Sari la conținut

0721004552- gipsanca originala


sorinph

Postări Recomandate

  • Oras:ploiesti
  • Oras:ploiesti

: incitat fiind de pozele de pe publi chiar daca si din ele parea ca e de culoare, am fost la ea undeva in m bracu, al 4-lea bloc dupa libl, la parter.

intuitia nu m-a inselat, d-ra fiind un specimen clasic de rasa. ain general nu ma deranjeaza lucrul asta ci doar comportamentul sa nu fie cum se zice "de tigan". 

dra are un cur misto, si bine proportionata, tzatze micute si fara burta si undeva la vreo 20 ani.

se vede ca face de nevoie (chiar mi-a si zis ) si incearca , cat poate ea, sa nu fie chiar fast fast fuck.

oralul: este protejat, rupe pula cu mana, daca o mai lasam mult imi facea rani de la prez.

normalul: cam sta cum vrei dar fara sa pui mana pe buci ca era proaspat tatuata si o durea.

note: locatie- 5 (eram spalat dar daca face totul protejat nu mai era vb de spalat. are si o colege pe care n-am vazut-o)

oral- 2 (ii e scarba de asta, nu face nici cu prietenul...)

normal 5

gfe-5

 

decartat 100 ptr max 15 min

 

nu m-as mai duce nici gratis, e cam pe banda cum sunt toate pe aici. chiar a raspuns la tel cand tocmai a inceput oralul si i-am zis eu sa-l dea pe silent. intr-o mica pauza s-a dus din nou la tel si a raspuns.

  • Like 6
Link spre comentariu
  • Oras:In your mouth with my dick
  • Oras:In your mouth with my dick

Pe viitor pune și tu poze sau link cu tipa

.....

Buna , sunt sandra si te invit la locatia.mea ptr a petrece clipe de neuitat , scapa de rutina zilnica si evadeaza cu mine in lumea visurilor , aici ai gasit ceea ce cauti , o fata care stie sa iti satisfaca placerile si fanteziile tale , nu ezita sa ma contactezi ,Garantez revenirea ! ❤❤❤se poate sa ma deplasez la tine sau la hotel , pozele sunt 100% reale . 0721004552

.....

post-129880-0-70561100-1549653894_thumb.jpg

post-129880-0-91140100-1549653906_thumb.jpg

post-129880-0-23590400-1549653918_thumb.jpg

post-129880-0-90658400-1549653933_thumb.jpg

  • Like 4
Link spre comentariu

Bai baieti... Imi pare rau ca nu v am facut eu recenzie acum o saptamana si ceva ca sa nu va mai luati teapa cu tiganca asta plina de figuri. Pe scurt e proasta si nesintita... Cu tupeu pe ea, problema e ca sta de vorba ... Apoi hai sa ne apucam de treaba ca mai ai 5 maxim 10 min... Eram deja pa dupa cuvintele astea...oral 5 normal 4 ca o doare ca e mare ca ma tine mult.... Fizic 3 tiganca basita plina de vergeturi.. ii miroase gura si pizda ca a stat capra... Chiar nu are rost sa detaliez sa pierd timpul. Pret 100 lei pierduti si locatie in mihai bravu.

  • Like 6
Link spre comentariu

am tot incercat.... sa fie sanatoasa cu hotelul ei... pe foamea asta abia scot 100 din buzunar, daca imi zice mai mult deja ii dau cu pas. 

sunt 2 fete de exceptie care merita 100 fara discutie(e o blonduta si diana  .... aaa si sunt studentele de langa hotel prahova care au 80 fin si sunt de bun simt) 

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Ploiesti
  • Oras:Ploiesti

am tot incercat.... sa fie sanatoasa cu hotelul ei... pe foamea asta abia scot 100 din buzunar, daca imi zice mai mult deja ii dau cu pas.

sunt 2 fete de exceptie care merita 100 fara discutie(e o blonduta si diana .... aaa si sunt studentele de langa hotel prahova care au 80 fin si sunt de bun simt)

Au topic deschis cele doua cu 80 lei?

Link spre comentariu

  • Oras:bucuresti
  • Oras:bucuresti

: incitat fiind de pozele de pe publi chiar daca si din ele parea ca e de culoare, am fost la ea undeva in m bracu, al 4-lea bloc dupa libl, la parter.

intuitia nu m-a inselat, d-ra fiind un specimen clasic de rasa. ain general nu ma deranjeaza lucrul asta ci doar comportamentul sa nu fie cum se zice "de tigan". 

dra are un cur misto, si bine proportionata, tzatze micute si fara burta si undeva la vreo 20 ani.

se vede ca face de nevoie (chiar mi-a si zis ) si incearca , cat poate ea, sa nu fie chiar fast fast fuck.

oralul: este protejat, rupe pula cu mana, daca o mai lasam mult imi facea rani de la prez.

normalul: cam sta cum vrei dar fara sa pui mana pe buci ca era proaspat tatuata si o durea.

note: locatie- 5 (eram spalat dar daca face totul protejat nu mai era vb de spalat. are si o colege pe care n-am vazut-o)

oral- 2 (ii e scarba de asta, nu face nici cu prietenul...)

normal 5

gfe-5

 

decartat 100 ptr max 15 min

 

nu m-as mai duce nici gratis, e cam pe banda cum sunt toate pe aici. chiar a raspuns la tel cand tocmai a inceput oralul si i-am zis eu sa-l dea pe silent. intr-o mica pauza s-a dus din nou la tel si a raspuns.

ti-ai luat o mega teapa de la o cioara nesimtita jegoasa , cica face din nevoie  ? ?  ? pai s-a inventat munca face bani putin dar sigur si moral .. oricum prosteli diastea cu nu pune mana pe ea sau ca nu suge pula ca nu face  ?? ? pai daca nu o sugi te iei de prostitutie ?...asta e 50% din 'meserie' 

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...