-ati oprit? Ideea este ca am deja cateva propuneri de pe site pe care ma gandesc serios daca sa le accept ori nu, deci duc o lupa interioara foarte puternica. Chiar daca sotul meu ar fi sa nu afle niciodata ce am facut, oare imi va parerea rau ca i-am fost infidela?

scuzati romanul

  • Like 5
Link spre comentariu
Vizitator kido
Reputație: 0

Bafta in a gasit viitori parteneri...... chestiile de genul se intampla in relatii, mai ales din cauza lipsei de experienta sau a diversitatii.... dar poate te-ai gandit ca nici barbatul tau nu te mai vrea si ca poate ar trebui sa gasesti o cale sa faci sexul de acasa mai bun?

Link spre comentariu

Bafta in a gasit viitori parteneri...... chestiile de genul se intampla in relatii, mai ales din cauza lipsei de experienta sau a diversitatii.... dar poate te-ai gandit ca nici barbatul tau nu te mai vrea si ca poate ar trebui sa gasesti o cale sa faci sexul de acasa mai bun?

 

nu stiu cum sa il fac mai bun

Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

   buna, daca topicul nu este deschis de o persoana care vrea sa atraga clienti printr o ""poveste"" ..  vorbesc din experiente testate, reale, traite, adu o partenera, care sa fie si pe placul taü cat si al partenerului, pentru un sex in 3.............sotia mea a facut o si a iesit super de fiecare data.

  • Like 1
Link spre comentariu

   buna, daca topicul nu este deschis de o persoana care vrea sa atraga clienti printr o ""poveste"" ..  vorbesc din experiente testate, reale, traite, adu o partenera, care sa fie si pe placul taü cat si al partenerului, pentru un sex in 3.............sotia mea a facut o si a iesit super de fiecare data.

problema este ca sunt prea geloasa sa mai aduc o alta femeie in pat. De fapt sunt geloasa pe lucruri pe care nu ar trebui sa fiu dar nu ma pot controla. Adica bineintele, nu-i spun ca unele situatii pe care el le-ar considera absurde imi starneste gelozia, dar in realitate asa este. Ma enerveaza si cand rade cu o alta femeie, fie ea chiar din grupul nostru de prieteni. Dapoi sa il mai vad cu altcineva, este de neconceput pentru mine

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Gelozie zici? Sincer, nu ai cunoscut o pe nevasta mea....atata timp cat este doar o JOACA, nu a dat importanta sau cel putin nu am simtit...chiar stau si ma intreb ce a impins o de a lua decizia, unde mai pui ,faptul ca atunci cand nu eram in tara se intalnea cu partenerele noastre, si faceau sex pe care mi l transmiteau live.....Am incercat dupa sa o scot la saloane de masaj unde accepta cupluri, si chiar dupa masaj sa faci sex in compania maseozei...chiar daca alege sa nu se implice, asta ar fi un inceput, daca alegi varianta awtta de a sparge monotonia in cuplu....cele mai importante aspecte in toata pov3stea, asta este sa accepti faptul ca sunt fete femei mai frumoase si mai bune la sex decat tine, si sa stii cand sa te opresti.

  • Like 3
Link spre comentariu
Vizitator sarlatanu
Reputație: 0

... Imi doresc sex intens si plin de pasiune, imi doresc sa incerc sexul cu o femeie, sexul in 3 cu 2 barbati, imi doresc atingeri care sa ma faca sa mi se ridice parul pe mine, imi doresc...dorinta. Imi doresc sa fiu din nou sedusa, sa nu fiu grabita, sa fiu explorata si sa explorez la randul meu trupul celalalt. Imi doresc sex spontan nascut din dorinta si nu din prisma faptului ca a trecut o luna de cand n-am mai facut-o, imi doresc sa fiu privita si admirata.

 

...

 

 

Cred ca am gasit rezolvarea la problema ta.

 

Deschide-ti topic la "orientare si consiliere" sau, si mai bine, vorbeste cu userul Pisdadera, roaga-l frumos, si iti deschide el unul.

Acolo, pe topic, spui cam ce ai vrea, si, iti garantez ca in cel mai scurt timp posibil ai cel putin 20 de candidati care sa te futa pana ti se invineteste piszda.

 

Succes. 

