Sari la conținut

TOP:Blonda Micalaca 22ani 0755471728


andreiyi

Postări Recomandate

  • Oras:Arad
  • Oras:Arad

E o fata draguta simpatica. Are un corp frumos bine proportionat. Servicii bune azi am fost prima data la ea. Se poarta frumos cu tine poti face dus inainte si dupa. Nota 10.

Mersi 🤗 te pup 😘
Link spre comentariu

  • Oras:Arad
  • Oras:Arad

Vizitat domnișoara, pot spune ca are un corp frumos și frumoasa la fata, se face plăcută și e foarte simpatica, acțiunea cu ea este Ok, pe scurt:

OP: 8,5 asta doar pentru ca e protejat si eu unul nu sunt fan in rest e foarte Ok nu se ajuta aproape deloc de mâini

NP:9 sta cum vrei geme ușor ca și cum iar place nu isteric, la caprita ai o priveliște frumoasa, bucile alea moi te omoară încet dar sigur, da contre și îți mai și arunca priviri perverse

Locație: foarte buna

Igiena: 10

GFE: 8,5 mi se pare parca puțin timida, dar este zambareata și vrea sa te facă sa te simți in largul tău

De revenit: da, merita încercată măcar de câteva ori

Minus ar fi lipsa de oral neprotejat și FK sau măcar mici sărutări, anal nu face

Per total o medie meritata de 9 pentru ca încearcă măcar spre deosebire de altele și este frumoasa pe deasupra și nu pare cu nasul pe sus, bravo BIBI te-am pupat😙, sper sa rămâi cât mai mult pe la noi sa ne bucurăm de tine

  • Like 2
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
×
×
  • Creează nouă...