  • Like 1
  • Minus 1
Link spre comentariu
  • Oras:khkolpih
  • Oras:khkolpih

Depinde ce fel de femeie esti, sunt persoane care își înșeală partenerul si se întorc acasă fără nicio remușcare si altele care suferă foarte mult. Rezolvarea nu sta in a avea câteva aventuri si sa te întorci mai frustrată de ce ai acasa, sau din contra mulțumită ce om minunat ai lângă tine ci in a rezolva problema din interior, în primul rând să faci un studiu de caz vis-a-vis de relația voastră, E omul pe care ti-l doresti? Care sunt lucrurile care te nemultumesc?dacă sexul e singura parte unde nu va înțelegeti cred ca poti lucra la asta, in aproape nicio relatie după 5-6 ani nu o sa mai meargă ca la inceput, ai putea sa discuți cu el despre dorințele tale, totusi e partenerul tau de 13 ani. Poate găsiți un alt cuplu căsătorit și el cu care sa faceti sex ocazional, sunt mai multe soluții dar cu acordul amândurora o sa fie totul mult mai usor decat sa ti ascuns un secret. Prima întrebare pe care sa ti-o pui cred ca e dacă îți dorești să rămâi în relația asta ? Iar a 2 a dacă decizi sa faci acest pas: cum te-ai simti tu dacă ai fi in locul lui ? Imi place sa cred ca femeile sunt mai sensibile si diferite de bărbați astfel încât nu e importanta doar plăcerea carnală ci si sentimentele care sunt puse acolo. Oricum cel mai bine iti poti raspunde singură la întrebări pentru ca tu sti ce e in sufletul tau.

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Bucharest
  • Oras:Bucharest

Infidelitatea este un subiect despre care nimeni nu vrea sa vorbeasca, insa ne dorim sa stim cat mai multe.

 

Sunt casatorita de 3 ani si de 13 impreuna cu sotul. De curand am decis sa ma inscriu pe un site destinat persoanelor casatorite, care sunt in cautarea unei aventuri. Initial m-am simtit vinovata dar dupa ce am intrat in contact cu cativa barbati de acolo, am devenit mai increzatoare, cumva nu ma mai simteam singura in acest secret si am invatat ca oamenii cauta chestii diferite, care nu se rezuma doar la sex. Siteul este infidelidating.ro dar am vazut ca au domenii si in alte tari europene asa ca asta mi-a dat incredere ca nu voi fi vazuta de persoanele din Romania, mai ales daca setez raza mea de interes in afara Romaniei, plus ca nu mi-am adaugat nicio fotografie, am ales sa platesc o suma modica pt acet tip de abonament.

 

Problema mea incepe de la faptul ca nu am avut timp sa "copilaresc" inainte de a ma angaja intr-o relatie serioasa si care s-a concretizat 10 ani mai tarziu cu o casatorie. Am ajuns intr-un moment al vietii mele in care imi doresc diversitate, imi doresc aventuri de o noapte cu un strain, in care sa ma pot exprima sexual fara inhibitii si de care sa nu mai stiu nimic ziua urmatoare sau chiar pentru tot restul vietii mele. Imi doresc sex intens si plin de pasiune, imi doresc sa incerc sexul cu o femeie, sexul in 3 cu 2 barbati, imi doresc atingeri care sa ma faca sa mi se ridice parul pe mine, imi doresc...dorinta. Imi doresc sa fiu din nou sedusa, sa nu fiu grabita, sa fiu explorata si sa explorez la randul meu trupul celalalt. Imi doresc sex spontan nascut din dorinta si nu din prisma faptului ca a trecut o luna de cand n-am mai facut-o, imi doresc sa fiu privita si admirata.

 

Ma puteti numi ipocrita sau cum doriti voi, insa avantajele aici pe forum sunt ca pot ramane anonima, cu toate ca poate cateva dintre prietenele si prietenii mei sunteti chiar voi care cititi asta. Mi-as dori sa stiu daca mai sunt femei/barbati in situatia mea si cum au manageriat-o. Ati mers pana la urma pana la capat si v-ati inselat partenerul sau v-ati oprit? Ideea este ca am deja cateva propuneri de pe site pe care ma gandesc serios daca sa le accept ori nu, deci duc o lupa interioara foarte puternica. Chiar daca sotul meu ar fi sa nu afle niciodata ce am facut, oare imi va parerea rau ca i-am fost infidela?

 

scuzati romanul

Ce decizie ai luat? Mai accepti propuneri?

Link spre comentariu

  • Oras:Neverland
  • Oras:Neverland

Si ce ar fi maxim, sa die si barba-su pe forumu asta.. S a dus si mentalitatea normala, ratiunea logica, s a dus... Gata.. Pt ce ti trebuie fai fetito cinrva cu care sa te futi si a doia zi sa nu mai stii nimic de el?! Ai ceva de castigat din asta?! Daca mi enumeri un motiv macar... Ai o shaorma din partea mea.

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...